Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Zastrihávače

Zastrihávače

Holiace strojčeky

Elektrické holiace strojčeky sú pohodlnou cestou, ako si upraviť tvár či iné miesta na tele. Umožňuje ľahkú a rýchlu manipuláciu a minimalizuje nebezpečné porezanie. Vyberte si, ktorý holiaci strojček bude pre vás najlepší.

Pre koho sú určené holiace strojčeky?

Holiace strojčeky môžu využiť ako muži, tak ženy. Dámske holiace strojčeky sa od pánskych líšia v prevedení, designe, a predovšetkým sú robené tak, aby boli citlivé k jemnej pokožke. Mnoho žien naopak uprednostňuje kúpu pánskych strojčekov, pretože im ich prevedenie vyhovuje viac.

Planžetový alebo frézkový strojček

Planžetový je vybavený jednou alebo viacerými oceľovými planžetami s dierkami, ktoré majú v sebe oceľové brity - fúzy, ktoré prejdú dierkami následne odstrihnú nože. Strojček perfektne kopíruje rysy tváre, vďaka čomu je holenie účinnejšie. Je vhodnejší na kratšie fúzy.

Frézkový stroječk funguje na základe rotujúcich hlavíc. Fúzy prechádzajú skrz hlavice, ktoré ich zrežú pomocou rotujúcich britov. Viac sa hodia na hustejšie a dlhšie fúzy alebo bude tiež vyhovovať tým, ktorých trápia rastúce chĺpky do rôznych smerov.

Mokré a suché holenie

Väčšina holiacich strojčekov je vhodná na mokré i suché holenie, takže je dôležité sa vždy uistiť, že to nie je model s výnimkou, ktorý by bol len na suché alebo len na mokré.

Suché holenie je rýchle a pohodlné. Stačí zapnúť strojček a oholiť sa môžete prakticky kdekoľvek. Nemusí to ale byť vhodné pre citlivú pokožku, ktorá môže byť po suchom oholení podráždená.

Mokré holenie je prácnejšie a zaberie viac času. Pomocou peny či gélu dáte priestor chĺpkom zmäknúť, čím zabránite podráždeniu pokožky.

Dĺžka strihu

Holiace strojčeky zvládnu akúkoľvek dĺžku strihu, záleží na tom, aké nástavce sú súčasťou balenia. Se strojčekom sa zvládnete oholiť do hladka, vytvoriť si elegantné strnište alebo si dopriať krátky zostrih. Holiaci strojček Concept vám umožní dĺžku strihu o 1,5 mm, 2,5 mm alebo 3,5 mm.

Čo vás čaká za funkcie pri holiacich strojčekoch?

  • Vodeodolnost strojčeka je veľkým plus, keď sa chcete holiť v sprche.
  • Umývateľnosť je výborná na údržbu strojčeka. Hlavicu môžete rovno vložiť pod prúd vody a opláchnuť.
  • Rýchle nabíjanie je samozrejmosťou. Vybitý strojček plne nabijete len za hodinu.

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

2 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Zastrihávač vlasov a fúzov ZA7010

Moderný a výkonný zastrihávač Concept ZA-7010 ponúka 10 stupňov nastavenia v rozsahu 0,5 - 36 mm. Pomocou troch hrebeňových nástavcov a zámku nastavenia sa Vám bez problémov podarí perfektný a precízny strih. 1. nástavec: 0,5/1/1,5/2/2,5 mm; 2. nástave...

19.90 EUR 

s DPH

Zastrihávač vlasov a fúzov ZA7035

Zastrihávač vlasov a fúzov Concept ZA7035; Komplexná starostlivosť; Vysoko kvalitné samoostriace čepele; Nastaviteľný nástavec; Komplexná starostlivosť; Zastrihávač Concept ZA7035 uľahčí a urýchli pstarostlivosť o váš zovňajšok. Je vhodný na úpravu vla...

16.90 EUR 
10.90 EUR 

s DPH