Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Cyklónový vysávač Minis 700 W VP5075

Cyklónový vysávač Minis 700 W VP5075

PODLAHOVÝ CYKLÓNOVÝ VYSÁVAČ MINIS; VP5075; Cyklónová technológia; Malé rozmery; Rozmanité príslušenstvo; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.3. do 31.5.2022 získavate jedinečnú šancu otesto...

Výrobca
Vysávače
Kód

vp5075

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
75.00 EUR
2 259.45 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  PODLAHOVÝ CYKLÓNOVÝ VYSÁVAČ MINIS VP5075

  Cyklónová technológia

  Malé rozmery

  Rozmanité príslušenstvo

  Bojovník s prachom

  Motor s príkonom 700 W Vám zaručí dostatočný výkon k perfektne upratanej domácnosti. Vďaka odstredivej sile, ktorá na nečistoty pôsobí pri rotácii vysávaného vzduchu vo vnútri nádoby, sú nečistoty a prach odstredené do zbernej nádoby. Umývateľný HEPA filter 10 zaisťuje, že vzduch po vysávaní zostane čistý. Kapacita cyklónovej nádoby je 1,5 l, s ktorou pohodlne vysajete celú domácnosť.

  Už žiadne vrecká

  Okrem vysávania bez rozvíreného prachu Vás cyklón iste poteší už tým, že sa nemusíte starať o vrecká. Cyklónový vysávač Minis pracuje bezvreckovo. Všetky nečistoty pozbiera do nádoby, ktorú veľmi ľahko vyprázdnite. Stačí stlačiť tlačidlo a všetko vysypať bez toho, aby ste sa museli nečistôt či prachu dotknúť. Samotné vyprázdňovanie nádoby je úplne hygienické.

  Malý a šikovný

  Skvelý pomocník do domácností, kde klasický vysávač zaberá príliš miesta. Už od názvu Minis môžeme odvodiť, že vysávač je malý. Je vhodný najmä do malých bytov, kde ľudia šetria každý priestor. Tento kúsok uskladníte aj v skrini, aby ste o neho nemuseli v byte zakopávať.

  Stačí si vybrať

  Okrem základného príslušenstva s kovovou teleskopickou trubkou, môžete využiť podlahovú hubicu, ktorá je určená na vysávanie kobercov, predložiek a behúňov, po prepnutí klapky a vysunutí štetín aj tvrdých podláh. Kovová teleskopická trubka umožní pohodlné upratanie bez natiahnutia chrbta. Pre upratanie ťažko dostupných miest Vám poslúži štrbinová hubica s kefkou, s ktorou nebude prekážkou nič. Vďaka štrbinovej hubici s kefkou sa dostanete do úzkych priestorov v aute, za nábytok, radiátor či kuchynskú linku.

  Technické parametre:

  • Príkon: 700 W
  • Hlučnosť: 78 dB
  • Objem cyklónovej nádoby: 1,5 l
  • HEPA filter 10
  • Kovové teleskopické trubky
  • Dĺžka prívodného kábla: 5 m
  • Príslušenstvo: podlahová hubica, štrbinová hubica s prachovou kefkou

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: