Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Pozastavte starnutie a doprajte si dokonalú pleť bez vrások

25.11.2022

Neúprosne bežiaci čas vám nehraje do kariet. Pomaly sa na tvári tvoria prvé vrásky a vaša polička sa plní zázračnými anti age krémami, ktoré stále nespĺňajú vaše požiadavky. Nemusíte strácať hlavu, pretože my máme riešenie.

ultrazvukova_spachtle_concept_kosmetika_elektrostimulace

Luxusnú starostlivosť o pleť vám umožnia produkty Concept, ktoré disponujú špeciálnymi funkciami na starnúcu pleť. Na začiatok je dobré povedať, že prístroje sú vhodné aj pre mladú pleť, ktorá chce predchádzať a spomaliť proces starnutia. Respektíve je žiadúce, aby mladé slečny a pani sa starali o pleť, ktorá im v neskoršom veku poďakuje minimálnymi stopami starnutia na tele.

x

Ultrazvukové špachtle a ich elektrostimulácia

x

Ultrazvukové špachtle sú mimo iného vybavené režimom Lifting, ktorý využíva pokročilú technológiu EMS. Ide o elektrickú stimuláciu svalov, ktorá napomáha obnoviť elasticitu pleti, predchádza vzniku vrások a podporuje krvný obeh. Výsledkom je zdravo vyzerajúca, hladká a spevnená pleť. Špachtle tiež disponujú funkciami účinného vstrebávania krémov (Moisturizing) a čistenie vďaka vysokofrekvenčným vibráciám (Cleansing).

PO2060 Kosmetická ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

PO2060 Kozmetická ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN

93 €

PO2031 Kosmetická ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

PO2031 Kozmetická ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN

73 € 

PO2050 Multifunkční ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

PO2050 Multifunkčná ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN

99 €

PO2040 Multifunkční ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

PO2040 Multifunkčná ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN

93 € 

PO2030 Kosmetická ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

PO2030 Kozmetická ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN

73 € 

IPL epilátor, ktorý zaistí všetky potreby žien

x

Produkt, ktorý sa postará o vašu starnúcu pleť, chĺpky, ale i akné? Áno, je to možné a to všetko nájdete v IPL epilátore IL5020 Concept, ktorý vás uchváti svojim zvodným designom. Epilátor sa postará o odstránenie chĺpkov na vašom tele, zaistí starostlivosť o aknóznu pleť, a to svojim protizápalovým a upokojujúcim účinkom, a vďaka Anti age nástavcu vás dokonca omladí. Ale ako to dokáže? Vďaka tepelnému ošetreniu obnovuje tvorbu kolagénu, zmierňuje tvorbu vrások, niektorých typov pigmentových škvŕn a drobných žiliek. Zaistí vašej pleti pružnosť, pevnosť a sviežosť.

omlazeni_anti_age_ipl_epilator_concept_akne

Hot & Cool čistič, ktorý robí zázraky teplotou

x

Doprajte si kozmetickú terapiu pomocou tepla a chladu, ktorá zlepší krvný obeh a pomôže vám dosiahnuť žiarivejšiu a zdravšiu pokožku. Hot & Cool čistič PO2020 Concept vám pomocou tepla otvorí póry, uvoľní svaly na tvári a zvýši krvný obeh. Otvorené póry vám umožnia lepšie vstrebanie krému. Chlad má naopak upokojujúce účinky. Stiahne kožné póry, eliminuje kruhy pod očami a podporuje detoxikáciu pleti.  

y

Vákuovanie spomaľujúce starnutie buniek

y

Vakuový čistič pleti PO2010 Concept vám umožní profesionálnu starostlivosť pomocou vákuovej technológie, ktorá predovšetkým hĺbkovo čistí pleť. Prístroj vytvára podtlak pomocou sania a šetrne a bezbolestne vyčistí póry, čierne bodky a odumreté bunky. Pravidelným používaním sa zlepší krvný obeh v oblasti tváre a spomalí sa starnutie buniek.

x

Doprajte svojej pleti dostatočnú starostlivosť a nebojte sa každý deň rozmaznávať. Vaša pleť vám poďakuje.