Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

22 nových modelov v kategórii chladenia

29.05.2024

V tomto roku sme významne rozšírili sortiment chladenia. Zaradili sme do ponuky 16 modelov chladničiek a 6 mrazničiek. V čom spočívajú ich hlavné výhody a prednosti?

Jedná sa o rozmerovo úsporné chladničky ideálne do menších kuchýň. Pohodlne ich umiestnite do väčšiny bežných kuchynských liniek bez toho, aby vám vystupovali do priestoru.

.

.

Aké modely chladničiek disponujú KITCHEN IN rozmermi?

.

LM2247bc - šírka 474 mm, hĺbka 447 mm

LK2347wh/bc - šírka 474 mm, hĺbka 495 mm

LK3354wh/bc - šírka 540 mm, hĺbka 550 mm

LFT4355wh/bc/ss - šírka 540 mm, hĺbka 551 mm

LM4255bc - šírka 545 mm, hĺbka 566 mm

LT2255wh/bc - šírka 549 mm, hĺbka 557 mm

Energetické štítky pre chladničky prešli významnou zmenou, ktorá ovplyvňuje ich hodnotenie a klasifikáciu. Starý energetický štítok používal stupnicu od A+++ (najúčinnejšia) až po D (najmenej účinná). Nový energetický štítok, zavedený v roku 2021, zjednodušuje hodnotenie a využíva stupnicu od A (najúčinnejšia) po G (najmenej účinná).

.

Chladnička s mrazničkou LK6560wh/ss/ds patrí medzi úsporné modely s ročnou spotrebou 156 kWh energie, čo ju radí podľa nového energetického štítku do kategórie C.

.


.

Stranovo zameniteľné otváranie dverí

.
Veľkou prednosťou vybraných modelov chladničiek a mrazničiek je možnosť zameniť smer otvárania dverí. Vďaka tomu sa dokonale prispôsobí potrebám každej domácnosti a zapadne doslova kamkoľvek.

.

Nové chladničky so stranovo zameniteľným otváraním dverí

.

LFT4355wh/bc/ss, LT2255wh/bc, LM2247bc, LM4255bc, MZN4254bc/wh, MZ2355bc/ss/wh, zo starých modelov;LFT2047bcN/whN, LT3560wh, LFT2047wh

Konvertibilita mrazničky na chladničku

.
Veľkou prednosťou pultových mrazničiek Concept je, že sa maximálne prispôsobí vašim potrebám. Umožňuje totiž nielen mrazenie, ale aj chladenie potravín. Termostat je možné regulovať v rozsahu od -32 °C až 8 °C, takže možno využívať aj ako bežnú chladničku.

Možnosť umiestnenia pod kuchynskú linku

.
ChladničkaLT2255wh a LT2255bcdisponujú odnímateľnou hornou doskou . To oceníte najmä v momente, ak ju plánujete umiestniť ako podstavný model pod kuchynskú linku, kam môžete umiestniť aj nové mrazničky MZ2355wh a MZ2355bc.

Medzi novinkami v kategórii chladenia nájdete okrem štandardných bielych modelov aj spotrebiče v elegantnom čiernom dizajne, ktoré sa stali obľúbenou voľbou pre moderné kuchyne. Čierne spotrebiče dodávajú kuchyni sofistikovaný a moderný vzhľad. Ľahko sa kombinujú s rôznymi materiálmi a farbami, čo umožňuje vytvoriť harmonický a elegantný interiér. Čierna farba je neutrálna a hodí sa do rôznych štýlov kuchýň, od minimalistických a industriálnych až po tradičné.

.

Prezrite si všetky nové modely v čiernom dizajne

.


.

.


.

Tiež milovníci nerezu si prídu na svoje a to rovno v dvoch variantoch. Ponúkame chladničky ako v svetlom, tak aj v tmavom nerezovom prevedení.

.


.

Beznámrazové systémy Total No Frost/No Frost/Less Frost

Všetky tieto technológie redukujú tvorbu námrazy vo vnútri chladničky a zaisťujú efektívnejšie chladenie, nižšiu spotrebu energie, väčšiu flexibilitu skladovacieho priestoru a udržujú kvalitu a čerstvosť potravín.

.

Funkcia rýchleho zmrazenia/schladenia potravín (Fast Freeze/Fast Cool)

Slúži na rýchle zmrazenie/schladenie čerstvo vložených potravín do chladničky a súčasne zabráni nežiaducemu ohrevu uskladnených zásob.

.

Smart ECO

Nastaví optimálnu teplotu v jednotlivých zónach chladničky, aby zabezpečila potravinám najlepšie podmienky na skladovanie.

.

Fresh zóna

Priestranná zásuvka, ktorá disponuje nižšou teplotou a reguláciou vlhkosti. Je určená na skladovanie ovocia a zeleniny, ktoré sa v nej uchovajú dlhšie čerstvé.

.

Invertorový kompresor

Úspornejší, tichší, efektívnejší a trvanlivejší model kompresora. Prispôsobuje sa okamžitým potrebám na chladenie a efektívne hospodári s energiou. Pomáha zachovať v chladničke stabilnejšiu teplotu, takže nedochádza k nadmernému chladeniu.

.

Multi Air Flow

Rovnomerné prúdenie vzduchu minimalizuje výskyt teplotných rozdielov a súčasne predlžuje kvalitu a čerstvosť uložených potravín.

.

Chladnička s mrazničkou

.

.

.

.

.


.

Chladničky bez mrazničky

.

.

.


.

Vstavané chladničky

.

.

.


.

Zásuvkové mrazničky

.

.

.


.

Truhlicové mrazničky

.

.

.