Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Smoothie maker - Active Smoothie 500 W čierny 2 x 570 ml + 400 ml SM3385

Smoothie maker - Active Smoothie 500 W čierny 2 x 570 ml + 400 ml SM3385

BLACK

-11% s kódom ZLAVA11

Smoothie maker ACTIVE SMOOTHIE SM 3380 z línie Black; Extra jemné, zamatové osvieženie; Grip proti vyšmyknutiu; Špeciálne víčko s dvojitým tesnením; Farebné prevedenie; BPA free; Stačí si len vybrať; Chcete podčiarknuť svoju individualitu alebo hľadáte

Výrobca
Roboty, šľahače, mixéry
Kód

sm3385

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
39.00 EUR
1 174.91 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x

  Podrobnosti o produkte

  Smoothie maker ACTIVE SMOOTHIE SM 3380 z línie Black

  Stačí si len vybrať

  Chcete podčiarknuť svoju individualitu alebo hľadáte len designový skvost na doladanie Vašej kuchyne? Môžete si vybrať zo 6 farieb a dvooch typov prevedenia. "Rodinné" nerezové prevedenie s tromi fľašami, alebo dáte radšej prednosť farebnej vychytávke? Voľba je len na Vás.

  Každý deň inak

  Patríte medzi náročnejších? Chcete, aby Vám smoothie vždy ladilo ku kabelke, batohu či oblečeniu? Jednoducho si vyberajte podľa svojej nálady. Kedykoľvek si môžete prikúpiť všetky farby fliaš, ktoré si zrovna zaumienite, pretože perfektne padnú do všetkých modelov smoothie. Kombinácie už necháme na Vás.

  Silák vo svojej kategórii

  Active smoothie SM 3380 sa môže pochváliť príkonom 500 W. To z neho v jeho kategórii robí nepremožiteľného siláka. Zaručí Vám neobyčajne jemné, až zamatové smoothie, ktoré sa bude doslova rozplývať na jazyku. Keďže vďaka svojej sile nenecháva žiadne kúsky surovín, stane sa Vašim nepostrádateľným pomocníkom napríklad pri príprave detských kašičiek alebo presnidávok. A hlavne, podstatne rýchlejšie pripraví smoothie a tým sa vyrovná svojim veľkým "bratom".

  Detaily, ktoré potešia

  Pre maximálnu bezpečnosť počas používanie má smoothie maker integrovanú bezpečnostnú poistku, ktorá nedovolí spustiť mixér, ak nie je správne nasadená fľaša. Dokonalý komfort zaisťuje samotný povrch mixéra. Spodná časť spotrebiča je vyrobená zo špeciálneho pogumovaného materiálu, vďaka ktorému sa počas prevádzky nepohne z miesta. Pokiaľ máte väčšiu rodinu, tak zaiste oceníte sadu fliaš, ktorú k mixéru dostanete. V čiernom a bielom designe pre dospelákov s objemom 570 ml a menšiu, 400 ml, trebárs pre tých najmenších. Každý si tak môže namiešať smoothie podľa svojej chuti. Alebo si užite komfort, keď sa Vám zrovna nechce umývať riad.

  Už Vám nevykĺzne

  Ponáhľate sa do práce, fitka alebo školy? Vždy s Vami udrží krok. Fľaša mixéru je vybavená protišmykovým gripom, ktorý Vám zaistí komfort pri manipulácii s ňou.

  Jediné pootočenie

  Presne tak, len jediné otočenie nádobou umiestnenou v mixéri Vás delí od lahodného smoothie, napríklad na raňajky. Tritánová fľaša slúži priamo na mixovanie, po mixovaní jednoducho vymeníte nože za veko a môžete vyraziť. Veko je na viac vybavené pútkom a špeciálnym dvojitým tesnením. Nemusíte mať strach, že by sa smoothie vylialo napríklad do kabelky. Naviac sa z fľaše perfektne pije napríklad počas chôdze, ale pohodlne zapadne aj do držiaka nápojov v aute.

  BPA free

  Nádoba mixéra je vyrobená z tritánu, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenoly. Čo je to vlastne tritán? Je to moderný materiál, ktorý je pevný, ale v porovnaní so sklom ľahký. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do Vášho nápoja či jedla, na viac je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu. Tritán je nielen bezpečný pre Vaše zdravie, ale dá sa biologicky rozložiť, a tým pádom nezaťažuje životné prostredie. Jeho najväčšou prednosťou je, že neobsahuje BPA - Bisfenol A, čo je organická zlúčenina, ktorá sa používa pri výrobe plastov. Bisfenol A je nebezpečná chemická látka, ktorá môže spôsobiť veľa zdravotných problémov, dokonca aj rakovinu pŕs. V súčasnej dobe sa vedie nespočítateľne množstvo diskusií o negatívnych účinkoch bisfenolu A, nech už ide o teórie, že spôsobuje ochorenie srdca, či negatívne pôsobí na fungovanie imunitného systému človeka. Nebezpečnosť bisfenolu A potvrdzuje aj to, že v roku 2010 EU zakázala dovážať a predávať dojčenské fľaše, ktoré bisfenol A obsahujú. Pripojila sa tak ku Kanade, Austrálii, a veľa ďalším štátom.

  Technické parametre:

  • Obsah mixovacej nádoby: 570 ml
  • Set obsahuje mixér + 3 mixovacie plastové nádoby: bielu s objemom 570 ml, čiernu s objemom 570 ml a červenú s objemom 400 ml
  • Nádoby vyrobené z tritánu - BPA free
  • 23000 ot./min.
  • Vhodný na prípravu ľadovej kávy, smoothie a kokteilov
  • Spodná časť tela spotrebiča je potiahnutá gumou na zamedzenie pohybu počas prevádzky
  • Bezpečnostná poistka
  • Ľahká údržba a čistenie
  • Vyberateľná nožová časť
  • Dĺžka prívodného kábla: 100 cm
  • Farba: čierna + nerez
  • Hlučnosť: 80 dB(A)
  • Váha celkom aj s nádobami: 1,6 kg
  • Váha spotrebiča bez nádob: 0,9 kg
  • Napätie: 220 - 240 V
  • Príkon: 500 W

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Na stiahnutie

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: