Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Americká chladnička LA6983BC BLACK

Americká chladnička LA6983BC BLACK

BLACK

E

Americká chaldnička Concept LA6983bc BLACK čierne sklo; Total NO FROST; Variabilná zóna; Plazma sterilizátor; French door - pýcha veľkej kuchyne; Chladnička LA6983bc typu French door je ďalší model v rade amerických chladničiek Concept. Jej hlavnou výh...

Výrobca
Chladničky
Kód

la6983bc

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
1 499.00 EUR
45 158.99 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x

  Podrobnosti o produkte

  Americká chaldnička Concept LA6983bc BLACK čierne sklo

  Total NO FROST

  Variabilná zóna

  Plazma sterilizátor

  French door - pýcha veľkej kuchyne

  Chladnička LA6983bc typu French door je ďalší model v rade amerických chladničiek Concept. Jej hlavnou výhodou je maximálna prehľadnosť vnútorného priestoru, veľký objem, atraktívny dizajn a moderné spracovanie. Dvojdverová chladnička a mraznička s 2 samostatnými zásuvkami sú zárukou toho, že spotrebič zbytočne "nevetrá". K výkyvu teplôt dochádza iba v tej časti, ktorá je aktuálne otvorená, a preto chladničky nemusia tak často chladiť na ideálnu teplotu. Výsledkom je celková úspora energie aj peňazí.

  Total NO FROST - stop odmrazovania

  S funkciou Total No Frost už nebudete musieť riešiť námrazu vo vnútri celého spotrebiča. Vďaka rovnomernému šíreniu suchého vzduchu nevzniká v chladničke vlhkosť, takže nedochádza k tvorbe námrazy, a teda nie je chladničku nutné odmrazovať. Tri na sebe nezávislé chladiace okruhy znižujú ovplyvňovanie teplôt vo vnútri spotrebiča a miešania pachov medzi jednotlivými priestormi. Total No Frost zrýchľuje proces zmrazovania potravín a tým prispieva k zachovaniu ich nutričných hodnôt po rozmrazení. A v neposlednom rade vedie aj k značným úsporám elektrickej energie, čím šetrí vaše peniaze.

  PST - plazma sterilizátora

  Plazma sterilizátor vytvorí v chladničke prirodzenú mikroklímu, ktorá neutralizuje baktérie, zápachy a vlhkosť. Vďaka tomu nebude vo vnútri chladničky dochádzať k miešaniu vôní a chutí a vaše potraviny sa uchovajú dlhšie čerstvé.

  Variabilná zóna - flexibilné využitie

  Variabilná zóna v podobe veľkej, plne výsuvnej zásuvky v spodnej časti chladničky je ideálna predovšetkým pre skladovanie mäsa. Jedná sa o priestor, v ktorom možno dotykom regulovať teplotu (od -2°C do +3°C), takže ho môžete využiť ako chladničku, nulovú zónu alebo soft mrazničku. Variabilná zóna ma vlastný nezávislý zdroj svetla.

  Invertorový kompresor

  Hlavnou výhodou invertorového kompresora je jeho nízka hlučnosť, vyššia efektivita chladenia a dlhšia životnosť. Invertorový kompresor sa prispôsobuje okamžitým potrebám na chladenie a efektívne hospodári s energiou. Pomáha tiež zachovať v chladničke stabilnejšiu teplotu, čím nedochádza k nadmernému chladeniu. Kompresor s digitálnym prevodníkom má nižšiu spotrebu než bežné kompresory, takže aktívne znižuje vaše účty za elektrinu.

  Teleskopické výsuvy

  Zásuvky mrazničky a zásuvka variabilnej zóny sú opatrené kvalitnými nerezovými teleskopickými výsuvmi, ktoré vám maximálne uľahčia ich obsluhu. Aj úplne naplnené ich vysuniete veľmi hladko a bez žiadnej námahy. Veľmi praktické sú aj bezpečnostné dojazdy, ktoré sa postarajú o plynulý dojazd zásuviek.

  Metal cooling

  Zadná stena chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý posilňuje chladiace schopnosti chladničky tým, že dokáže pojať oveľa viac chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urýchľuje obnovenie optimálnej teploty pri častom otváraní dverí. Výsledkom je stabilná teplota vo vnútri chladničky, ktorá predlžuje čerstvosť uložených potravín.

  Snímače teploty

  Chladnička je vybavená 2 snímačmi, umiestnenými priamo v chladiacej komore, ktoré udržujú správnu teplotu v jednotlivých zónach. Vďaka tomu pružnejšie reaguje na kolísanie teploty vo vnútri spotrebiča, napr. po otvorení dverí sa rýchlejšie ochladí na požadovanú teplotu. Dochádza tak k minimálnym výkyvom teplôt, čo pomáha vašim uloženým potravinám.

  Maximum miesta - objem 535 l

  Nenechajte sa pri nákupoch brzdiť veľkosťou chladničky. Model LA6983bc ponúka obrovský vnútorný priestor s objemom 535 l (chladnička 348 l / mraznička 187 l), takže môžete nakupovať bez obmedzenia. Táto chladnička uspokojí každú veľkú rodinu aj náročnú klientelu.

