Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Nabíjacie smoothie pre aktívny život

21.06.2024

Milovníci zdravých nápojov a aktívneho životného štýlu, máme pre vás skvelú správu! Do nášho sortimentu práve pribudli nové nabíjacie smoothie mixéry, ktoré úplne zmenia spôsob, akým si pripravujete svoje obľúbené nápoje.Smoothie FitMaker Concept SM400x je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálne pohodlie, nech už ste kdekoľvek. Poďme sa pozrieť na jeho hlavné prednosti.

Prenosný a kompaktný

.

Jednou z najväčších výhod nabíjacieho smoothie mixéra FitMaker Concept SM400x je jeho prenosnosť. Vďaka kompaktným rozmerom a ľahkej konštrukcii si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek – do práce, do posilňovne, na výlet alebo napríklad na piknik. Už nikdy nebudete musieť robiť kompromisy ohľadom svojho zdravého životného štýlu. Či ste doma, v kancelárii alebo na cestách, svoj obľúbený nápoj budete mať neustále po ruke.

Nabíjací a ekologický

.

Zabudnite na starosti s batériami alebo hľadaním zásuvky. Smoothie FitMaker Concept SM400x je vybavený vstavanou nabíjacou Li-Ion batériou, ktorú jednoducho nabijete pomocou USB kábla. Na jedno nabitie zvládne pripraviť 40 porcií smoothie, takže si môžete vychutnávať čerstvé nápoje kedykoľvek a kdekoľvek si spomeniete, napríklad na dovolenke. Navyše, vďaka svojej dobíjacej funkcii, je mixér ekologický a šetrný k životnému prostrediu, pretože znižuje potrebu jednorazových batérií.

.


.

.


.

Výkonný a efektívny

.

Aj napriek svojej kompaktnej veľkosti je nový smoothie FitMaker veľmi výkonný. Disponuje silným motorom, šiestimi ostrými čepeľami a rýchlosťou 17000 otáčok za minútu, takže si ľahko poradí aj s tvrdšími ingredienciami ako sú mrazené ovocie alebo orechy. Či už máte radi jemné ovocné smoothie, zeleninové šťavy alebo krémové proteínové nápoje, tento mixér zvládne všetko s ľahkosťou a rýchlosťou.

.

.

Jednoduché použitie a údržba

.

Nabíjací smoothie FitMaker je navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť a užívateľskú prívetivosť. Stačí vložiť vaše obľúbené ingrediencie, stlačiť tlačidlo a behom pár sekúnd máte nápoj hotový. Mixér je tiež ľahko rozoberateľný a umývateľný, čo uľahčuje jeho údržbu. Všetky časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, sú navyše vyrobené z bezpečných a zdravotne nezávadných materiálov.

.

Štýlový design

.

Nielenže je smoothie FitMaker praktický a výkonný, ale aj skvele vyzerá. Moderný a elegantný dizajn sa hodí do každej kuchyne alebo kancelárie. Môžete si vybrať zo štyroch štýlových farieb, ktoré dokonale doplnia váš osobný štýl.

Nový nabíjací smoothie FitMaker Concept SM400x je revolučným pomocníkom pre všetkých, ktorí si chcú užívať zdravé nápoje kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho prenosnosť, nabíjacie schopnosti, vysoký výkon a ľahká údržba z neho robí ideálnu voľbu pre každodenné použitie. Užite si čerstvé smoothie na cestách a objavte nový rozmer pohodlia a zdravia. Zaobstarajte si svoj vlastný nabíjací smoothie FitMaker ešte dnes a zažite, aké jednoduché a zábavné môže byť príprava zdravých nápojov!