Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

33 rokov Concept prináša až 33% ZĽAVY - predlžujeme!

18.03.2024

V tomto roku oslavujeme 33 rokov pôsobenia na trhu s domácimi spotrebičmi. Oslávte s nami tento významný míľnik a ulovte si zľavu až 33% na našom e-shope Concept.

Concept oslavuje 33 rokov

.

V tomto roku oslavujeme 33. výročie existencie na trhu s domácimi spotrebičmi. Za ten čas sme prekonali mnoho výziev a priniesli rad produktov, ktoré zodpovedajú najnovším trendom a potrebám našich zákazníkov.

.

Od prvého spotrebiča nesúceho označenie Concept v podobe ručného šľahača nemeckej výroby Concept 100 plus dnes nájdete pod našou značkou široké portfólio elektrospotrebičov, ktoré uľahčujú a spríjemňujú každodenný život. A za tieto úspechy vďačíme vám, našim zákazníkom. Len vďaka vám si značka Concept vybudovala pevné miesto na trhu a stala sa neodmysliteľnou súčasťou mnohých domácností. Preto sme si pre vás v tomto roku pripravili plno atraktívnych a zábavných narodeninových akcií, zliav, súťaží a darčekov, prostredníctvom ktorých by sme vám radi poďakovali za vašu dôveru a vernosť.

.

.

ZĽAVY až 33 %

.

  • "NARODENINY33"zľavový kód pre zľavu 33 % na vybrané spotrebiče
  • "NARODENINY" zľavový kód pre > viac ako 500 spotrebičov

.

.

Zľavu môžete uplatniť na e-shope v poslednom kroku objednávky v poli "Zľavové poukazy". V rámci narodeninových zliav získate tiež dopravu zdarma na objednávky nad 50€. Akcia platí od 11. do 28. marca 2024

.

Zľavu nie je možné využiť na zľavnené sety tovaru a na produkty so zľavnenou cenou. Nemožno kombinovať s inými akciami, ďalšími zľavovými kupónmi a nevzťahuje sa na dopravu či poskytované služby.

.

Viac informácií nájdete na naších stránkach.