Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Vymyšleno chytře | Concept – chytře vymyšleno pro život

vymyslené
pre zivot

Concept prináša šikovne vymyslených pomocníkov pre každodenný život, ktorí vynikajú štýlovým designom a originálnou funkčnosťou.

Veľký dôraz kladieme nielen na kvalitu a spoľahlivosť, ale i na maličkosti, ktoré naše produkty odlišujú od ostatných a významne vylepšujú ich úžitkovú hodnotu.

Tieto šikovné riešenia majú spoločný cieľ — poskytnúť vám lepší a pohodlnejší život, v ktorom vám zostane viac času pre rodinu a iné dôležité veci. Rovnako tak ako vy, sme i my v Concepte každodenný používatelia domácich spotrebičov a preto ich vytvárame tak, ako by ste ich navrhli vy sami.

Vyvíjame ich s vami. Testujeme ich s vami. Pre vás.

Robotický vysávač VR3210
UVC svetlo

Robotické vysávače sú vybavené UVC sterilizačnou LED technológiou, ktorá dosahuje až 3x dlhšiu životnosť oproti bežne používaným výbojkám. Ultrafialové žiarenie typu C narušuje DNA baktérií, vírusov, plesní a ďalších mikróbov bez chemických prostriedkov. UVC svetlo zaručí zdravšiu a čistejšiu domácnosť.

Americká
chladnička LA7791ss
Pasuje
aj k stene

Dvere chladničky sú šikovne konštruované tak, aby nezasahovali do priestoru. Na vysunutie vnútorných zásuviek postačí ich otvorenie do pravého uhla, takže chladničku môžete umiestniť do kuchynskej linky alebo ju postaviť blízko múru.

Rýchlovarná kanvica RK3301
Cool touch

Špeciálny povrch Cool Touch zabraňuje zahrievaniu vonkajšieho plášťa, takže kanvica bude neustále chladná na dotyk. Môžete si byť istí, že sa o ňu vy, ani vaše deti nespálite.

Smoothie mixér SM3391
Stačí otočiť

Dokonalá kombinácia smoothie makeru, chopperu a mlynčeka. Jeden šikovný spotrebič, ktorý nahradí troch praktických pomocníkov v kuchyni. Ušetrí vám nielen peniaze, ale aj veľa miesta, a to ho stačí iba otočiť.

Vstavaná umývačka
riadu MNV8060ds
Innowash 2

Inovatívny typ ostrekovacieho ramena sa líši od klasického svojim pohybom. Horizontálne točenie dopĺňa aj pohyb okolo svojej osi. Účinnosť čistenia je až o 27 % v záhyboch a neprístupných miestach. Vďaka špeciálnemu ramenu sa skráti čas umývania a umývačka dosahuje oveľa nižšiu hlučnosť.

Robotické vysávače
3 kefy
v balení

Robotické vysávače sú vybavené troma hlavnými kefami. CARPET kefa je vhodná na koberce vďaka kombinácii štetín a gumových lamiel. HARDFLOOR kefa je ideálna na tvrdé podlahy. Mäkký povrch s vláknami dokáže zachytiť 3x viac nečistôt. PET kefa zachytí aj tie najjemnejšie chĺpky domácich maznáčikov.

Šnekový
lis na ovocie LO7067
Antidrip

Vďaka Antidripu môžete vymeniť nádobu na šťavu v priebehu odšťavovania bez toho, aby ste si zašpinili kuchynskú linku. Jednoducho privriete uzáver, vymeníte pohár a znovu otvoríte.

Americká chladnička LA8783bc
Píšte na
chladničku

Vďaka sklenenému povrchu chladničky môžete pomocou stierateľnej fixy písať odkazy na celú čelnú plochu. Napíšte si nákupný zoznam alebo jednoducho zabavte deti v kuchyni.