Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

 • Aktuality

  Drahý plyn sa stal novým strašiakom dnešnej doby a na zimné obdobie je dobré sa pripraviť s predstihom. Ako ale ušetriť a zároveň v chladnejších mesiacoch nemrznúť? Pripravili sme si pre vás 10 tipov, ako sa zahriať bez toho, aby ste museli zapnúť kúrenie.


 • Aktuality

  Chladnička patrí medzi základné spotrebiče každej domácnosti a pracuje pre nás nepretržite 24 h denne. Viete ale, aké situácie majú najčastejší vplyv na jej zvýšenú spotrebu? Poradíme vám pár tipov, ako na prevádzke chladničky ušetriť a znížiť účty za elektrinu.


 • Aktuality

  Zakúp vybranú americkú chladničku a získaj kuchynský planetárny robot RM7030 v hodnote 199 € ako darček.


 • Aktuality

  Bojujete s vašou umývačkou, ktorá nerobí svoju prácu dostatočne dobre a vy sa márne snažíte prísť na danú príčinu? Pripravili sme pre vás celý zoznam problémov, ktoré možno pri umývačke práve riešite. Ku každému problému je samozrejme riešenie, ktoré by vás malo zachrániť od naštvania zo zle umytého riadu.


 • Aktuality

  Horúce letné dni si žiadajú osvieženie, a to formou ľadových drinkov, ktoré si môžete rýchlo doma alebo aj na dovolenke pripraviť. S prípravou vám pomôže mixér na smoothie, ktorý je skladný a prenosný. Jednoducho si osviežujúci koktail môžete dopriať na chate, pri mori alebo doma na balkóne.


 • Aktuality

  Slivky, hrušky, jablká, marhule a iné plody, ktoré začínajú pomaly dozrievať na záhradách a zapĺňajú regály v supermarketoch, sa možno zdajú nenápadné, a nie tak lákavé ako melón, ale majú v sebe mnoho vitamínov a podporných látok, ktoré pomôžu ako psychickému, tak aj fyzickému zdraviu. Vďaka sušeniu si túto dávku zdravých látok môžete dopriať aj v zime. Poďme si teda predstaviť, na čo sú dané plody dobré, a čo v sebe skrývajú za látky.


 • Aktuality

  Zmena energetických štítkov nastala už pred rokom. Stále ale mnoho z nás nechápe, čo sa to vlastne deje, a podľa čoho sa orientovať. “Ako čítať nové štítky? Mám to porovnávať so starým štítkom? Prečo vôbec k tejto zmene došlo? A ako mám spoznať, ktorá energetická kategória je hospodárna, a ktorá nie? Kam zmizlo A+++?” Toľko otázok sa naháňa v hlave nejednému zákazníkovi pri výbere elektrospotrebiča, poďme si teda v tom urobiť poriadok a všetko si vysvetliť.


 • Aktuality

  Neúnosné teplo, ktoré vás dostane do nehybnej polohy, aby ste sa nepotili na každom kroku, sa neúprosne blíži. Práca v tomto období na vás netrpezlivo čaká na stole a aktivita klesá. Je potrebné sa schladiť a my vám dáme 10 tipov ako na to.
 • Aktuality

  Rúra vie byť niekedy poriadna záhada. Má niekoľko desiatok funkcií, ale aj tak vždy použijeme jeden a ten istý, pretože sa na ňom všetko nejako upečie. Častokrát ani nevieme, čo tie názvy funkcií znamenajú, a na čo sú dobré.


 • Aktuality

  Plánujete kúpu novej automatickej práčky? Pri jej výbere je nutné zvážiť množstvo faktorov. Poradíme vám, ako zvoliť ten správny model, ktorý bude vyhovovať potrebám práve vašej domácnosti.


 • Aktuality

  Spúšťame pre teba predpredaj nového robotického vysávača VR3510 s prachovým zásobníkom. Ak si objednáš vysávač v predpredaji, darujeme ti na vysávač 10% zľavu s kódom VR10.


Kontaktujte klientské centrum

Po-Pia: 7.30-15.30 h

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.