Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Teplovzdušné ventilátory

Teplovzdušné ventilátory

Teplovzdušné ventilátory a nástenné keramické radiátory

Mať doma teplo za málo peňazí sa dnes už zdá snom, ale možné to je. A to s teplovzdušnými ventilátormi a nástennými keramickými radiátormi, ktoré sú vybavené šetrnými funkciami, ako k energiám tak k vašej peňaženke.

Typy radiátorov

Olejový radiátor funguje na báze vyhrievaného oleja, ktorý prúdi rebrami vyhrievacieho telesa. Elektrický prúd zahreje olej, ktorý prúdením ohrieva samotný radiátor. Ten následne vydáva teplo sálaním.

Aké sú plusy olejového radiátora?

  • Teplovzdušné ventilátory Concept majú maximálny príkon 2 000 W, a vďaka kompaktnej veľkosti a držadlu sa s nimi jednoducho manipuluje a je možné ich kamkoľvek preniesť.
  • Nástenné keramické radiátory Concept sú vhodné k vykurovaniu miestností do veľkosti 20 m2. Radiátor sa pripevní na stenu do vybranej miestnosti, ktorou môže byť aj kúpeľňa vďaka odolnosti proti vlhkosti.

Materiál

Teplovzdušné ventilátory sú vyrobené z plastu, nástenné radiátory sú keramické.

Ventilátor, ktorý hreje i chladí

Teplovzdušné ventilátory vás zvládnu v zime zahriať, ale svoju funkciu nestratí ani v lete, pretože zvládne i ochladiť studeným prúdom vzduchu.

Ovládanie

Teplovzdušné ventilátory majú dva stupne výkonu, ktorý si na prístroji zvolíte a potom pomocou termostatu zvolíte požadovanú teplotu v miestnosti. Nástenné radiátory je možné ovládať diaľkovým ovládačom alebo dotykom na LED displeji, ktorý prehľadne ukazuje teplotu i čas.

Časovač

Nástenné radiátory sú vybavené 24 hodinovým časovačom, na ktorom si môžete nastaviť požadovanú dobu prevádzky vrátane teploty.

Funkcia otvoreného okna

Keramické nástenné radiátory majú funkciu otvoreného okna, čo znamená, že sa prístroj automaticky vypne v okamihu náhleho zníženia teploty, čím šetrí energiu.

Design

Radiátory a ventilátory sú vyrobené tak, aby sa hodili k akémukoľvek designu vašej miestnosti. Radiátory sú v neutrálnej bielej a čiernej farbe, aby do kúpeľne zapadli a neboli výrazným prvkom. Zároveň sú moderné a designové, takže sa za ne nemusíte hanbiť.

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

6 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Elektrický ohrievač Smart 2000 W QH4100

Elektrický ohrievač Smart 2000 W Concept QH4100; Mobilná aplikácia; Vhodné do kúpeľní; Časovač; Teplo do vašej kúpeľne; Nástenný elektrický ohrievač QH4000 je spracovaný v modernom šedom designe so skleneným panelom, ktorý mu dodá na celkovej atraktivi...

99.00 EUR 

s DPH

QH4000 Nástenný keramický ohrievač, biela

Nástenný keramický ohrievač 2000 W Concept QH4000; Vhodné do kúpeľne; Časovač; Funkcia otvoreného okna; Vhodné aj do kúpeľne; Nástenný keramický ohrievač QH4000 je spracovaný v modernom bielom designe so skleneným panelom, ktorý mu dodá na celkovej atr...

83.00 EUR 

s DPH

QH4001 Nástenný keramický ohrievač a ventilátor, 2000 W, čierna

Nástenný keramický ohrievač 2000 W Concept QH4001; Vhodné do kúpeľne; Časovač; Funkcia otvoreného okna; Vhodné aj do kúpeľne; Nástenný keramický ohrievač QH4001 je spracovaný v modernom čiernom designe so skleneným panelom, ktorý mu dodá na celkovej at...

83.00 EUR 

s DPH

VT7040 Teplovzdušný ventilátor, biely

Teplovzdušný ventilátor Concept VT7040; 2 prevádzkové stupne; Ventilátor; Termostat; Zahreje aj ochladí; Teplovzdušný ventilátor Concept VT7040 sa stane príjemným spoločníkom po celý rok. V zime vás behom okamihu príjemne zahreje a v horúcich letných d...

24.90 EUR 

s DPH

VT7041 Teplovzdušný ventilátor, čierny

Teplovzdušný ventilátor Concept VT7041; 2 prevádzkové stupne; Ventilátor; Termostat; Zahreje aj ochladí; Teplovzdušný ventilátor Concept VT7041 sa stane príjemným spoločníkom po celý rok. V zime vás behom okamihu príjemne zahreje a v horúcich letných d...

24.90 EUR 

s DPH

VT7010 ventilátor teplovzdušný

Teplovzdušný ventilátor Concept VT7010; 2 stupne prevádzky; Bezpečnosť; Ventilátor; Teplo, a to hneď! ... alebo radšej prievan?; Teplovzdušný ventilátor českej značky Concept VT7010 je malý ohrievač, ktorý je možné ľahko prenášať z miestnosti do miestn...

21.90 EUR 

s DPH