Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Produkt bohužiaľ nie je k dispozícii.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. 032 658 34 65 alebo emailom na info@my-concept.sk.

VR3520 Robotický vysávač s mopom 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

VR3520 Robotický vysávač s mopom 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

Poškodený obal

zostava

Poškodený vonkajší obal. Výrobok je nový a nepoužívaný v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou 24 mesiacov. Na túto položku sa nevzťahujú zľavové akcie a darčeky.Dokáže vysávať, vytierať aj sterilizovať. Vďaka funkcii automatického vys..

Výrobca
Vysávače
Kód

vr35202jakost_sk

 

VR3520 Robotický vysávač s mopom 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC - komponenty

 

  Podrobnosti o produkte

  Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Laser UVC Concept VR3520 REAL FORCE

  Automatické vysypávanie nečistôt

  Vysáva, vytiera, sterilizuje

  Rozlíšenie poschodí

  Šikovne vymyslený robot pre vaše pohodlné upratovanie

  Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Laser UVC Concept VR3520 Real Force je šikovne vymyslený pre váš maximálny komfort a pohodlie počas upratovania. Je vybavený pokročilým spôsobom mapovania, ktorý vašu domácnosť naskenuje a zároveň rozdelí na jednotlivé miestnosti. Dokáže vysávať, vytierať i sterilizovať. Vďaka funkcii automatického vysypávania obstará až 2 mesiace bežného upratovania bez nutnosti vysypávania nečistôt. Ľahko si poradí aj s viacposchodovou domácnosťou. V základnej výbave nájdete príslušenstvo, ktoré vám zaistí rok upratovania bez starostí.

  Dokonalá orientácia skracuje dobu upratovania

  Vyspelá laserová navigácia LaserTec 2.0 podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Robot sa s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa vráti do stanice, kde sa dobije a zároveň vysype zberný kôš, takže sa vyhnete kontaktu s prachom. Robot je vybavený trojstupňovou filtračnou technológiou s HEPA filtrom 13, vďaka ktorému zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov, takže je ideálny aj pre domácnosti s alergikmi.

  Automatické rozdelenie miestnosti pre lepšiu prehľadnosť

  Šikovná funkcia ROOMPLAN 3.0 vám ušetrí množstvo času a zároveň uľahčí orientáciu vo vašej aplikácii. Automaticky rozdelí zmapované priestory na jednotlivé miestnosti, ktoré stačí pomenovať a uložiť. Nemusíte teda pre každú miestnosť vytvárať samostatnú zónu. V aplikácii tak stačí označiť vybranú izbu a robot bude vedieť, kde je potrebné upratať. Pomocou aplikácie môžete tiež pre každú miestnosť nastaviť časový plán upratovania, úroveň sacieho výkonu a intenzitu dávkovania vody. Robot sa v nastavený čas spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice. Ak máte zapnutý tichý režim, plánované upratovanie bude deaktivované.

  Automatické vysypávanie prachu a bohaté príslušenstvo na rok upratovania

  V konštrukcii nabíjacej stanice je umiestnené vrecko, do ktorého robot automaticky odvedie nečistoty z prachového zásobníka vždy, keď sa vráti do stanice alebo v intervaloch, ktoré si zvolíte v aplikácii. Kapacita vrecka vám vydrží až na 2 mesiace bežného upratovania. V okamihu, kedy je vrecko plné, robot vás upozorní na nutnosť výmeny. V základnej výbave nájdete hneď 6 vreciek na nečistoty, 6 bočných kefiek a 3 sady filtrov, takže si môžete užívať až rok upratovania bez starostí.

  UVC lampa zahubí baktérie a ďalšie mikróby

  Robotický vysávač VR3520 je vybavený UVC sterilizačnou LED technológiou, ktorá vysiela ultrafialové žiarenie typu C. UVC svetlo narušuje DNA baktérie, vírusy, plesne a ďalšie mikróby, a tým bráni ich ďalšiemu množeniu. Bežne sa využíva napr. k dezinfekcii vody, vzduchu alebo v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. UVC žiarenie môžete aktivovať v dvoch režimoch: v režime UVC bude robot vysávať i sterilizovať pomocou UVC lampy, v režime sterilizácie vypne sanie. UVC technológiu aktivujte bez nasadeného mopovacieho modulu.

  Uloží až 5 máp, takže si poradí i s viacposchodovou domácnosťou

  Robotický vysávač VR3520 je vhodný aj pre viacposchodovú domácnosť. Každé poschodie nechajte zmapovať zvlášť a v aplikácii si ich pomenujte. Týmto spôsobom môžete uložiť mapy až pre 5 poschodí. Pokiaľ chcete upratovať v inom poschodí, ako v ktorom sa robot nachádza, jednoducho ho preneste, v aplikácii zvoľte správnu mapu a spusťte. Výhodou teda je, že robot si s upratovaním poradí, bez toho aby ste museli kupovať ďalšie dobíjacie stanici.

  Vysáva a vytiera

  Robot si poradí so suchým i mokrým upratovaním. Prachový zásobník s kapacitou 300 ml slúži pre bežné vysávanie. Ak pripevníte na neho mopovací nástavec, môžete vysávať i vytierať naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, strednú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Mopovací nástavec je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

  Dlhá výdrž a vysoká sacia sila

  Vysávač je vybavený digitálnym bezkefkovým BLDC motorom, ktorý sa podieľa na vysokej sacej sile dosahujúcej 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Vďaka vysokokapacitnej 5200 mAh Li-Ion batérii vydrží na jedno nabitie až 250 minút. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

  Na všetky druhy povrchov, ktoré sa v domácnosti vyskytujú

  Robotický vysávač VR3520 je vybavený 3 hlavnými kefami. Carpet kefa je vhodná na všetky druhy podláh vr. kobercov. HardFloor kefa je vďaka mäkkému povrchu ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt a zaistiť šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh. PET kefa uvítajú domácnosti so zvieracími miláčikmi. Zachytí aj ten najjemnejší prach, srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu. Dva bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

  Maximálny výkon na kobercoch

  Táto funkcia sa aktivuje v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum, takže povysáva aj hlboko usadené nečistoty. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu. Funkciu Carpet turbo je možné využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu a saciu silu nastavenú na úroveň "auto".

  Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie alebo hlasom

  Robot je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie a v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. V aplikácii môžete nastaviť tie jazyk, v ktorom na vás bude robot hovoriť, vrátane češtiny. Cez domáceho asistenta Alexu alebo Google Home môžete vysávač ovládať aj hlasom. A pokiaľ nie ste fanúšikmi moderných technológií alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho plne ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.

  Po dobití automaticky pokračuje v upratovaní

  Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s uprataním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde vyčká do plného nabitia. Potom sa vráti k uprataniu a pokračuje tam, kde prestal.

  Senzory proti nárazu a pádu zo schodov

  Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktorý zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny a zabraňuje pádu zo schodov. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s uprataním aj pozdĺž týchto plôch.

  Kompletný režim pre upratovanie celej domácnosti

  Tento režim slúži pre upratanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

  Zónový režim pro plánovanie upratovania v jednotlivých miestnostiach

  Pomocou mobilnej aplikácie môžete nastaviť až 15 oblastí, v ktorých bude robot upratovať. Zároveň môžete definovať zakázané zóny, kde robot upratovať nebude, alebo oblasti bez vytierania, v ktorých robot uprace len v prípade, že nemá nasadený vytierací modul.

  Lokálny režim pre rýchle upratovanie menších plôch

  Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot prevedie dvojité upratovanie v oblasti 1,8 x 1,8 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

  Ako vybrať robotický vysávač?

  Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť množstvo času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

  Technické parametre:

  • Navigačná technológia LaserTec 2.0
  • Prachová základňa s automatickým vysypaním prachu
  • 3 v 1: VYSÁVA, VYTIERA, STERILIZUJE
  • ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdelenie miestnosti, plánovanie upratovania
  • BLDC motor
  • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
  • Li-Ion batéria 5200 mAh - až 250 minút
  • UVC lampa - režim UVC (sterilizácia a vysávanie), režim sterilizácie (bez vysávania)
  • Aplikácia Concept Robot v ČEŠTINĚ (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
  • ROBOT HOVORÍ ČESKY (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
  • Ovládanie cez domáceho asistenta Amazon Alexa/Google Home
  • TOF senzor
  • CARPET turbo
  • Upratovanie viacposchodových domácností
  • Total Surface
  • 3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
  • Tichý režim
  • Elektronicky riadené VYTIERANIE
  • Prachový zásobník 2 v 1 (kapacita nádoby na prach 300 ml/kapacita mopovacieho nástavca 200 ml)
  • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13 (vhodný aj pre alergikov - zachytí až 99,9 % častíc prachu, peľu, baktérií a vírusov)
  • Doba nabíjania 4 - 5 hodiny
  • Hlučnosť: 60 - 70 dB

  Dokúpitelné príslušenstvo:

  • Sada bočných vreciek VRP0010 4 ks
  • HEPA + molitanový filter (42394113)
  • Čistiaca textília (42394095)

  Príslušenstvo:

  • Nabíjacia stanica
  • CARPET hlavná kefa
  • HARDFLOOR hlavná kefa
  • PET hlavná kefa
  • Mopovací nástavec
  • 2x mopovacia textília
  • 6x vrecko na nečistoty
  • 6x bočná kefka
  • 3x HEPA filter 13 + 3x penový filter
  • Diaľkové ovládanie
  • Čistiaca kefka

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: