Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Privítajte jar s novou elektrickou kolobežkou s luxusným dojazdom až 70 km

06.03.2023

Elektrické kolobežky Concept Crossader sa rozrástli o tri nové a vylepšené modely. Poďme sa pozrieť, čo všetko dokážu a v čom sú iné..

.

V čom sú nové modely iné?

. .

Konkrétne sa jedná o elektrické kolobežky SC7000, SC4500 a SC4010, ktoré sú rozšírené o možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou Concept Home. Pokiaľ si svoju kolobežku prepojíte so smartfónom, získate podrobné informácie o vašich jazdách (história jázd, GPS s animáciou jazdy, priemerná rýchlosť, spotreba batérie). Pomocou mobilnej aplikácie môžete svoju kolobežku tiež uzamknúť a tým zabrániť jej odcudzeniu, pokiaľ ju potrebujete nechať bez dohľadu. Ak s ňou bude niekto neoprávnene manipulovať, mobilná aplikácia vás na to bezodkladne upozorní.

. .

Modely SC7000 a SC4500 disponujú aj výkonnejším motorom 500 W, dlhším dojazdom, robustnejšou konštrukciou a novým konštrukčným riešením na umiestnenie batérie. Tá sa nachádza pod širokou nášľapnou doskou a vďaka tomu majú tieto kolobežky nízke ťažisko a tým pádom lepšiu stabilitu počas jazdy. Najvyšší model SC7000 CROSSADER 7.0 ponúka luxusný dojazd až 70 km. Inováciou prešiel aj brzdný systém, ktorý je rozšírený o prednú kotúčovú brzdu. Model SC4010 je upgrade modelu SC4000.

. .