Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Citrusovače

Citrusovače

Lis na citrusy

Čerstvo vytlačená šťava z citrusov, ktorá Váš deň naštartuje, Vám obstará lis na citrusy od Conceptu. Vďaka rýchlosti a ľahkej údržbe budete mať šťavu hotovú do minúty a môžete plný energie vyraziť do nového dňa.

Dopraj si vitamíny každý deň

Výhodou vlastnej šťavy z citrusov je to, že súčasťou nie sú žiadne pridané konzervanty a farbivá. To Vám bude iba na prospech v dodržiavaní zdravého životného štýlu.

Elektrický lis na citrusy

Elektrický lis sa postará o rýchle a efektívne odšťavenie Vašich citrusov. Nenecháva Vás dlho čakať na Vašu dávku vitamínov. Jeho ovládanie je komfortné a intuitívne, hodí sa do viac početných rodín, ale tiež do gastro podnikov.

Pákový lis na citrusy

Pákový lis patrí medzi manuálnych pomocníkov do kuchyne. Vďaka svojmu robustnému telu má silný pákový efekt. Vyťaženosť citrusov je až stopercentná.

Ďalšie dôležité parametre u lisov:

  • Lisovacie kužele rôznych veľkostí - Chcete si vylisovať limetku, ale aj grep? To môžete, a to vďaka viacerým veľkostiam lisovacieho kužeľa, ktorý umožní dostať šťavu z malých ale i veľkých citrusov.
  • Anti drip - Niektoré lisy nemajú nádobu na šťavu, ale rovno vytekajú von do pristaveného pohára. Vďaka anti dripu Vám neunikne žiadna kvapôčka na zem, pretože kohútik, z ktorého šťava tečie von, sa dá uzavrieť na ten čas, kedy si vymeníte pohár za nový.
  • Nerezové sitko - Nerezové sitko efektívne oddelí dužinu a kôstky od šťavy, takže Váš nápoj bude krásne čistý.
  • Protišmykové nožičky - Lis na citrusy Vám zaručí, že vám nepodíde, ale bude po celú dobu držať, ako pribitý, a to vďaka protišmykovým nožičkám, ktoré zabraňujú prístroju pohyb počas odšťavovania.
  • Objem nádoby - Ako už bolo zmienené vyššie, niektoré lisy majú zbernú nádobu na šťavu a iné nie. Tie, ktoré nádobu majú, disponujú objemom okolo 1 litra.

Jednoduchá údržba lisu

Aj napriek tomu, že odšťavovanie je spojené s následným neporiadkom a zdĺhavým upratovaním, u lisov na citrusy to takto nie je. Celý prístroj môžete rozložiť, tým pádom ho jednoducho pod prúdom tečúcej vody umyjete. Upratovanie je hotové do pár minútiek.

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

5 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Citrusovač nerezový pákový CE3520

Lis na citrusy CE 3520; Jednoduchý pákový systém; Antidrip; Jednoduché čistenie; Na všetky druhy citrusov; Poctivá šťava bez éčok; Starostlivosť o zdravie dnes patrí k hlavným životným trendom a konzumácia čerstvej šťavy plnej vitamínov a vlákniny bez ...

54.90 EUR 

s DPH

Lis na citrusy, biely CE3530

Lis na citrusy Concept CE3530; 2 lisovacie kužele; Antidrip; Plne rozoberateľný; Čerstvá šťava plná vitamínov; Vychutnajte si čerstvú šťavu plnú vitamínov kedykoľvek máte chuť. S lisom na citrusy Concept CE3530 pripravíte lahodnú citrusovú šťavu za oka...

37.00 EUR 

s DPH

Lis na citrusy, čierny CE3531

Lis na citrusy Concept CE3531; 2 lisovacie kužele; Antidrip; Plne rozoberateľný; Čerstvá šťava plná vitamínov; Vychutnajte si čerstvú šťavu plnú vitamínov kedykoľvek máte chuť. S lisom na citrusy Concept CE3531 pripravíte lahodnú citrusovú šťavu za oka...

37.00 EUR 

s DPH

Lis na citrusy, biely CE3540

Lis na citrusy Concept CE3540; 2 lisovacie kužele; Automatické zapnutie/vypnutie; Plne rozoberateľný; Čerstvá šťava plná vitamínov; S lisom na citrusy Concept CE3540 si môžete dopriať čerstvú citrusovú šťavu plnú vitamínov jednoducho a kedykoľvek máte ...

17.90 EUR 

s DPH

Lis na citrusy, čierny CE3541

Lis na citrusy Concept CE3541; 2 lisovacie kužele; Automatické zapnutie/vypnutie; Plne rozoberateľný; Čerstvá šťava plná vitamínov; S lisom na citrusy Concept CE3541 si môžete dopriať čerstvú citrusovú šťavu plnú vitamínov jednoducho a kedykoľvek máte ...

17.90 EUR 

s DPH