Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Nové modely robotických vysávačov VR3115 a VR3125 nahradí dve naše stálice

15.05.2023

Možno ste už na našich stránkach zaznamenali prírastok do rodiny robotických vysávačov v podobe modelov VR3115 a VR3125. Síce označenia majú úplne nové, ale úplné novinky to nie sú.

Jedná se totiž o upgrade našich stálic VR3110 a VR3120, ktoré si od vás na internetovom portáli Heureka.sk už tretí rok držia úžasné hodnotenie cez 90 %. Veríme, že aj tieto inovované modely budú u vás rovnako obľúbené.  A prečo teda táto zmena?

Obsah obrázku území, nádoba, rostlina

Popis byl vytvořen automaticky

Prechod na mobilnú aplikáciu Concept Home

.

V súčasnej dobe robotické vysávače Concept využívajú na svoju činnosť dve mobilné aplikácie – Concept Robot a Concept Home. Do budúcna by sme všetky naše inteligentné spotrebiče radi prepojili iba s aplikáciou Concept Home, ktorá ponúka viac možností využitia a je ústretovejšia k potrebám zákazníkov. A s tým súvisí aj upgrade modelov VR3110 a VR3120, ktoré postupne nahradia „takmer“ totožné modely VR3115 a VR3125, fungujúce však už na novej aplikácii. A aké konkrétne výhody vám mobilná aplikácia Concept Home prinesie? Napríklad možnosť ukladania viac máp, čo ocenia predovšetkým majitelia poschodových domácností. Robot si dokáže zapamätať až 5 máp, medzi ktorými je možné jednoducho prepínať. Ďalšou výhodou je automatické rozpoznanie miestnosti. Počas mapovania domácnosti robot rozpozná jednotlivé miestnosti, ktoré prenesie do mobilnej aplikácie a vám už stačí iba tieto miestnosti pomenovať, aby ste sa v mape lepšie orientovali.

.

Obsah obrázku interiér, zeď, pohovka, Gauč

Popis byl vytvořen automaticky

Nové modely vám domácnosť krásne prevoňajú

.

Ďalšou drobnou zmenou prešiel aj prachový zásobník pri oboch nových modeloch. Po novom je rozšírený o priehradku na umiestnenie aróma tablety, ktorá behom vysávania pohlcuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne prevonia a vám dodá pocit väčšej čistoty. Rozumne vymyslený detail, ktorý však dokáže potešiť.

.