Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Ako dopriať vlasom tu najlepšiu starostlivosť aj v zime?

28.11.2022

Chcete mať svoje vlasy krásne a zdravé po celý rok, teda aj v zime, kedy sú najviac namáhané? Zdravé a krásne vlasy môžete získať vďaka moderným technológiám v podobe infračerveného svetla, ionizácie alebo pary, ktoré vlasom dodajú vysoko šetrnú starostlivosť po celý rok.

 

Dôležitá je hydratácia

S klesajúcimi teplotami dochádza k zníženiu tvorby mazu na pokožke hlavy. Vlasy sú viac vysušované, a preto je veľmi dôležitá dostatočná hydratácia. Okrem vlasovej kozmetiky môžete svoje vlasy chrániť tiež výberom správneho fénu, žehličky na vlasy alebo kefy. 

.

Objavte kúzlo infračerveného svetla, ionizácie a pary ...

.

Máte suché a slabé vlasy so sklonom k lámavosti? Potom by vo výbave vášho fénu a ďalších produktov na úpravu vlasov nemal chýbať ionizátor. Počas sušenia totiž vznikajú vo vlasoch kladne nabité ióny (katióny), ktoré majú za následok poletovania a vysušovania vlasov. Ionizátor dokáže zozbierať z okolitého prostredia molekuly vody a pridá do nich elektróny, ktoré spôsobujú neutralizácii škodlivých katiónov. Zjednodušene to znamená, že horúci vzduch vychádzajú z ionizačného fénu vlasy hydratuje, takže nebudú presušené. 

.

Ďalšiu vysoko šetrnú starostlivosť predstavuje infračervené svetlo, ktoré veľmi jemne zahrieva vlasy zvnútra, uzamyká v nich vlhkosť, a tým zamedzuje presušenie ich vnútornej štruktúry. Vďaka infračervenému svetlu získate regenerované, zamatovo hebké a lesklé vlasy. Súčasne eliminuje elektrizovanie vlasov, ktoré je v období nosenia čiapok veľmi častým problémom.

 

.

Trend moderných technológií starostlivosti o vlasy doplňujú parné žehličky na vlasy. Parný systém prináša vlasom celkovú starostlivosť a zaručí hladké a prirodzene lesklé vlasy. Para zabraňuje nadmernému vysušovaniu, dobre si poradí i s nepoddajnými alebo krepovitými vlasmi a pomôže so zacelením rozstrapených končekov. S parnou žehličkou získate šetrne vyhladené vlasy s dlhotrvajúcim výsledkom.

.