Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Ako na čisté a zdravé zuby? Zvoľte sonické kefky

24.02.2023

Žiarivý úsmev, ktorému dodávajú na lesku biele zuby, sú snom každého. Niektorí z nás majú genetické predispozície pre belšie zuby, ale iní bohužiaľ nie a musia tomu viac pomáhať. Zverte svoje zuby do starostlivosti sonických kefiek na zuby, ktoré doprajú vašim zubom i ďasnám luxusnú starostlivosť.

s

So sonickou zubnou kefkou dosiahnete vysoko efektívnu starostlivosť o zuby a ďasná a niekoľkonásobne vyššiu účinnosť ako s klasickou. Kefka zvláda čistenie medzizubných priestorov a odstraňovanie škvŕn na sklovine. Pracuje na základe jemných ultrazvukových vibrácii a hlavica vibruje rýchlosťou 40 000 kmitov za minútu. Kefka vám ponúkne až 5 režimov čistenia – Clean, White, Polish, Soft a Sensitive.

s

Súčasťou vymeniteľných hlavíc je i monitoring, ktorý vám v spojení s mobilnou aplikáciou ukáže, ako dobre si čistíte zuby, a aké miesta by ste nemali opomenúť. Kefka je vybavená špeciálnymi modrými štetinami, ktoré vyblednutím upozornia na nutnosť výmeny hlavice.

s

Benefity sonickej kefky sú tiež v časovači, ktorý vám postráži správnu dobu čistenia a v cestovnom puzdre, vďaka ktorému kefku môžete kamkoľvek hygienicky prevážať a zároveň ho v ňom nabíjať.

s

Ako si správne čistiť zuby s elektrickou kefkou krok za krokom

x

1. Na hlavicu kefky naneste zubnú pastu zhruba o veľkosti hrášku. Voľte skôr menej penivú pastu.

d

2. Kefku namočte a vložte do úst.

d

3. Až potom ju zapnite a zvoľte požadovaný program. Ak ju zapnete mimo úst, odlietne vám pasta a všade vám bude striekať voda.

d

4. Zo začiatku môžete pocítiť šteklenie v ústach, na ktoré si pravidelným čistením zvyknete.

d

5. Šikovný časovač, ktorý je nastavený zubnými lekármi na odporúčané 2 minúty, vás každých 30 sekúnd upozorní na presun do ďalšej časti ústnej dutiny.

d

6. Priložte hlavicu na ďasná v uhle 45 stupňov a pod veľmi jemným tlakom pomaly pohybujte smerom od ďasien k vrchnej časti korunky. Nakoniec pomalým pohybom vyčistite aj hryzacie plochy zubov. Pri čistení na zuby netlačte – dotýkajte sa len koncov štetín.

d

7. Zvýšenú pozornosť venujte vnútornej strane predných zubov, kde sa najčastejšie tvorí zubný kameň.

d

8. Po ukončení programu hlavicu opláchnete pod tečúcou vodou a nechajte uschnúť.

d

9. Hlavicu odporúčame každé 3 mesiace. Na zmenu vás upozorní i blednutie modrých štetín na kefke.

s

s

Rady na krásne zuby a voňavý dych

s

  • Krvácanie z ďasien - pravidelne vyplachujte ústa šalviovým čajom
  • Vybielenie zubov – na klasickú kefku naneste trochu jedlej sódy, vyčistite zuby a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom ústa vypláchnite a znovu vyčistite pomocou zubnej pasty
  • Voňavý dych – v štvrť litra vody nechajte prejsť varom lyžičku tymianu, následne 15 minút lúhujte, sceďte a kloktajte aspoň trikrát denne

s

ZK4010 Sonický zubní kartáček s cestovním pouzdrem PERFECT SMILE, white

ZK4010 Sonická zubná kefka s cestovným puzdrom PERFECT SMILE, white

49 € 

ZK4011 Sonický zubní kartáček s cestovním pouzdrem PERFECT SMILE, black

ZK4011 Sonická zubná kefka s cestovným puzdrom PERFECT SMILE, black

49 €

ZK4012 Sonický zubní kartáček s cestovním pouzdrem PERFECT SMILE, pink

ZK4012 Sonická zubná kefka s cestovným puzdrom PERFECT SMILE, pink

49 €

ZK5000 Sonický zubní kartáček s aplikací a nabíjecím cestovním pouzdrem PERFECT SMILE, bílý

ZK5000 Sonická zubná kefka s aplikáciou a nabíjacím cestovným puzdrom PERFECT SMILE, biela

83 €

ZK5001 Sonický zubní kartáček s aplikací a nabíjecím cestovním pouzdrem PERFECT SMILE, černý

ZK5001 Sonická zubná kefka s aplikáciou a nabíjacím cestovným puzdrom PERFECT SMILE, čierna

83 €

xs

Aplikácia Teethcare pre zlepšenie návykov

x

Zubnú sonickú kefku ZK5000 a ZK5001 je možné vďaka Bluetooth pripojiť k mobilnej aplikácii Teethcare, ktorá je kompatibilná od iOS 8 a Android 5. Aplikácia má vaše zuby rozdelené do 16 zón a pri každej vám povie, ako dobre ste ich vyčistili, poprípade ako veľmi ste ich zanedbali. Tým pádom pri čistení neopomeniete žiadne miesto, pretože vám to aplikácia nedovolí. Môžete tiež sledovať minulé dáta a progres ako dobu trvania, frekvenciu celkové čistenie. Aplikácia vás upozorní na výmenu hlavíc, ale tiež na každodenné čistenie. Nastavte si konkrétne dni i čas, kedy chcete dostať upomienku a pokračujte v ceste za žiarivým úsmevom.