Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Čstička vzduchu Perfect Air Smart so zvlhčovačom CA3000

Čistička vzduchu so zvlhčovačom Perfect Air; 7násobná filtrácia; Senzor znečistenia; Zvlhčovač; Čistí s každým nádychom; Čistička vzduchu so zvlhčovačom CA3000 vám pomôže z miestnosti odstrániť škodliviny, ktoré v domácnostiach vznikajú alebo tam preni...

Výrobca
Úprava vzduchu
Kód

ca3000

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
369.00 EUR
11 116.49 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Čistička vzduchu so zvlhčovačom Perfect Air

  7násobná filtrácia

  Senzor znečistenia

  Zvlhčovač

  Čistí s každým nádychom

  Čistička vzduchu so zvlhčovačom CA3000 vám pomôže z miestnosti odstrániť škodliviny, ktoré v domácnostiach vznikajú alebo tam prenikajú z vonkajšieho prostredia. Disponuje 8 rýchlosťami čistenia vzduchu a výkonom 488 m3/h. Je tichá, ľahko prenositeľná a vhodná do miestností s veľkosťou až 60 m2. Vďaka modernému designu nenaruší vzhľad interiéru. Je vybavená časovačom s nastavením až na 12 h a praktickou detskou poistkou. Pomôže zmierniť príznaky alergií, chronických a akútnych ochorení dýchacieho ústrojenstva, srdca a ciev. Odstraňuje z ovzdušia prach, rôzne typy alergénov, baktérie, vírusy, zápach, smog a ďalšie nebezpečné látky. Doprajte si kvalitnejší a zdravší vzduch.

  7násobná filtrácia

  Filtrácia je najdôležitejšia časť čističky, ktorá rozhoduje o výslednej kvalite vzduchu. Model CA3000 je vybavený 7násobným filtračným systémom, ktorý zachytí znečistené látky a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Dokáže odstrániť až 99,9 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu. Každá jednotlivá filtračná vrstva zachytí špecifické druhy nečistôt a vzájomnou súčinnosťou je dosiahnuté dokonalé čisté ovzdušie vo vašej domácnosti. Vďaka pokročilej technológii si sama postráži aktuálny stav filtrov a upozorní na nutnosť ich výmeny.

  Senzor kvality ovzdušia

  Čistička je opatrená citlivým senzorom znečistenia, vďaka ktorému v reálnom čase vidíte mieru polietavého prachu (PM2,5) v miestnosti. Po spustení pracuje v režime SMART, ktorý automaticky načíta aktuálny stav znečistenia. Podľa zistených hodnôt si sama nastaví optimálnu rýchlosť čistenia. Presná hodnota sa zobrazí na prehľadnom LED displeji. Kvalitu vzduchu môžete vizuálne kontrolovať pomocou farebného podsvietenia, ktoré sa mení v závislosti na miere znečistenia: zelená = vynikajúca kvalita ovzdušia (do 80 PM2,5) o modrá = mierne znečistenie (81 - 120 PM2,5) o žltá = stredné znečistenie (121 - 160 PM2,5) o červená = vysoké znečistenie (161 PM2,5 a viac)

  Zvlhčovač

  Súčasťou čističky vzduchu CA3000 je aj zvlhčovač. Vašu domácnosť zbaví nepríjemného suchého vzduchu, ktorý zvyšuje riziko respiračných ochorení, zhoršuje alergie, astmu a môže mať vplyv na celkovú únavu organizmu. Stačí naplniť nádobu zvlhčovača vodou, prístroj zapnúť a doslova za okamih zvýšite vlhkosť v miestnosti a docielite zdravšie prostredie pre vaše dýchanie. Dosahuje maximálny výkon 86 ml/h. Na jedno naplnenie dokáže zvlhčovať celých 54 h.

  Mobilná aplikácia Concept Home

  Čističku môžete ovládať odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Concept Home, ktorá je zdarma dostupná pre iOS a Android. Na diaľku ju spustíte alebo vypnete, upravíte rýchlosť čistenie, zistíte stav filtrov alebo napríklad skontrolujete aktuálny stav ovzdušia v miestnosti, kde sa práve nachádza. A pokiaľ nie ste fanúšikmi aplikácii, môžete ju ovládať cez diaľkový ovládač alebo pomocou tlačidiel priamo na displeji.

  Kvalitný spánok

  Čistý vzduch má vplyv tiež na kvalitu spánku, a preto je čistička vybavená nočným režimom. Je tma, aktivuje sa vďaka režimu SMART automaticky, alebo je možné nastaviť manuálne pomocou tlačidla SLEEP. Čistička pracuje v tichej prevádzke, len 30 dB (odpovedá veľmi tichej miestnosti, ako je práve spálňa) a displej vrátane farebného podsvietenia zhasnú. Vy si tak môžete užívať čistý vzduch aj počas spánku, bez toho aby vás čokoľvek rušilo. Ráno sa prebudíte svieži a oddýchnutí.

  Charakteristika filtrov

  Prachový filter - zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia (prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty)

  Katalytický filter - rozkladá čpavok, benzén a ďalšie nebezpečné látky uvoľňujúce sa napr. z nového nábytku a kobercov.

  Karbónový filter - pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary, ako napr. formaldehyd, benzén alebo cigaretový dym

  Antibakteriálny filter - likviduje baktérie a bráni vzniku plesní

  HEPA filter 13 - zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.)

  UV lampa a ionizátor

  Ultrafialové žiarenie likviduje škodlivé baktérie, vírusy, plesne a pohlcuje zápach. Ionizátor pomocou elektrického výboja zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov vo vzduchu (tzv. vzdušných vitamínov), ktoré zlepšujú celkovú kvalitu ovzdušia. Ich počet má pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu sústredenosť, zvýšenú výkonnosť a pomáhajú v boji proti bolestiam hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladne nabité častice prachu, vírusov, baktérií a odstráni cigaretový dym. Obe tieto funkcie je možné samostatne vypnúť.

  Čo je to PM2,5?

  Sú to častice poletujúce v ovzduší, ktorých maximálny priemer je 2,5 mikrometrov. Pre reálnu predstavu sa jedná o častice, ktoré sú v priemere až 28x menšie ako priemer ľudského vlasu a 36x menšie ako zrnko piesku. Vdýchnutím môžu mať tieto nečistoty neblahý vplyv na zdravie človeka.

  Rodina Perfect Air

  Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú rade Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

  Technické parametre:

  • Atraktívny design vhodný do moderných priestorov
  • Zachytí častice, alergény, peľ, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plesní
  • 5 stupňov filtrácie vzduchu + ionizátor + UV lampa
  • Cirkulácia vzduchu: 488 m3/h
  • Vhodné do miestnosti s veľkosťou až 60 m2
  • Mobilná aplikácia Concept Home
  • 8 rýchlostí čistenia vzduchu
  • Zvlhčovač (kapacity nádoby na vodu: 1,3 l; výkon 24-86 ml/h)
  • Časovač (1, 2, 4, 8 hodín)
  • Režim SMART + SLEEP (automat. prepnutie pri tme)
  • Senzor prachových častíc s LED displejom
  • Diaľkový ovládač
  • Držadlá pre prenos
  • Funkcia pripomenutia výmeny filtrov
  • Hlučnosť 30-60 dB
  • Farebné podsvietenie podľa znečistenia (LED pásik)
  • Detský zámok
  • Frekvencia: 1,7 MHz
  • Farba: biela/strieborná
  • Príkon: 85 W
  • Rozmery: 400 x 620 x 230 mm

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: