Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Kontaktný gril s teplotnou sondou GE3500

Kontaktný gril s teplotnou sondou GE3500

Kontaktný gril s teplotnou sondou Concept GE3500; Teplotná sonda; 11 programov vr. DIY; Šikovná funkcia; Grilovacia sezóna po celý rok; Grilovanie na kontaktnom grile ponúka radu výhod. Nie ste limitovaní počasím . Už sa vám nikdy nestane, že budete nú...

Výrobca
Grily
Kód

ge3500

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
189.00 EUR
5 693.81 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Kontaktný gril s teplotnou sondou Concept GE3500

  Teplotná sonda

  11 programov vr. DIY

  Šikovná funkcia

  Grilovacia sezóna po celý rok

  Grilovanie na kontaktnom grile ponúka radu výhod. Nie ste limitovaní počasím. Už sa vám nikdy nestane, že budete nútení zrušiť grilovačku s rodinou či priateľmi kvôli dažďu. Na kontaktnom grile môžete grilovať na terase, balkóne i doma. Elektrický gril neprodukuje žiaden dym ani zápach, takže nebudete obťažovať svojich susedov. Oproti bežným grilom ponúka obojstranné grilovanie, vďaka ktorému budú vaše pokrmy rýchlejšie pripravené bez nutnosti obrátenia. A v neposlednom rade je grilovanie na kontaktnom grile zdravšie, pretože reguláciou teploty zamedzíte pripaľovanie pokrmov.

  Nastavenie teploty pre každú dosku zvlášť umožňuje grilovanie rôznych druhov pokrmov naraz

  Šikovná funkcia SPLIT ZONE umožňuje nastavenie teploty pre každú dosku zvlášť alebo zahriatie len jednej dosky. Vďaka tomu zvládnete pripraviť rôzne druhy pokrmov a prispôsobiť si teplotu i čas dokončenia presne podľa potreby. Pohodlne prichystáte hlavný chod i prílohu naraz a hneď za tepla ich môžete rovno servírovať. Túto funkciu môžete využiť v manuálnom režime DIY, vďaka ktorému budete mať grilovanie plne vo svojich rukách. Gril si rozpálite presne tak, ako práve potrebujete a jednoducho ugrilujete čokoľvek, na čo si len spomeniete.

  Teplotná sonda postráži úroveň prepečenia mäsa

  Kontaktný gril Concept GE3500 je vybavený integrovanou teplotnou sondou. Oceníte ju predovšetkým pri grilovaní mäsa, počas ktorého vám postráži vnútornú teplotu a úroveň prepečenia. Stačí ju zapichnúť do pokrmu a strážiť vnútornú teplotu, ktorá sa vám zobrazí na displeji grilu. Teplotná sonda vám pomôže pripraviť mäso presne tak, ako ho máte radi a vaše grilovanie bude zase o krok ľahšie.

  Dokonalý steak pre každého

  Milujete steaky, ale nie vždy sa vám ich podarí pripraviť presne tak, ako ich máte radi? So šikovnou funkciou GRILL ASSISTANT budú za každým úplne perfektné. Stačí si len zvoliť stupeň prepečenia a gril sa o všetko postará. Vyberať môžete zo štyroch variant od krvavého až po dokonale prepečený.

  Medium Rare = krvavý steak

  s ružovým rezom, okraje prepečené s chrumkavou kôrkou, šťava načervenavá, vnútorná teplota 54-56 °C, doba prípravy v kontaktnom grile 60 s

  Medium = stredne prepečený steak

  s takmer hnedým až šedým rezom a naružovelým stredom, šťava ružová, vnútorná teplota 61 °C, doba prípravy v kontaktnom grile 90 s

  Medium Well = prepečený steak

  v reze takmer hnedý s náznakom ružového stredu, šťava svetlo ružová až šedá, vnútorná teplota 64-65 °C, doba príprava v kontaktnom grile 120 s

  Well Done = úplne prepečený steak

  v reze hnedý a maximálne prepečený, šťava svetlo šedá až číra, vnútorná teplota 70 °C a viac, doba príprava v kontaktnom grile 200 s

  Gril si sám nastaví vhodnú teplotu a čas prípravy

  Kontaktný gril GE3500 ponúka jednoduché ovládanie pomocou 11 automatických programov vrátane manuálneho režimu DIY. Stačí vložiť suroviny, zvoliť správny program a gril si sám nastaví vhodnú teplotu a čas prípravy. Vychutnať si môžete dokonale prepečené steaky, slaninu, hydina, ryby, klobásy, zeleninu alebo sendviče. Nastavené hodnoty môžete sledovať na prehľadnom digitálnom displeji.

