Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Kuchynské roboty

Kuchynské roboty

Kuchynské roboty

Kuchynský robot predstavuje multifunkčného pomocníka do každej kuchyne. Ponúka plno užitočných funkcií, ktoré vám uľahčia prípravu pokrmov.

Čo všetko kuchynský robot vie a s čím vám pomôže?

Kuchynský robot vám v kuchyni uľahčí radu procesov:.

 • Šľahanie, miešanie, hnetenie
 • Strúhanie
 • Mixovanie
 • Mletie mäsa
 • Plnenie domácich párkov a klobás
 • Tvorba cukroviniek

Ako vybrať nový kuchynský robot?

Pokiaľ sa rozhodnete investovať do nového kuchynského robota, je dôležité zvážiť niekoľko faktorov a parametrov:

 • Príkon - obecne platí, že čím väčší príkon, tým toho kuchynský robot viac zvládne. Kuchynské roboty Concept disponujú príkonom 1200 W, vďaka ktorému si ľahko poradí i s prípravou tuhších ciest.
 • Materiál - ak chcete naozaj kvalitný robot, odporúčame kuchynský robot celokovový, ktorý je podstatne kvalitnejší ako plastové modely. Celokovový kuchynský robot disponuje kovovým telom vrátane vnútorných kovových prevodov a ponúka dlhšiu životnosť.
 • Objem misy - kuchynské roboty Concept sú vybavené nerezovou misou s objemom 5 l, ktorá vystačí potrebám väčšiny rodín.
 • Planetárny spôsob miešania označuje spôsob pohybu metiel v pracovnej nádobe. Metla alebo hák sa otáča okolo svojej osy, a naviac aj okolo obvodu misy. Výsledkom je efektívnejšie premiešanie surovín a perfektný výsledok.

Ovládanie kuchynského robota

Kuchynské roboty sa dnes už od seba odlišujú i rôznymi spôsobmi ovládania a každý si môže vybrať tu najkomfortnejšiu cestu.

 • Otočný gombík je stará dobrá klasika. Stačí otáčať a robot bude zvyšovať otáčky alebo naopak znižovať. Ovládanie je jednoduché a intuitívne
 • Digitálne dotykové ovládanie je novší spôsob a vyznačuje sa tým, že sa len dotýkate prstom displeja, ktorý reaguje na vaše potreby. Volíte si čas i rýchlosť miešania. Súčasťou je šikovný asistent, ktorý vám vždy k zvolenej rýchlosti odporúčajú i príslušenstvo, ktoré sa k tomu hodí
 • Dotykový displej je najpokročilejšia forma ovládania. Medzi produktami Conceptu ním disponuje kuchynský varný robot RM9000 Inspiro, ktorý sa ovláda len cez dotykovú obrazovku ako napríklad mobilný telefón či tablet

Kuchynský robot na cesto

Príprava cesta patrí medzi základné funkcie kuchynského robota. Okrem hnetacieho háku je robot vybavený tiež šľahacou metlou a miešacou metlou.

 • Hnetací hák je vhodný na hnetenie cesta pre prípravu chleba, pizzy, koláčov, …
 • Šľahacia metla je ideálna pre šľahanie ľahkých zmesí (šľahačka, sneh z bielkov, krémy)
 • Miešacia metla je vhodná na trené cesto a maslové krémy

Kuchynský robot na strúhanie

Kuchynský robot na strúhanie je vybavený strúhadlom s vymeniteľnými nástavcami, ktoré umožňujú vyberať z rôznej hrubosti strúhania i krájania. Urýchli vám prípravu zeleninových šalátov alebo strúhanie zemiakov na obľúbené zemiakové placky. Pomocou strúhadla jednoducho spracujete i tvrdé pečivo na strúhanku.

Kuchynský robot s mixérom

Kuchynský robot s mixérom vám pomôže pripraviť krémové polievky, omáčky, pyré, kokteily alebo smoothie. Veľkou výhodou je sklenená mixovacia nádoba, v ktorej môžete mixovať horúce i studené.

Kuchynský robot s mlynčekom na mäso

Mleté mäso je iste najlepšie, keď si ho môžete namlieť sami doma. Vďaka výmenným nástavcom si môžete zvoliť hrubosť mletia podľa potreby. Súčasťou vybraných modelov je i špeciálny nástavec na plnenie párkov a klobás a tvoritko na cukrovinky.

Kuchynské roboty ponúkajú radu užitočných funkcií pre ešte pohodlnejšiu obsluhu

 • Bezpečnostná poistka zabráni spusteniu prístroja, pokiaľ nie je správne zostavený.
 • Šikovné zastavenie čiže Smart Stop Position zaistí, že robot ukončí prácu v optimálnej pozícii pre pohodlné vyberanie metly alebo hnetacieho háku.
 • Protišmykové prvky zaistia stabilitu počas práce a zabránia nechcenému posúvaniu.

Designový a kompaktný prvok do kuchyne

Kuchynský robot Concept má jednu obrovskú výhodu, a to je kompaktný rozmer, vďaka ktorému sa vojde aj do menšej kuchyne. Designové prevedenie vyzerá tak luxusne, že si kuchynský robot necháte na linke a budete sa s ním pýšiť, pretože zaujme oko každej návštevy.

Multifunkčný kuchynský robot INSPIRO

V sortimente kuchynských robotov je možné si tiež vybrať multifunkčný varný robot RM9000, ktorý zastane prácu hneď niekoľkých spotrebičov - robot, parný hrniec, ryžovar, food procesor, sekáčik, mixér alebo váhu. Ponúka tiež bohatú databázu receptov, ktoré si môžete na dotykovom displeji prelistovať a vybrať si ten, ktorý chcete s INSPIREM uvariť. Robot vás potom krok po kroku prevedie celým procesom. Viac sa o ňom dozviete na stránke INSPIRO

Recenzie na Heuréka.sk

Pri kuchynských robotoch Concept nájdete na Heuréke perfektné hodnotenie, ktoré zákazníci produktom urobili. Model RM7010 má hodnotenie 96 % a RM7020 dokonca celých 100 %.

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

3 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT DIGI Black RM7500

Kuchynský planetárny robot 1200 W ELEMENT DIGI Concept RM7500; Kvalitné kovové spracovanie; Digitálny dotykový displej; Bohaté príslušenstvo; Multifunkčný pomocník, ktorý vám ušetrí množstvo času; Planetárny robot RM7500 ELEMENT DIGI sa stane vaším naj...

369.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

BLACK

-11% s kódom ZLAVA11

Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT DIGI Taupe RM7510

Kuchynský planetárny robot 1200 W ELEMENT DIGI Concept RM7510; Kvalitné kovové spracovanie; Digitálny dotykový displej; Bohaté príslušenstvo; Multifunkčný pomocník, ktorý vám ušetrí množstvo času; Planetárny robot RM7510 ELEMENT DIGI sa stane vaším naj...

329.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

-11% s kódom ZLAVA11

Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT RM7000

Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT Concept RM7000; Planetárny systém miešania; Kvalitné kovové spracovanie; Bohaté príslušenstvo; Multifunkčný pomocník; Kuchynský planetárny robot ELEMENT v modernom grafitovo šedom prevedení sa stane nielen funkč...

289.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

-11% s kódom ZLAVA11