Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

Nákupy Concept Dnes môžete využiť počas celého týždňa

19.10.2022

Využite zľavy na celý sortiment spotrebičov počas akcie Nákupy Concept Dnes a nakúpte pomocníkov do vašej domácnosti bez toho, aby zaťažili vašu peňaženku.

Obrázok, na ktorom je biela tabuľa

Automaticky generovaný popis

Akciu Nákupy Concept Dnes môžete využiť od pondelka 17. októbra do nedele 23. októbra 2022. Pre načítanie zľavy využite kód podľa typu spotrebičov, ktoré máte v nákupnom košíku. Kód 20NAMALE platí na všetky malé spotrebiče, medzi ktoré patria napríklad vysávače, sušičky ovocia, IPL, kozmetické prístroje alebo rýchlovarné kanvice.c

x

S kódom 15NAVELKE získate zľavu na všetky veľké spotrebiče, ako na tie vstavané, tak na tie voľne stojace. Zaobstarať si môžete do kuchyne elektrickú rúru, chladničku, umývačku riadu alebo do práčovne práčku so sušičkou.

x

Na e-shope kód vložte v poslednom kroku objednávky do poľa „Zľavové poukazy“, zľava by vám mala byť hneď strhnutá a vy by ste mali vidieť reálnu cenu, ktorú zaplatíte.

Kontaktujte klientské centrum

Po-Pia: 7.30-15.30 h

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.