Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

S Eco programom dokonca ušetríš

03.08.2022

Rúra vie byť niekedy poriadna záhada. Má niekoľko desiatok funkcií, ale aj tak vždy použijeme jeden a ten istý, pretože sa na ňom všetko nejako upečie. Častokrát ani nevieme, čo tie názvy funkcií znamenajú, a na čo sú dobré.

Viete napríklad, že na rúre máte ECO program, vďaka ktorému môžete ušetriť za energie? Že nie? To sa pre vás dnešným dňom zmení, pretože my vám predstavíme všetky programy a povieme vám, na čo sú dobré.

x

Rozmrazovanie

Funkcia vhodná na rozmrazovanie potravín. Do rúry je vháňaný vzduch s izbovou teplotou a vďaka cirkulácii vzduchu dochádza k rýchlemu a šetrnému rozmrazovaniu.x

x

Spodný ohrev

Spodný ohrev je vhodný na prípravu pokrmov vo vodnom kúpeli, na zaváranie ovocia a zeleniny v pohároch alebo na ohrev jedla. Táto funkcia je vhodná aj na prípravu pizze, pretože s ňou docielite krásne prepečeného spodného základu.

x

x

Spodný a horný ohrev

Jedná sa o najčastejšie používanú funkciu, ktorá slúži na bežné pečenie a varenie na jednej úrovni.

x

Horný a spodný ohrev s ventilátorom

Kombinácia ohrevu s ventilátorom dosahuje to, že je pečenie rovnomernejšie. Vonkajšia strana pokrmu je ľahko prepečená, ale vo vnútri stále vláčna. Program je najvhodnejšie voliť pri pečení veľkých kusov mäsa.y