Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

VO4011 Osobná váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, čierna

VO4011 Osobná váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, čierna

Osobná váha diagnostická 180 kg Concept VO4011; Komplexná analýza tela; Pokročilá technológia merania; Mobilná aplikácia; Zdravie pod kontrolou; So šikovnou osobnou váhou Concept VO4011 Perfect Health budete mať svoje zdravie pod kontrolou. Okrem teles...

Výrobca
Starostlivosť o telo
Kód

vo4011

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
57.00 EUR
1 717.18 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Osobná váha diagnostická 180 kg Concept VO4011

  Komplexná analýza tela

  Pokročilá technológia merania

  Mobilná aplikácia

  Zdravie pod kontrolou

  So šikovnou osobnou váhou Concept VO4011 Perfect Health budete mať svoje zdravie pod kontrolou. Okrem telesnej hmotnosti dokáže analyzovať ďalších 12 parametrov vr. telesného tuku, svalovej hmoty alebo metabolického veku. Dosahuje nosnosť 180 kg s minimálnou merateľnou hodnotou 0,2 kg.

  Kompletná analýza tela

  Osobná diagnostická váha VO4011 dokáže zmerať 13 telesných parametrov: hmotnosť, BMI, telesný tuk, hmotnosť bez tuku, podkožný tuk, viscerálny tuk, telesnú vodu, kostrové svaly, svalovú hmotu, kostnú hmotu, proteín, BMR, metabolický vek. Vďaka tejto váhe získate podrobný prehľad o vašej aktuálnej telesnej kondícii.

  Mobilná aplikácia Feelfit

  Pre kompletné využitie všetkých funkcií váhy je nutné do mobilného telefónu alebo tabletu stiahnuť aplikáciu Feelfit, ktorá je v češtine a voľne dostupná na Google play (Android) alebo App Store (iOS). Počas váženia sa na LED displeji váhy zobrazí aktuálna hodnota vašej telesnej hmotnosti. Ostatné údaje sa automaticky prenesú pomocou Bluetooth do mobilnej aplikácie, ktorá ich spracuje, vyhodnotí a uloží. Vďaka histórii záznamu môžete sledovať vaše pokroky, posúdiť efektivitu cvičenia, vytvárať si nové ciele a podľa zistených údajov napr. prehodnotiť stravovacie návyky.

  Rodinné zdieľanie

  Do mobilnej aplikácie je možné pridať viac členov, takže jej výhody môže využiť celá rodina. Počas váženia váha automaticky rozpozná osobu, ktorá na nej stojí, a v aplikácii jej priradí namerané hodnoty. Získate tak ucelený prehľad o telesných parametroch a zdravotnom stave všetkých členov domácnosti. Údaje z aplikácie je možné zdieľať so svojimi priateľmi a tým sa vzájomne motivovať alebo odoslať k vyhodnoteniu napr. svojmu lekárovi.

  S maximálnou presnosťou

  Pokročilá ITO technológia bez kovových častí a kvalitné spracovanie zaisťujú vysokú a dlhodobú presnosť merania. Získané hodnoty sú merané na základe bioelektrickej impedancie (BIA). Počas váženia zabudované senzory vyšlú do tela slabý elektrický signál, ktorý zmeria elektrický odpor tela a následne vypočítajú podiel tuku a ostatných zložiek. Za okamih získate podrobné a presné údaje o vašich telesných parametroch.

  Moderní design

  Minimalistický design čiernej sklenenej dosky a nízky profil dodávajú osobnej váhe VO4011 na atraktivite. Vďaka tomuto elegantnému spracovaniu nenaruší táto váha vzhľad interiéru a perfektne zapadne do každej domácnosti.

  Technické parametre:

  • Osobná váha diagnostická digitálna
  • Moderný design
  • Meranie pomocou bioelektrickej impedancie (BIA)
  • ITO technologie
  • LED displej
  • Nosnosť 180 kg
  • Minimálna merateľná hodnota: 0,2 kg
  • Kompletná analýza tela (13 parametrov: hmotnosť, BMI, telesný tuk, hmotnosť bez tuku, podkožný tuk, viscerálny tuk, telesná voda, kostrové svaly, svalová hmota, kostná hmota, proteín, BMR, metabolický vek)
  • Rodinné zdieľanie
  • Pripájanie cez Bluetooth
  • Rozmery: 31 x 31 x 2,5 cm
  • Hmotnosť: 1,75 kg
  • Batéria: 4 x 1,5 V AAA
  • Aplikácia: Feelfit
  • Podporuje Android 4.3, iOS 8.0 a vyššie
  • Materiál dosky: sklo
  • Farba: čierna


  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Na stiahnutie

  doporučujeme

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat:

       

  Kontaktujte klientské centrum

  Po-Pia: 7.30-15.30 h

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.