Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Odvlhčovač a čistička vzduchu Perfect Air čierny OV1210

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT AIR; Čistenie vzduchu; Design; Tichá prevádzka; Zbaví vás vírusov a baktérií; Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? OV1210 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšiemu a zdravšiemu ov...

Výrobca
Úprava vzduchu
Kód

ov1210

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
125.00 EUR
3 765.87 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT AIR

  Čistenie vzduchu

  Design

  Tichá prevádzka

  Zbaví vás vírusov a baktérií

  Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? OV1210 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Vďaka efektívnemu filtračnému systému odstráni zo vzduchu až 99 % baktérií, vírusov a alergénov.

  Stop vlhkosti

  Nadmerná vlhkosť v domácnostiach znižuje nielen kvalitu bývania, ale má neblahý vplyv aj na naše zdravie. Vyššia vlhkosť je ideálnym prostredím pre rozvoj plesní, ktoré môžu spôsobiť zdravotné komplikácie. Model OV1210 je ideálny pre použitie v kúpeľni a v miestnostiach do veľkosti 25 m2. Ponúka 3 stupne rýchlostí výkonu a počas jedného dňa dokáže skondenzovať až 750 ml vody. Je vybavený zásobníkom na vodu s veľkosťou 1000 ml, po jeho naplnení sa prístroj automaticky vypne a rozbliká sa indikátor plnej nádoby. Odvlhčovač OV1210 môžete využiť tiež ako pomocníka pri sušení vypranej bielizne.

  3-násobná filtrácia

  Súčasťou modelu OV1210 je aj čistička vzduchu vybavená trojnásobným filtračným systémom, ktorý zachytí škodlivé látky obsiahnuté vo vzduchu a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Každá jednotlivá filtračná vrstva zadrží špecifické druhy nečistôt a vzájomnou súčinnosťou pohltí až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu a prispeje k čistejšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti.

  Charakteristika filtrov

  Prachový filter - zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia (prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty)

  HEPA filter 13 - zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.)

  Uhlíkový filter - pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary, ako napr. formaldehyd, benzén alebo cigaretový dym

  Intuitívne ovládanie

  Model OV1210 je vybavený dotykovým panelom, pomocou ktorého veľmi jednoducho navolíte požadovaný režim. Počas prevádzky je prístroj osvetlený jemným zeleným podsvietením, ktoré mu pridáva na atraktivite.

  Moderní design a tichá prevádzka

  Odvlhčovač a čistička vzduchu OV1210 vyniká atraktívnym designom, takže perfektne zapadne do každej modernej domácnosti. Nenaruší vzhľad miestnosti a dokonale splynie s prostredím. Veľkou prednosťou tohto modelu je veľmi tichá prevádzka. S príkonom len 45 W je tiež veľmi úsporný na spotrebu energie.

  Rodina Perfect Air

  Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú rade Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

  Technické parametre:

  • Atraktívny design vhodný do moderných priestorov
  • Zachytí častice, alergény, peľ, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plesní
  • Trojstupňová filtrácia vzduchu (3x filter)
  • Dotykové ovládanie
  • Vhodné do miestnosti veľkosti až 25 m2
  • 3 rýchlosti výkonu
  • Max. odvlhčovací výkon: 750 ml/deň (30 °C/80% RH)
  • Objem zásobníka na vodu: 1000 ml
  • Automatické vypnutie pri plnosti nádoby vrátane signalizácie
  • Režim sušenia bielizne
  • Hlučnosť: 30-50 dB
  • Farba: čierna/strieborná
  • Príkon: 45 W
  • Dĺžka kábla: 1,5 m
  • Rozmery: 195 x 315 x 215 mm

  Dokúpiteľné príslušenstvo:

  • Filtr 2v1 42392923

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Na stiahnutie

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: