Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Sprievodca kuchynskými drezmi a batériami Concept

19.01.2024

V dnešnom diele si priblížime ďalší sortiment produktov, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť každej kuchyne. Tentokrát však nejde o elektrospotrebiče, ale o kuchynské drezy a batérie.

Z akých typov drezov môžete vyberať?

.

V ponuke drezov Concept nájdete rôzne typy. Vyberať môžete z takzvaných jednodrezov, ktoré ponúkame v dvoch variantoch – s odkvapom a bez odkvapu. Samostatné drezy bez odkvapu sú vhodné najmä do malých kuchýň alebo do kuchýň vybavených umývačkou. Drezy s odkvapom sú naopak užitočné v kuchyni bez umývačky alebo s častým umývaním riadu. Ponúka rôzne veľkosti ako samotného drezu, tak aj odkvapové plochy. Vybrané modely disponujú aj praktickou druhou vaničkou, ktorá ponúka prídavný priestor napr. na oplachovanie či rozmrazovanie potravín alebo na odkladanie umytého riadu.

.


.

.


.

Pre perfektné zladenie s interiérom vašej kuchyne ponúkame drezy v štyroch farebných variantoch – čiernej, tmavo šedej, bielej a béžovej.


.

Vyberať môžete aj podľa dizajnu z troch línií CUBIS, LINEA a NOBLES.

.

.


.

Z akých typov drezových batérií Concept môžete vyberať?

.

Tiež u drezových batérií môžete vyberať z rôznych typov, tvarov i designov. Okrem štandardných modelov nájdete batérie s vyberateľnou sprchou alebo atraktívny model s flexibilnou silikónovou hadicou.

Podľa designu môžete voliť batérie chrómové alebo granitové, ktorých povrch je dizajnovo zladený s farebným dizajnom granitových drezov Concept.

.


.

.


.

Granit a jeho hlavné výhody

.

Drezy Concept sú spracované z granitu. Jedná sa o prírodný materiál, ktorý je veľmi atraktívny a nadčasový a v interiéri navodí príjemnú atmosféru. Obsahuje 80% drvené žulové a kremičité zmesi a 20% živicového spojiva s farbivom, takže je veľmi pevný a kvalitný. Granit je tiež stálofarebný, vyniká skvelou odolnosťou proti mechanickému aj chemickému poškodeniu, vysokým teplotám (krátkodobo až 280 ° C), UV žiareniu a vzniku škvŕn. Povrch je hladký a ľahko sa udržuje. Silné a pevné steny granitových drezov neprenášajú vibrácie, teda tieto drezy nerezonujú.

.

Čo je to PUSH-IN button?

.

Drezy Concept sú vybavené moderným tlačidlovým výpustom PUSH-IN button. Jedná sa veľmi komfortné a hygienické ovládanie pomocou tlačidla umiestneného na odkvapovej ploche. Nemusíte teda vkladať ruky do drezu so špinavou vodou a manipulovať so zátkou. Tento nenápadný, ale zároveň veľmi praktický prvok dokonale splynie s drezom a nenaruší jeho celkový vzhľad.

Drezy Concept sa prispôsobia vašim potrebám

.

Ďalšou veľkou prednosťou drezov Concept je ich flexibilné, obojstranné využitie. Odkladaciu plochu si môžete umiestniť z akejkoľvek strany podľa dispozícií vašej kuchyne. Benefitom sú tiež dva predvŕtané otvory, takže vám odpadá nepríjemná práca s ich vyvŕtavaním a uľahčujú montáž drezu. Súčasťou drezov je aj sifón s odbočkou pre umývačku riadu.

.

Čo ponúkajú drezové batérie Concept?

.

  • Keramická kartuša - v výhodou tejto kartuše je, že sa minimálne opotrebováva, a preto vyniká dlhšou životnosťou ako lacné plastové typy.
  • Úsporný perlátor - obmedzuje prietok a spotrebu vody. Mieša totiž vodu so vzduchom a vďaka tomu kohútikom pretečie oveľa menej vody a vám šetrí peniaze.
  • Rotácia 360°- p Ľavo otočná batéria, ktorú môžete na drez umiestniť z akejkoľvek strany. Ideálne k drezom Concept, ktoré ponúkajú obojstranné využitie.
  • Flexibilná silikónová hadica - ohybná silikónová hadica, ktorá sa jednoducho prispôsobí vašim potrebám.
  • Vyberateľná sprchová hadica - výsuvná sprchová hadica s dosahom až 115 cm, ktorá vám umožní dlhší dosah a väčší komfort. Pohodlne s ňou opláchnete všetok riad, naplníte veľké hrnce alebo vedierko umiestnené mimo drez.

.

Praktické príslušenstvo, ktoré si môžete k svojmu drezu dokúpiť .

.

.

.


.

Súvisiace články

.