Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

Zastrihovače

Zastrihovače

Holiace strojčeky

Elektrické holiace strojčeky sú pohodlnou cestou, ako si upraviť tvár či iné miesta na tele. Umožňuje ľahkú a rýchlu manipuláciu a minimalizuje nebezpečné porezanie. Vyberte si, ktorý holiaci strojček bude pre vás najlepší.

Pre koho sú určené holiace strojčeky?

Holiace strojčeky môžu využiť ako muži, tak ženy. Dámske holiace strojčeky sa od pánskych líšia v prevedení, designe, a predovšetkým sú robené tak, aby boli citlivé k jemnej pokožke. Mnoho žien naopak uprednostňuje kúpu pánskych strojčekov, pretože im ich prevedenie vyhovuje viac.

Planžetový alebo frézkový strojček

Planžetový je vybavený jednou alebo viacerými oceľovými planžetami s dierkami, ktoré majú v sebe oceľové brity - fúzy, ktoré prejdú dierkami následne odstrihnú nože. Strojček perfektne kopíruje rysy tváre, vďaka čomu je holenie účinnejšie. Je vhodnejší na kratšie fúzy.

Frézkový stroječk funguje na základe rotujúcich hlavíc. Fúzy prechádzajú skrz hlavice, ktoré ich zrežú pomocou rotujúcich britov. Viac sa hodia na hustejšie a dlhšie fúzy alebo bude tiež vyhovovať tým, ktorých trápia rastúce chĺpky do rôznych smerov.

Mokré a suché holenie

Väčšina holiacich strojčekov je vhodná na mokré i suché holenie, takže je dôležité sa vždy uistiť, že to nie je model s výnimkou, ktorý by bol len na suché alebo len na mokré.

Suché holenie je rýchle a pohodlné. Stačí zapnúť strojček a oholiť sa môžete prakticky kdekoľvek. Nemusí to ale byť vhodné pre citlivú pokožku, ktorá môže byť po suchom oholení podráždená.

Mokré holenie je prácnejšie a zaberie viac času. Pomocou peny či gélu dáte priestor chĺpkom zmäknúť, čím zabránite podráždeniu pokožky.

Dĺžka strihu

Holiace strojčeky zvládnu akúkoľvek dĺžku strihu, záleží na tom, aké nástavce sú súčasťou balenia. Se strojčekom sa zvládnete oholiť do hladka, vytvoriť si elegantné strnište alebo si dopriať krátky zostrih. Holiaci strojček Concept vám umožní dĺžku strihu o 1,5 mm, 2,5 mm alebo 3,5 mm.

Čo vás čaká za funkcie pri holiacich strojčekoch?

  • Vodeodolnost strojčeka je veľkým plus, keď sa chcete holiť v sprche.
  • Umývateľnosť je výborná na údržbu strojčeka. Hlavicu môžete rovno vložiť pod prúd vody a opláchnuť.
  • Rýchle nabíjanie je samozrejmosťou. Vybitý strojček plne nabijete len za hodinu.

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

3 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

ZA-7010 zastrihávač vlasov a fúzov

Moderný a výkonný zastrihávač Concept ZA-7010 ponúka 10 stupňov nastavenia v rozsahu 0,5 - 36 mm. Pomocou troch hrebeňových nástavcov a zámku nastavenia sa Vám bez problémov podarí perfektný a precízny strih. 1. nástavec: 0,5/1/1,5/2/2,5 mm; 2. nástave...

19.90 EUR 

s DPH

ZA7040 Zastrihovač vlasov a fúzov

Holiaci strojček pánsky Barber Concept ZA7040; Na tvár aj na telo; Vodeodolná konštrukcia; Mokré aj suché holenie; 2 v 1; Holiaci strojček 2 v 1 Concept ZA7040 Barber na fúzy aj na telo uľahčí a uľahčí starostlivosť o váš zovňajšok. Vyniká elegantným d...

19.90 EUR 

s DPH

ZA7035 Zastrihovač vlasov a fúzov

Zastrihávač vlasov a fúzov Concept ZA7035; Komplexná starostlivosť; Vysoko kvalitné samoostriace čepele; Nastaviteľný nástavec; Komplexná starostlivosť; Zastrihávač Concept ZA7035 uľahčí a urýchli pstarostlivosť o váš zovňajšok. Je vhodný na úpravu vla...

16.90 EUR 

s DPH

 

Kontaktujte klientské centrum

Po-Pia: 7.30-15.30 h

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.