Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Ako si užiť chvíľky odpočinku naplno?

18.08.2023

Chcete si svoje chvíľky odpočinku naozaj vychutnať? Ak áno, zoznámte sa s novými arómou difuzérmi, ktoré sú na odpočinok, dobrú náladu a relax priamo stvorené. Jedná sa o novinky, ktoré vašu domácnosť nádherne prevoňajú a súčasne rozoznejú obľúbenou melódiou.

Leto už sa prehuplo do svojej druhej polovice, dni sa krátia a prichádza čas, kedy budeme opäť tráviť viac času doma. Pripravte sa na to včas ... napríklad s novými arómou difúzermi.

.

Arómaterapia uvoľní vašu myseľ a odbúra stres

.

Blahodárne účinky arómaterapie alebo liečby pomocou vôní, sú známe už od nepamäti. Využívali ju napríklad už starí Egypťania a ďalšie staroveké kultúry počas liečivých či náboženských rituálov. Esenciálne oleje pomôžu k lepšej nálade, uvoľnia myseľ, zlepšia spánok a dokážu uľaviť aj od mnohých zdravotných problémov.

Najznámejšie vône a jej účinky:

.

Eukalyptus – uvoľní dýchacie cesty, podporí imunitný systém a uľaví od bolesti hlavy

Levandule – skvalitni spánok, upokojí myseľ, zmierňuje stres, zlepší náladu, uľaví od bolesti hlavy

Mäta – uvoľňuje dýchacie cesty a pomáha proti únave

Citronela – odpudí muchy a komáre

Tea tree olej – neutralizuje pachy

Zatočí so suchým vzduchom

.

Suchý vzduch môže spôsobiť množstvo zdravotných problémov. Zvyšuje napr. schopnosť prežívania vírusov a baktérií na povrchu predmetov, vysušuje sliznice, spôsobuje dýchacie problémy, kašeľ, zápaly nosohltana, vysušuje pokožku, vlasy, zvyšuje riziko alergií, únavu a v neposlednom rade má zlý vplyv na náš spánok. Aróma difuzéry Concept DF201x a DF101x poskytujú okamžitú pomoc. Bez použitia aromatických olejov slúžia totiž ako bežné zvlhčovače vzduchu.

.

.

.

.

Relaxujte s obľúbenou hudbou

.

Aróma difúzer DF201x je možné prepojiť cez Bluetooth s vaším chytrým telefónom alebo tabletom. V okamihu tak získate reproduktor, cez ktorý môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo rádio.

.

Nebojte sa zaspať

.

Nasávate obľúbenú vôňu, počúvate príjemnú melódiu a oči sa vám blahom zatvárajú? Nebráňte sa a užite si chvíľky pohody naozaj naplno. A ak sa predsa len bojíte, že by ste mohli zaspať niečo dôležité, aroma difuzér DF201x vás nikdy nenechá v štichu. Len si na ňom nezabudnite nastaviť budík.

4+1 užitočných pomocníkov v jednom malom tele

.

Atraktívny a minimalistický aróma difúzer Concept DF201x vám okrem arómaterapie poslúži taktiež ako zvlhčovač, Bluetooth reproduktor alebo budík. Navyše je vybavený jemným osvetlením, takže ho môžete využiť ako nočné svetlo. Vyberať môžete zo siedmich farebných odtieňov, ktoré sa môžu postupne prelínať alebo si zafixujete obľúbenú farbu.

.

.