Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

Klimatizácie mobilné

Mobilná klimatizácia

Mobilná klimatizácia je ideálne ochladenie do bytu, kde je väčšinou problém s inštaláciou pevnej klimatizačnej jednotky. Klimatizácia fúka do miestnosti chladný vzduch a teplý vyvádza pomocou hadice z okna von. Pojazdné kolieska umožňujú jej jednoduchú manipuláciu, takže vám klimatizácia ochladí presne tú miestnosť, ktorú práve potrebujete.

Príkon, výkon a spotreba

Klimatizácie sú šetrné k vašej peňaženke. Spadajú do energetickej triedy A a ich spotreba je veľmi nízka. Príkon za jednu hodinu sa pohybuje okolo 1 kW. Mobilné klimatizácie Concept majú buď výkon o 8 000 BTU alebo o 10 000 BTU. Sú teda vhodné do miestností o veľkosti až 25 m?.

Mobilná klimatizácia bez hadice neexistuje. Je to ochladzovač vzduchu

Hľadáte mobilnú klimatizáciu bez hadice? Nájdete len ochladzovače vzduchu, ktoré sa ale funkčnosťou a výkonom veľmi líšia. Klimatizácia totiž odstraňuje vlhkosť vo vzduchu, odvádza vzduch cez hadicu von a má chladiaci okruh, vďaka ktorému chladí. Ochladzovač naopak vzduch zvlhčuje, neodvádza vzduch von a nemá žiadny chladiaci výkon. Je teda možné vidieť, že klimatizácia je mnohonásobne výkonnejšia a efektívnejšia v odstránení teplého vzduchu v domácnosti.

Najlepšie klimatizácie nie sú len klimatizácie, ale taktiež třeba odvlhčovače a ventilátory

Ak si zaobstaráte mobilnú klimatizáciu, máte doma rovno aj odvlhčovač a ventilátor. S režimom DRY zvládne ovlhčiť až 24 l za jeden deň. V režime FAN zas priestor vyvetrá bez pridaného chladenia.

Prenosná klimatizácia

Klimatizácia je prenosná a zároveň pojazdná vďaka kolieskam, ktorými je vybavená. Môžete ju vďaka tomu ľahko presunúť do akejkoľvek miestnosti.

Parametre, ktoré vám pomôžu s výberom

  • Ovládanie je dvojaké. Buď môžete prístroj ovládať priamo na paneli alebo diaľkovo pomocou ovládača.
  • LED displej so svetelnými kontrolkami vám umožní mať dokonalý prehľad nad aktuálnymi hodnotami vzduchu.
  • Časovač je funkcia, ktorá vám umožní si zvoliť čas zapnutia a vypnutia. Vychladené priestory na vás budú čakať pred príchodom domov alebo sa klimatizácia sama vypne v čase napríklad vášho spánku.
  • Režim SLEEP vám umožní mať príjemný vzduch aj počas noci. Program zhasne celý LED displej a zníži rýchlosť chladenia na najnižší stupeň.
  • Hlučnosť sa pohybuje okolo 61 dB.

Bezpečnosť

  • Spotrebič si zvládne sám ustrážiť všetky optimálne hodnoty, takže nemusíte mať obavy, že by sa mohol prehriať alebo zamrznúť.
  • Tiež vás upozorní na nutnosť vyprázdnenia vnútornej nádoby, napríklad pri odvlhčovaní.

Ak neviete, ktorý chladiaci prístroj je pre vás najideálnejší, prečítajte si článok 10 tipov, ako ochladiť miestnosť aj sám seba .

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

2 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

KV1000 Klimatizácia mobilná 10000 BTU

Mobilná klimatizácia Concept; KV1000; 3 v 1; Vysoký výkon; Bezpečnosť; Pripravte sa na leto; Mobilná klimatizácia Concept KV1000 prináša príjemné osvieženie v tropických letných dňoch. Je ideálnou voľbou najmä do bytov, kde často býva problém s inštalá...

289.00 EUR 

s DPH

KV0800 Klimatizácia mobilná 8000 BTU

Mobilná klimatizácia Concept; KV0800; 3 v 1; Vysoký výkon; Bezpečnosť; Pripravte sa na leto; Mobilná klimatizácia Concept KV0800 prináša príjemné osvieženie v tropických letných dňoch. Je ideálnou voľbou najmä do bytov, kde často býva problém s inštalá...

249.00 EUR 

s DPH

 

Kontaktujte klientské centrum

Po-Pia: 7.30-15.30 h

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.