  Fresh zóna

  Fresh zóna je určená pre zachovanie dlhodobej čerstvosti uložených potravín. Skladá sa z 2 zásuviek, v ktorých možno oddelene regulovať vlhkosť a vytvoriť v nich ideálnu klímu na mieru aktuálne uložených potravín. Všeobecne platí, že čím viac vody potravina obsahuje, tým väčšia vlhkosť je potrebná k jej skladovaniu - napr. Vyššia vlhkosť vyhovuje ovociu a zelenine, nižšia je vhodná pre zachovanie čerstvosti mäsa, údenín a syrov.

  Prehľadná mraznička

  Vo vrchnej časti chladničky nájdete chladiacu časť, ktorá je prehľadne zorganizovaná vďaka 3 priestranným policiam, z ktorých 1 je výškovo nastaviteľná. Pod policami je umiestnená fresh zóna a variabilná zóna s nastaviteľnou teplotou. V spodnej časti chladničky sa nachádza mraznička v podobe dvoch samostatných priestranných zásuviek s celkovým objemom 187 l. Veľkou výhodou modelu LA6983bc je jeho univerzálnosť. V celej chladničke je možné jednoducho nastaviť teplotu na 5 ° C (vo variabilnej zóne na 3 ° C), takže všetky komory môžete využiť iba pre chladenie, čím získate obrovský chladiaci priestor s objemom 535 l.

  Super FREEZE

  Funkcia Super FREEZE nastaví teplotu v mrazničke na -24 °C, čím zrýchľuje zmrazenie novo vložených potravín. Súčasne chráni uložené potraviny pred rozmrazením v okamihu, kedy máte mrazničku otvorenú.

  Super COOL

  Funkcia Super COOL slúži na rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, kedy máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. Pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiaducemu ohrevu vnútorného obsahu.

  Sealed Box

  Vo vrchnej časti dverí je umiestnená špeciálna priehradka, ktorá je vybavená kvalitným tesnením. Je ideálnym miestom pre skladovanie aromatických potravín, u ktorých chceme ich typickú vôňu uchovať.

  Alarm nedovretých dverí

  Stáva sa vám, že občas zabudnete zavrieť dvere chladničky, čím dochádza k znehodnoteniu uložených potravín a zároveň k vyššej spotrebe elektrickej energie? Vďaka alarmu nedovretých dverí môžete zostať v pokoji. V prípade, že chladničku necháte dlhšiu dobu otvorenú, spustí sa zvukový signál, ktorý sa automaticky vypne vždy, keď chladničku alebo zásuvky opäť zatvoríte.

  Perfektne pasuje - 90°

  Chladnička disponuje praktickým otváraním dverí. Pre plnohodnotné vysunutie zásuvky variabilnej a fresh zóny stačí dvere chladničky otvoriť len do pravého uhla. Chladničku teda môžete umiestniť i blízko steny, ale vždy je nutné počítať s ľahkým nábehom dverí min. 35 mm.

  Veľké LED osvetlenie

  Vďaka veľkému LED osvetleniu, ktoré je umiestnené na zadnej a hornej stene chladničky, budete mať dokonalý prehľad nad vašimi potravinami. LED osvetlenie je veľmi úsporné a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vlastným zdrojom svetla sú opatrené tiež priestory variabilnej zóny a mrazničky.

  Dizajnová línia BLACK

  Luxusné spotrebiče línie BLACK v dizajne čierneho skla pôsobia v kuchyni vždy elegantne. Ak ich doplníte aj o malé spotrebiče rovnakej línie, máte istotu, že každý ocení vašu perfektnú kuchyňu.

  Technické parametre:

  • Dizajnová línia BLACK
  • Total NO FROST - 3 nezávislé okruhy
  • Celkový úžitkový objem: 535 l
  • Úžitkový objem chladničky: 348 l
  • Úžitkový objem mrazničky: 187 l
  • Teleskopické výsuvy zásuviek mrazničky a nulové zóny
  • Variabilná zóna s dotykovým ovládaním
  • Fresh zóna
  • PLAZMA sterilizátor
  • Super FREEZE
  • Super COOL
  • Metal cooling
  • Energetická trieda: E
  • Povrch dverí - čierne sklo
  • Boky chladničky - čierne
  • Spotreba 0,91 kWh/deň, 314 kWh/rok
  • Displej - biely
  • Dotykové ovládanie
  • Alarm nedovretých dverí
  • Nábeh dverí: 35 mm
  • Hlučnosť: 41 dB
  • Akumulačná doba mrazničky: 15 hod
  • Mraziaca kapacita: 12 kg/deň
  • Vnútorné LED osvetlenie - chladnička, mraznička, variabilní zóna
  • Počet kompresorov: 1
  • Klimatická trieda: SN / N / ST /T

  Detailní popis:

  • Výška: 1898 mm
  • Šírka: 833 mm
  • Hĺbka: 685 mm
  • Netto hmotnosť: 130,4 kg
  • Napätie: 220-240 V~50 Hz
  • Príkon: 250 W
  • Chladnička je vrátane pripojovacieho kábla

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: