Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

S čím všetkým dokáže pomôcť odsávačka mlieka?

04.08.2023

Materské mlieko je tou najlepšou výživou pre každé bábätko a prispieva k jeho správnemu a zdravému vývoju. Niekedy však môžu nastať problémy, ktoré mamičke dojčenia znepríjemnia. A s tým dokáže vo väčšine prípadov pomôcť odsávačka mlieka.

Máte problémy s dojčením svojho bábätka? Dôvodov môže byť nespočetne a stretáva sa s nimi rad mamičiek. Nezúfajte... každý problém sa dá vyriešiť. Jednu z možností ponúka odsávačka mlieka. Pomôže s naštartovaním laktácie, uvoľní prsia pred dojčením a samozrejme uľahčí odsatie prebytočného mlieka do zásoby.

Hlavné prednosti odsávačky mlieka Concept OM4000:

 • pomôže vytvoriť zásoby mlieka na neskôr
 • pomôže naštartovať laktáciu
 • uľaví preplneným prsiam
 • napodobňuje prirodzený sací reflex bábätka vďaka dvojfázovému systému odsávania
 • stimulačný režim uvoľní prsia pred dojčením
 • 9 úrovní odsávania
 • prsný nadstavec s mäkkou a prispôsobivou vložkou
 • praktický nadstavec na nosové odsávanie
 • ochrana proti spätnému toku
 • LED svetlo uľahčí nočné odsávanie
 • možnosť bezkáblového použitia (Li-Ion batéria)
 • praktický cestovný box a bohaté príslušenstvo

Prispôsobí sa každej mamičke i bábätku

.

Odsávačka mlieka Concept OM4000 KIDO sa prispôsobí každej mamičke. Napodobňuje sací reflex bábätka, takže celý proces odsávania pôsobí veľmi prirodzene. Je vybavená stimulačným režimom, ktorý pomôže uvoľniť prsia pred začatím odsávania a deviatimi úrovňami, aby odsávanie bolo čo najviac pohodlné a príjemné každej žene. Prsný nástavec s mäkkou vložkou perfektne priľne k prsníku a zamedzí spätnému odtekaniu mlieka. Pokiaľ potrebujete svoje bábätko okamžite nakŕmiť, môžete mlieko odsať priamo do fľaštičky, ku ktorej následne pripevníte nadstavec na cumlík. Veľkou výhodou je, že fľaštičky sú kompatibilné so cumlíky väčšiny bežných značiek. Ak vyhovuje vášmu bábätku iná veľkosť alebo tvar cumlíka, môžete ho ľahko nahradiť.

Pomôže vytvoriť zásoby mlieka na neskôr

.

Ak si chcete vytvoriť zásoby na neskoršie časy, využite na odsávanie zásobník s vekom, v ktorom môžete mlieko aj zamraziť. Vďaka odsávačke mlieka sa môže aj plne dojčiaca mamička občas od svojho bábätka vzdialiť alebo si len oddýchnuť a nechať kŕmenie na oteckovi.

Praktické puzdro na pohodlné cestovanie

.

Ak s bábätkom cestujete, určite oceníte praktické puzdro, do ktorého odsávačku vrátane všetkého príslušenstva bezpečne uskladníte. Veľkou výhodou je tiež integrovaná Li-Ion batéria, vďaka ktorej môžete odsávačku využívať kdekoľvek aj v miestach bez dosahu elektrickej siete.

.

.

.

.

Špeciálny nástavec na odsávanie nádchy

.

Veľkým bonusom, oproti konkurencii, je nástavec na odsávanie nádchy. Ide o nenahraditeľnú súčasť detskej výbavičky. V balení ho nájdete v dvoch veľkostiach – pre čerstvo narodené aj väčšie bábätká. Nenásilnou formou uľavíte svojmu bábätku od upchatého nosa, ktorý dá najmä novorodencom poriadne zabrať, pretože ešte nevie dýchať ústami. To všetko bez zbytočného hluku, ktorého by sa mohlo vaše bábätko báť, ako tomu býva napr. pri nosovej odsávačke s upevnením na vysávač.

Jemné nočné svetlo uľahčí nočné odsávanie

.

A ako to už s malými deťmi býva, práca s nimi nekončí ani v noci. Bábätko by malo dostávať materské mlieko pravidelne aj počas noci. Preto sme odsávačku vybavili príjemným nočným svetlom, ktoré vám uľahčí nočné odsávanie aj kŕmenie. Nemusíte vstávať z vyhriatej postele ani rozsvietiť veľké svetlo, ktoré by mohlo vaše bábätko zobudiť. Jemné LED osvetlenie vám v noci dobre poslúži a zároveň nebude nikoho rušiť zo spánku.