Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

8 dôvodov, prečo si zaobstarať robotický vysávač

30.09.2022

Premýšľate o nákupe robotického vysávača, ale stále si nie ste stopercentne istí? Pripravili sme pre vás 8 dôvodov, ktoré vás presvedčia, aby ste si robotický vysávač zaobstarali a zverili mu do jeho rúk svoju domácnosť.

x

Úspora času a upratovanie bez vašej prítomnosti

x

Jedným z úplne predných dôvodov, prečo si zaobstarať robotický vysávač, je značná úspora času. Robot totiž stačí len zapnúť a občas vyčistiť, inak si vysáva sám bez vašej prítomnosti. Môžete si teda vysávač zapnúť, keď nie ste doma a prísť napríklad z práce do krásne uprataného prostredia.

x

Úspora miesta

x

Robotický vysávač vám nebude zaberať žiadne miesto v skrini. Jednoducho mu urobíte miestečko niekde na podlahe, kde bude mať svoju nabíjaciu stanicu alebo prachový zásobník. A keď to šikovne vymyslíte, môžete si robot schovať pod nejakú vyššiu skrinku, takže vám ani nebude zaberať miesto na zemi.

x

Zabudnete na upratovanie? Robot nie

x

Šikovná aplikácia, s ktorou je robotický vysávač spárovaný, vám dovolí, aby ste si urobili plán upratovania, ktorý bude vysávač dodržiavať ako hodinky. Chcete, aby vám robot každú nedeľu o 8 ráno povysával? To nie je problém, stačí to zadať do aplikácie a robot si to zapamätá a každú nedeľu o ôsmej ráno vyjde v ústrety upratovaniu. Robot nikdy nezabudne, a vy vďaka tomu nebudete musieť v hlave držať, že potrebujete upratať.

c

Tichosť

c

Potrebujete si zapnúť robot v dobe, kedy dávajú váš obľúbený seriál v televízii? Ničomu to nevadí, pretože robotické vysávače vynikajú svojou tichosťou, takže televíziu budete počuť, aj keď vám robot bude jazdiť po obývačke.

x

Žiadna fyzická námaha pri vysávaní aj vytieraní

x

Vďaka tomu, že robotický vysávač pracuje úplne sám, nepotrebuje, aby ste mu akokoľvek pomáhali. Tým pádom odpadá akákoľvek fyzická námaha spojená s vysávaním, a dokonca aj s vytieraním. Stačí totiž robotu nasadiť mopovací nástavec a mopovaciu textíliu a vypustiť ho do miest, kde je potrebné vytrieť. Nemusíte sa báť, že by na textílii zostal nalepený neporiadok, pretože robot pri vytieraní aj vysáva.