Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Sušička ovocia digitálna 650 W SO2000

Sušička ovocia digitálna 650 W SO2000

-11% s kódom ZLAVA11

Sušička ovocia digitálna 650 W Concept SO2000; Dotykový displej; 6x bylinkové pláto; 2x RAW tácka; Zdravé maškrtenie po celý rok; Sušenie je jednou z najšetrnejších metód uchovania potravín a môžete ho využívať po celý rok. V lete a na jeseň jednoducho

Výrobca
Sušičky potravín
Kód

so2000

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
183.00 EUR
5 513.06 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Sušička ovocia digitálna 650 W Concept SO2000

  Dotykový displej

  6x bylinkové pláto

  2x RAW tácka

  Zdravé maškrtenie po celý rok

  Sušenie je jednou z najšetrnejších metód uchovania potravín a môžete ho využívať po celý rok. V lete a na jeseň jednoducho spracujete úrodu zo záhradky a hríby. Po zvyšok roka môžete využiť na sušenie byliniek, kvetín, mäsa, domácich cestovín alebo chutných maškŕt pre vašich domácich miláčikov. Vďaka príkonu 650 W bude všetko spracované veľmi rýchlo.

  Rovnomerné a rýchle sušenie

  Sušička SO2000 disponuje horizontálnym prúdením vzduchu, vďaka ktorému dochádza k rovnomernému sušeniu. Je vybavená 6 nerezovými sušiacimi plátmi, ich výhodou je, že sa nahrievajú a tým urýchľujú proces sušenia. Zároveň sú odolnejšie oproti plátom plastovým. Praktický je tiež výsuvný systém, vďaka ktorému budete mať lepší prehľad o priebehu sušenia. Už nemusíte rozoberať celú sušičku, aby ste skontrolovali aj spodné poschodia.

  Jednoduché ovládanie pomocou dotykového displeja

  Obsluha sušičky SO2000 je vďaka digitálnemu dotykovému ovládaniu veľmi jednoduchá a intuitívna. Umožňuje nastavenie teploty v rozmedzí od 35 do 70 °C podľa vašej aktuálnej potreby a druhu sušených potravín. Využiť môžete i časovač s nastavením až na 24 h, ktorý vám postráži požadovanú dobu sušenia. Po uplynutí zvolenej doby sa sušička automaticky vypne. Samozrejmosťou je tiež bezpečnostná poistka, ktorá chráni sušičku proti prehriatiu.

  RAW tácky na prípravu domácich ovocných plátkov

  Sušička SO2000 je vybavená dvoma RAW táckami, ktoré sú ideálne na sušenie tekutých a kašovitých surovín. Hodí sa napríklad na prípravu obľúbených domácich ovocných plátkov, placiek, tyčiniek alebo krekerov.

  Pláta na sušenie byliniek

  Pláta na bylinky, ako už názov napovedá, využijete na sušenie bylín alebo iných drobných potravín, napr. strúhanej zeleniny do polievky.

  Sušiace pláta môžete umyť v umývačke riadu

  Čistička ponúka veľmi rýchlu a pohodlnú údržbu. Po ukončení práce sušičku odpojte od elektriny, nechajte vychladnúť a potom povrch tela utrite suchou handrou. Všetky pláta môžete vybrať a vložiť do umývačky riadu.

  Technické parametre:

  • Sušenie ovocia, zeleniny, húb, bylín, kvetín a cestovín
  • Plynulé nastavenie teploty sušenia: 35 - 70 °C
  • Digitálny dotykový displej
  • Časovač: 0,5 - 24 h
  • 6 sušiacich nerezových plát
  • 6 plát na bylinky
  • 2x RAW taciek
  • Všetky pláta je možné umyť v umývačke riadu
  • Ventilátor pre rovnomerné sušenie
  • Poistka proti prehriatiu
  • Rozmery: 34 x 45 x 31,1 cm
  • Príkon: 550-650 W

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: