Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Ohrievač fliaš 3v1 single KIDO OL4000

Ohrievač fliaš 3v1 single KIDO OL4000

Ohrievač fliaš 3v1 single Concept OL4000 KIDO; Ohrev, rozmrazovanie, sterilizátor; Viac stupňov ohrevu; Udržovanie teploty; Rýchle a rovnomerné ohrievanie dojčenskej stravy na bezpečnú teplotu; Ohrievač fliaš OL4000 KIDO uľahčí život s vaším bábätkom. ...

Výrobca
Starostlivosť o dieťa
Kód

ol4000

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
35.00 EUR
1 054.53 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Ohrievač fliaš 3v1 single Concept OL4000 KIDO

  Ohrev, rozmrazovanie, sterilizátor

  Viac stupňov ohrevu

  Udržovanie teploty

  Rýchle a rovnomerné ohrievanie dojčenskej stravy na bezpečnú teplotu

  Ohrievač fliaš OL4000 KIDO uľahčí život s vaším bábätkom. Rýchle a bezpečne ohreje pomocou vodného kúpeľa tekutú i kašovitú dojčenskú stravu na ideálnu teplotu. Je vhodný tiež na ohrev odsatého materského mlieka, takže ho využijú aj dojčiace maminky. Na rozdiel od mikrovlnnej rúry zahrieva ohrievač fliaš OL4000 KIDO rovnomerne a šetrne s ohľadom na zachovanie dôležitých vitamínov a živín. V ohriatom pokrme nevznikajú horúce miesta, takže sa vaše bábätko počas kŕmenia nespáli. Kompaktná veľkosť umožňuje ohrievač používať i kdekoľvek na cestách, kde by ste mali problém s ohrevom mlieka pre vaše bábätko.

  Pojme väčšinu štandardných dojčenských fliaš

  Ohrievač fliaš OL4000 môžete využiť ako na ohrev dojčenského mlieka, tak i detských príkrmov, čím ušetríte plno času. Okrem nádoby s objemom 180 ml, ktorá je súčasťou balenia, pojme ohrievač tiež väčšinu bežných dojčenských fliaš.

  Udrží ideálnu teplotu k okamžitej konzumácii

  Ohrievač fliaš OL4000 KIDO umožňuje reguláciu teploty podľa typu ohrievaného pokrmu od 40 do 100 °C. Po dosiahnutí nastavenej hodnoty sa automaticky prepne do režimu udržania teploty, v ktorom uchováva pokrm teplý a pripravený ku konzumácii. Túto funkciu ocenia najmä maminky, ktoré svoje bábätko kŕmia aj počas noci. Fľašku s dojčenskou vodou stačí vložiť do ohrievača a nastaviť optimálnu teplotu, ktorá bude v priebehu noci udržovaná. Pokiaľ sa bábätko v noci prebudí, stačí fľašku vybrať, primiešať prášok s umelým mliekom a môžete začať kŕmiť.

  Funkcia sterilizácie chráni vaše bábätko pred škodlivými mikróbmi

  Okrem ohrievania a udržovania teploty ponúka model OL4000 tiež funkciu sterilizácie, ktorá vám ušetrí plno času aj peňazí. Nemusíte sa zdržiavať zdĺhavým vyvarovaním ani kupovať sterilizátor fliaš, cumľov a ostatného príslušenstva. Stačí zvoliť program pre sterilizáciu a ohrievač sa o všetko postará. Vďaka tejto funkcii máte istotu, že vaše pomôcky na kŕmenie aj cumle budú hygienicky čisté a pripravené k ďalšiemu použitiu.

  Šetrné a bezpečné rozmrazovanie dojčenskej výživy

  Ohrievač fliaš OL4000 KIDO umožňuje tiež šetrné rozmrazovanie dojčenskej výživy. Ide o bezpečnejšiu a šetrnejšiu metódu oproti mikrovlnnej rúre a zároveň rýchlejší oproti rozmrazovaniu vodou. Stačí zvoliť funkciu pre ohrev a detská strava bude pripravená ku konzumácii počas niekoľkých minút.

  Technické parametre:

  • Multifunkčný ohrievač a sterilizátor v jednom
  • Šetrné a rovnomerné ohrievanie dojčenskej stravy vo vodnom kúpeli
  • Viac stupňov ohrevu (40 °C, 70 °C a 100 °C)
  • Rýchle nahriatie: 40 °C za 3 min., 70 °C za 5 min., 100 °C za 8 min.
  • Funkcia udržovania teploty
  • Rýchla sterilizácia fliaš/cumľov
  • Rozmrazovanie
  • Ľahké ovládanie pomocou ovládacieho kolieska
  • Priemer: 78 mm
  • Napájanie: zo siete
  • Súčasťou balenia je 1 nádoba pre uchovanie a ohrev jedla (180 ml))


  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Na stiahnutie

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: