Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Čistička vzduchu Perfect Air Smart CA2000

Čistička vzduchu Smart Concept CA2000 Perfect Air; 7-násobná filtrácia; Automatický senzor znečistenia; HEPA filter 13; Zbaví vás vírusov a baktérií; Chcete sa doma cítiť skutočne bezpečne? CA2000 je ďalší z radov pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čiste...

Výrobca
Úprava vzduchu
Kód

ca2000

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
245.00 EUR
7 380.99 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Čistička vzduchu Smart Concept CA2000 Perfect Air

  7-násobná filtrácia

  Automatický senzor znečistenia

  HEPA filter 13

  Zbaví vás vírusov a baktérií

  Chcete sa doma cítiť skutočne bezpečne? CA2000 je ďalší z radov pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Vďaka efektívnemu filtračnému systému odstráni zo vzduchu až 99,9 % baktérií, vírusov a alergénov.

  Čistejší s každým nádychom

  Čistička vzduchu CA2000 vám pomôže z miestnosti odstrániť škodliviny, ktoré v domácnostiach vznikajú alebo tam prenikajú z vonkajšieho prostredia. Disponuje 3 rýchlosťami čistenia vzduchu a výkonom 320 m?/h. Je tichá, ľahko prenositeľná a vhodná do miestnosti s veľkosťou až 40 m?. Vďaka modernému designu nenaruší vzhľad interiéru. Je vybavená časovačom a praktickou detskou poistkou. Pomôže zmierniť príznaky alergií, chronických i akútnych ochorení dýchacieho ústrojenstva, srdca a ciev. Odstraňuje z ovzdušia prach, rôzne typy alergénov, baktérii, vírusov, zápach, smog a ďalšie nebezpečné látky. Doprajte si kvalitnejší a zdravší vzduch.

  7-násobná filtrácia

  Filtrácia je najdôležitejšia časť čističky, ktorá rozhoduje o výslednej kvalite vzduchu. Model CA2000 je vybavený 7-násobným filtračným systémom, ktorý zachytí znečistené látky a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Dokáže odstrániť až 99,9 % škodlivín obsadených vo vzduchu. Každá jednotlivá filtračná vrstva zachytí špecifické druhy nečistôt a vzájomnou súčinnosťou je dosiahnuté dokonalé čisté ovzdušie vo vašej domácnosti. Vďaka pokročilej technológii si sama pohľadá aktuálny stav filtrov a upozorní na nutnosť ich výmeny.

  Senzor kvality ovzdušia

  Čistička je opatrená citlivým senzorom znečistenia, vďaka ktorému v reálnom čase vidíte mieru poletavého prachu (PM2,5) v miestnosti. Aktiváciou režimu Auto čistička pracuje v plne automatizovanom režime. Sama si načíta aktuálny stav a podľa zistených hodnôt nastaví optimálnu rýchlosť čistenia. Presná hodnota sa zobrazí na prehľadnom LED displeji. Kvalitu vzduchu môžete vizuálne kontrolovať pomocou farebného podsvietenia, ktoré sa mení v závislosti na miere znečistenia:

  o zelená = vynikajúca kvalita ovzdušia (do 60 PM2,5)
  o oranžová = stredná úroveň znečistenia (61 - 150 PM2,5)
  o červená = vysoká úroveň znečistenia (151 PM2,5 a viac).

  Mobilná aplikácia Concept Home

  Čističku môžete ovládať odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Concept Home, ktorá je zadarmo dostupná pre iOS a Android. Na diaľku ju spustíte alebo vypnete, upravíte rýchlosť čistenia alebo napríklad skontrolujete aktuálny stav ovzdušia v miestnosti, kde sa práve nachádza. A pokiaľ nie ste fanúšikmi aplikácií, môžete ju ovládať cez diaľkový ovládač alebo pomocou tlačidiel priamo na displeji.

  Kvalitný spánok

  Čistý vzduch má vplyv tiež na kvalitu spánku, a preto je čistička vybavená nočným režimom. Stlačením tlačidla SLEEP sa čistička uvedie do režimu spánku a všetko osvetlenie sa zhasne. Zároveň zníži výkon motora a pracuje v tichej prevádzke, len 28 dB (odpovedá veľmi tichej miestnosti, ako je práve spálňa) a displej zhasne. Vy si tak môžete užívať čistý vzduch aj počas spánku, bez toho aby vás čokoľvek rušilo. Ráno sa prebudíte svieži a odpočinutí.

  Charakteristika filtrov

  Prachový filter - zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia (prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty)

  Katalytický filter - rozkladá čpavok, benzén a ďalšie nebezpečné látky uvoľňujúce sa napr. z nového nábytku a kobercov.

  Karbónový filter - pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary, ako napr. formaldehyd, benzén alebo cigaretový dym

  Antibakteriálny filter - likviduje baktérie a bráni vzniku plesní

  HEPA filter 13 - zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.)

  UV lampa a Ionizátor

  Ultrafialové žiarenie likviduje škodlivé baktérie, vírusy, plesne a pohlcuje zápach. Ionizátor pomocou elektrického výboja zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov vo vzduchu (tzv. vzdušných vitamínov), ktoré zlepšujú celkovú kvalitu ovzdušia. Ich počet má pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu sústredenosť, zvýšenú výkonnosť a pomáhajú v boji proti bolestiam hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladne nabité častice prachu, vírusov, baktérií a odstráni cigaretový dym. Obidve tieto funkcie je možné samostatne vypnúť.

  Čo je to PM2,5?

  Sú to častice poletujúce v ovzduší, pričom ich maximálny priemer je 2,5 mikrometra. Pre skutočnú predstavu ide o častice, ktoré sú v priemere až 28x menšie ako priemer ľudského vlasu a 36x menšie ako zrnko piesku. Vdýchnutím môžu mať tieto nečistoty neblahý vplyv na zdravie človeka.

  Rodina Perfect Air

  Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svieži vzduch pre váš domov i vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú rade Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

  Technické parametre:

  • Atraktívny design vhodný do moderných priestorov
  • Zachytí častice, alergény, peľ, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plesní
  • 7 stupne filtrácie vzduchu (5x filter + ionizátor + UV lampa)
  • Cirkulácia vzduchu: 320 m3/h
  • Vhodné do miestnosti veľkosti až 40 m2
  • Mobilná aplikácia Concept Home
  • 3 rýchlosti čistenia vzduchu
  • Časovač (až na 12 h, v mobilnej aplikácii bez obmedzenia)
  • Režim AUTO (výkon automaticky prispôsobí stupňu znečistenia)
  • Režim SLEEP
  • Senzor prachových častíc s LED displejom
  • Diaľkový ovládač
  • Držadlá pre prenos
  • Farebné podsvietenie podľa znečistenia
  • Funkcia pripomenutia výmeny filtrov
  • Hlučnosť: 28-55 dB
  • Detský zámok
  • Farba: čierna/strieborná
  • Príkon: 80 W
  • Rozmery: 370 x 650 x 195 mm

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: