Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Objednanie v predpredaji ti prinesie zľavu 10%

04.05.2022

Spúšťame pre teba predpredaj nového robotického vysávača VR3510 s prachovým zásobníkom. Ak si objednáš vysávač v predpredaji, darujeme ti na vysávač 10% zľavu s kódom VR10.

Čierny robotický vysávač VR3520 má k sebe konečne nového parťáka. VR3510 v elegantnej bielej farbe zapadne do každej modernej domácnosti, ktorá túži mať upratané, kedykoľvek si povie... a to bez práce. Nový robotický vysávač je vybavený prachovým zásobníkom, v ktorom je umiestnené vrecko. Ten stačí vysypať až po 2 mesiacoch bežného upratovania.

Obsah obrázku země

Popis byl vytvořen automaticky

A čo všetko nový robotický vysávač dokáže? Samozrejme, že vytierať a vysávať. Nerobia mu problém tvrdé podlahy, zvieracie chlpy ani koberce. Keď vojde na koberec, zapne svoju funkciu TURBO a zvýši sací výkon na maximum. Je vybavený senzormi proti nárazu a pádu zo schodov, takže sa nemusíš báť vziať si svojho robota na poschodie. Aplikácia, vďaka ktorej si môžeš zapnúť robota odkiaľkoľvek, zvládne uložiť mapy až 5 poschodí. Viac detailnejších informácií nájdeš v produktovej karte VR3510.

K nákupu tiež využi zľavový kód VR10, vďaka ktorému ušetríš 10% z ceny.