Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Grilovanie s netradičnými pokrmami aj napríklad na jeseň

24.10.2022

Na tradičných grilovačkách nemôže chýbať steak, hermelín a zelenina. Trojka, ktorú si každý rád hodí na gril a pochutí si na nej. Čo ak ale túto klasiku trochu pozmeníme a skúsime vám ponúknuť grilovačku v trochu v inom prevedení? A čo keď vám povieme, že tradičnú grilovačku môžete preniesť domov a zažiť ju napríklad v zime? Vyskúšajte odporúčané pochúťky na našom novom elektrickom grile GE2030.

c

Plnené šampiňóny

c

Plnené šampiňóny nie sú pokrmom na zahnanie hladu, ale na začatie grilovačky. Šampiňóny sú predjedlom, ktoré nadchne a hlavne neomrzí. Môžete ich totiž naplniť čím chcete. Výbornou zmesou je slanina s čedarom, vínna klobása s tymiánom alebo s akýmkoľvek druhom syra. Šampiňóny vydlabeme, aby sme mali iba hlavičku a miesto, kam dať zmes. Nohu s vnútrom pokrájame a pripravíme na panvici do zmesi, nech nemáme žiadne zvyšky. Potom šampiňóny naplníme a dáme na 15 minút na gril.

Obrázok, na ktorom je tanier, stôl, jedlo, vnútri

Automaticky generovaný popis

Syr halloumi

c

Halloumi je cyperský polotvrdý syr, ktorý obsahuje ovčie i kozie mlieko. Konzistenciou pripomína ľahko mozzarellu. Syr upravený na grile roztancuje vaše chuťové poháriky, že nabudúce už si iný nedáte. Nemusíte sa trápiť s náročnou prípravou, jednoducho syr nakrájajte na plátky, dochuťte obľúbeným korením či bylinkami a hoďte na gril.