  BBQ grilovanie s extra veľkou grilovacou plochou

  Samozrejmosťou kontaktného grilu GE3500 je možnosť BBQ grilovania, ktoré umožňuje grilovanie na oboch platňách súčasne. Získate tak extra veľkú grilovaciu plochu, na ktorej pripravíte pokrmy pre celú rodinu alebo partiu priateľov. Gril si môžete prispôsobiť podľa potreby a využiť presne také platne, ktoré sa vám práve hodia - vrúbkované, hladké alebo ich vzájomne kombinovať.

  Grilovacie dosky s vrúbkovaným povrchom na prípravu steakov, hamburgerov alebo k zapekaniu

  Dosky s vrúbkovaným povrchom môžete využiť ako pre kontaktný (uzatvorený), tak aj pre BBQ (otvorený) spôsob grilovania. Uzatvorené grilovanie je vhodné na prípravu steakov, hamburgerov alebo k zapekaniu toastov, plnených tortíl alebo pannini. Ide o najrýchlejší spôsob prípravy, pretože sa potraviny rovnomerne opekajú z oboch strán naraz a nie je nutné ich obracať. Na otvorených doskách ugrilujete všetko, ako na klasickom grile. Vďaka vrúbkovanému povrchu sa potraviny dobre prepečú a zároveň si uchovajú svoju šťavnatú chuť. Prebytočná šťava a tuk sú drážkami odvedené do zbernej nádoby.

  Grilovacie dosky s hladkým povrchom sú ideálne na lievance, zemiakové placky, syry a k zapekaniu pečiva

  Grilovacie dosky s hladkým povrchom sú určené pre prípravu lievancov, palaciniek, vajec, rýb, zeleniny, syrov, zemiakových placiek alebo k zapekaniu pečiva.

  Zdravšie grilovanie bez oleja a ľahká údržba

  Kontaktný gril GE3500 je osadený kvalitnými hliníkovými doskami, ktoré rozvádzajú teplo po celej svojej ploche. Povrch dosiek je nepriľnavý, takže sa pokrmy nepripaľujú. Grilovanie je teda zdravšie, pretože nevyžaduje použitie žiadneho tuku alebo oleja. Zároveň sa dosky veľmi dobre čistia. Po vychladnutí stačí usadené nečistoty odstrániť pomocou špeciálnej škrabky alebo utrieť vlhkou handrou. Následne môžete dosky vybrať a spoločne so zbernou nádobou na zachytávanie šťavy vložiť do umývačky riadu.

  Nezaberie príliš miesta

  Veľkou výhodou je možnosť uzamknutia grilu v uzavretej polohe. Vďaka tomu vám v kuchyni nezaberie toľko miesta a ľahšie ho uskladníte, pokiaľ ho práve nevyužívate.

  Technické parametre:

  • Teplotná sonda
  • 2 páry nepriľnavých dosiek (1 pár obojstranná gril/panini + hladká doska na lievance/palacinky, 1 pár vafle)
  • 2 grilovacie plochy
  • Regulácia teploty: 80 - 230 °C
  • Digitálny displej + manuálne ovládanie cez koliesko
  • Funkcia SPLIT ZONE
  • Funkcia GRILL ASSISTANT - voľba stupňa prepečenia mäsa
  • Možnosť otvorenia o 180 °C - BBQ grilovanie
  • 11 prednastavených programov: STEAK - MED RARE/MED WELL/MEDIUM/WELL DONE, RYBY, HYDINA, SLANINA, ZELENINA, SENDVIČE, VAFLE, DIY (manuálne nastavenie teploty)
  • Tepelne izolovaná rukoväť
  • Rozmer grilu: 371 x 319 x 166 mm
  • Rozmer platne: 243 x 281 x 11,5 mm
  • Materiál platní: hliník
  • Materiál grilu: nerez/plast
  • Ľahké čistenie - vyberateľné platne a zbernú nádobu je možné umývať v umývačke riadu
  • Farba: luxusná čierna matná + nerez
  • Príkon: 2000 W
  • Napätie: 220 - 240 V

  Dokúpiteľné príslušenstvo:

  • Platne na vafle (42394656)

  Zaradenie produktu

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: