Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Produkt bohužiaľ nie je k dispozícii.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. 032 658 34 65 alebo emailom na info@my-concept.sk.

IL3020 IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN

IL3020 IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN

Poškodený obal

zostava

Poškodený vonkajší obal. Výrobok je nový a nepoužívaný v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou 24 mesiacov. Na túto položku sa nevzťahujú zľavové akcie a darčeky.Dlhotrvajúca epilácia; 300 000 impulzov; Dlhodobo hladká pokožka;...

Výrobca
Starostlivosť o telo
Kód

il30202jakost_sk

 

IL3020 IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN - komponenty

Názov Kód Popis Počet
IPL epilátor PERFECT SKIN IL3020 il3020 1ks
 

  Podrobnosti o produkte

  IPL epilátor Concept IL3020 Perfect Skin

  Profesionálna IPL technológia

  Dlhotrvajúca epilácia

  300 000 impulzov

  IPL epilácia v pohodlí domova

  Túžite po hladkej pokožke bez chĺpkov? S IPL epilátorom Concept IL3020 Perfect Skin to môžete dosiahnuť v pohodlí svojho domova. Využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá bola podrobená viac ako 15 rokom klinických testov po celom svete. Umožňuje ošetrenie v 2 režimoch a 5 úrovniach podľa odtieňa pokožky. IPL epilátor je vybavený 2 vymeniteľnými nástavcami, s ktorými ľahko odstránite chĺpky na celom tele (nohy, ruky, chrbát) vrátane citlivých oblastí bikín, podpazušia a tváre (tváre, horná pera, brada).

  IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami

  Táto vedecky overená technológia poskytuje rýchle a trvalé výsledky. Záblesky intenzívneho pulzného svetla sa počas epilácie dostávajú pod povrch pokožky, kde pôsobia na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný účinok efektívne a bezbolestne ničí chĺpky aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu.

  Nečakajte na leto

  Pokiaľ chcete mať v lete krásne hladkú pokožku, začnite s epiláciou v dostatočnom predstihu. Pokožka totiž nesmie byť vystavovaná slnečnému žiareniu minimálne 4 týždne pred a aspoň 2 týždne po použití IPL epilátora. Chráňte pokožku pred slnkom počas celého ošetrenia. Vystavenie slnečnému žiareniu znamená pobyt na priamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu asi 15 minút alebo pobyt na nepriamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu 1 hodiny. Pokiaľ ste na pokožku aplikovali samoopaľovací krém, vyčkajte, kým opaľovací účinok krému úplne nevymizne. IPL epilátor môžu používať muži aj ženy staršie ako 18 rokov.

  Pre koho je IPL epilátor vhodný?

  Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

  Ako IPL epilátor správne používať?

  Pokožka, ktorú sa chystáte epilovať, musí byť pred použitím IPL epilátora čistá, suchá a oholená. Zvoľte vhodnú úroveň intenzity svetla pre váš typ pokožky – čím svetlejší fototyp pleti máte, tým vyššiu úroveň intenzity zvoľte (odporúčané úrovne intenzity pre jednotlivé fototypy sú podrobnejšie popísané v návode – str. 11). Aplikačnú plochu epilátora pritlačte na pokožku. Stlačením tlačidla prístroj vyšle svetelný impulz. Vyvarujte sa uvoľneniu viac ako jedného pulzu na rovnakú časť pokožky počas jedného ošetrenia. Počas epilácie môžete cítiť mierny pocit tepla či brnenia, ale v žiadnom prípade nesmie byť bolestivá. Pokiaľ cítite bolesť, je nutné znížiť intenzitu žiarenia.

  Senzor na ochranu očí

  IPL epilátor má zabudovaný bezpečnostný senzor, ktorý zabráni vyslaniu impulzu, pokiaľ epilátorom mierite do voľného priestoru. Vďaka tomuto senzoru bude prístroj správne pracovať iba v okamihu, keď je aplikačná plocha úplne v kontakte s pokožkou. Používanie prístroja je teda bezpečné a nehrozí riziko poškodenia očí, takže v priebehu epilácie nemusíte používať špeciálne ochranné okuliare. V prípade odstraňovania chĺpkov v oblasti tváre odporúčame počas záblesku zavrieť oči. Predídete tak drobnému oslneniu porovnateľnému so silou blesku pri fotoaparáte, ktoré síce nepredstavuje zdravotné riziko, ale môže byť nepríjemné.

  Epilácia citlivých partií pomocou režimu Precision

  Režim Precision je vhodný na ošetrenie najhoršie dostupných a najcitlivejších partií, ako je tvár, podpazušie, oblasť bikín a pod. Prístroj vysiela jednorazové impulzy na základe stlačenia tlačidla na uvoľnenie impulzu.

  Plynulá epilace velkých ploch pomocí režimu Gliss

  Režim Gliss je vhodný na ošetrenie väčších plôch, ako sú nohy, ruky, chrbát a pod. Aplikačnú plochu epilátora priložte k pokožke a držte tlačidlo na uvoľnenie impulzu po celú dobu ošetrenia stlačené. Pomalým kĺzavým pohybom posúvajte prístrojom po pokožke bez toho, aby ste ho zdvíhali. Epilátor vysiela plynulé záblesky v rade za sebou, čím umožňuje rýchlejšie a plynulejšie ošetrenie.

  Kedy IPL epilátor nepoužívať

  IPL epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným make-upom, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte. Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožnom ochorení, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žíl alebo tehotným a kojacim ženám. Pokiaľ ste inak chorí alebo si len nie ste istí, či je pre vás IPL epilácia vhodná, poraďte sa s dermatológom alebo svojim lekárom. Prístroj nie je vhodný na odstránenie mužských fúzov.

  Mobilná aplikácia

  S mobilnou aplikáciou Concept IPL získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia. Pomôže vám s výberom vhodnej úrovne intenzity impulzov podľa vášho odtieňa pokožky a postráži vám intervaly medzi jednotlivými procedúrami. Nechýba ani prehľadný videonávod, v ktorom sa dozviete, akým spôsobom epilátor správne používať, aby ste dosiahli efektívne a dlhodobé výsledky.

  Technické parametre:

  • IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami
  • Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, oblasti bikín a tváre
  • Technológia intenzívneho pulzného svetla
  • 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss
  • 2 nástavce
  • LCD displej
  • Senzor na ochranu očí
  • Indikátor pripravenosti
  • Mobilná aplikácia Concept IPL pre plánovanie ošetrenia
  • Automatické vypnutie pri nečinnosti
  • Uskladnenie: puzdro
  • Životnosť lampy: 300 000 impulzov
  • Napätie: 100-240 V ~, 50/60 Hz, 1,2 A
  • Príkon: 36 W
  • Aplikačná plocha: 2 - 4 cm
  • Svetelné spektrum: 550-1200 nm
  • Frekvencia impulzov: stupeň intenzity 1 - impulzy po 1,6 s/stupeň intenzity 5 - impulzy po 3,6 s
  • Intenzita svetelného impulzu:

   stupeň intenzity 1 - 2 J/cm?

   stupeň intenzity 2 - 2,5 J/cm?

   stupeň intenzity 3 - 3 J/cm?

   stupeň intenzity 4 - 3,5 J/cm?

   stupeň intenzity 5 - 4 J/cm?
  • Rozmery: 8 x 17,5 x 3,1 cm
  • Hmotnosť: 0,5 kg
  • Napájanie: elektrická sieť
  • Farba: biela + rosegold

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: