Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Teplovzdušná fritéza 2,5 l FR2500

Teplovzdušná fritéza 2,5 l FR2500

Teplovzdušná fritéza Concept FR2500; Zdravý spôsob vyprážania; 8 programov; Dotykový LED displej; Zdravý spôsob vyprážania bez oleja; Chcete si dopriať obľúbené vyprážané jedlá v zdravšej podobe? Vyskúšajte teplovzdušnú fritézu, v ktorej si pripravíte ...

Výrobca
Fritovacie hrnce
Kód

fr2500

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
69.00 EUR
2 078.69 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Teplovzdušná fritéza Concept FR2500

  Zdravý spôsob vyprážania

  8 programov

  Dotykový LED displej

  Zdravý spôsob vyprážania bez oleja

  Chcete si dopriať obľúbené vyprážané jedlá v zdravšej podobe? Vyskúšajte teplovzdušnú fritézu, v ktorej si pripravíte vyprážané jedlá pomocou horúceho vzduchu. Bez použitia oleja alebo len s minimálnym množstvom získate chutné a chrumkavé pokrmy, ktoré budú rovnomerne prepečené a s menším množstvom kalórií, cholesterolu a tuku. Zároveň sa vyhnete nepríjemnému zápachu, ktorý doprevádza klasické vyprážanie na oleji. Bez výčitiek svedomia si môžete každý deň dopriať to, čo vám naozaj chutí.

  Zastane niekoľko spotrebičov a ušetrí miesto v kuchyni

  V teplovzdušnej fritéze FR2500 nájdete univerzálneho pomocníka do kuchyne. Okrem zdravého vyprážania v nej môžete piecť alebo grilovať. V okamihu pripravíte takmer akékoľvek jedlo - od domácich hranoliek, mäsa, zeleniny až po lahodný dezert. Fritéza pracuje na princípe cirkulácie horúceho vzduchu, vďaka ktorému sa pokrmy pripravia rýchlejšie ako v klasickej rúre. V kuchyni vám teda ušetrí nielen drahocenné miesto, ale i váš čas a spotrebovanú energiu.

  Moderný design a komfortné ovládanie vďaka dotykovému displeju

  Teplovzdušná fritéza FR2500 zaujme moderným čiernym designom doplnenom o prvky v tmavom nerezu. Veľmi elegantne pôsobí i veľký digitálny LED displej, ktorý sa aktivuje po zapnutí prístroja. K ovládaniu slúži dotykový panel a ovládacie koliesko na čelnej strane fritézy. Počas prípravy pokrmu sa na displeji zobrazuje zostavajúci čas a nastavená teplota.

  8 prednastavených programov

  Fritéza ponúka 8 prednastavených programov, ktoré uľahčia a urýchlia prípravu vašich pokrmov. Rýchlo a jednoducho tak pripravíte hranolky, slaninu, ryby, steak, kura, krevety, muffiny alebo zeleninu. Stačí si vybrať a fritéza si sama nastaví vhodný čas a teplotu. Nechýba ani manuálny režim, v ktorom si teplotu i čas nastavíte podľa svojich potrieb. K príprave pokrmov odporúčame využívať fritovací nástavec, ktorý podporí rovnomerné vyprážanie a umožní odtekanie tuku.

  Bezpečná prevádzka

  Teplovzdušná fritéza FR2500 je opatrená bezpečnostnou poistkou proti prehriatiu a praktickou rukoväťou, ktorá i počas prevádzky zostáva chladná na dotyk. Vyberateľný kôš s objemom 2,5 l je opatrený nepriľnavým povrchom, takže sa v ňom pokrmy nepripaľujú. Protišmyková ochrana zaistí maximálnu stabilitu počas práce.

  Technické parametre:

  • Zdravý spôsob úpravy potravín bez pridaného tuku
  • Teplovzdušná technológia
  • Objem koša: 2,5 l
  • Digitálny LED displej s dotykovým a manuálnym ovládaním
  • 8 prednastavených programov (hranolky, slanina, ryby, steak, kura, krevety, muffiny, zelenina)
  • Manuálny režim DIY s možnosťou nastavenia vlastnej teploty a času
  • Nastaviteľná regulácia teploty: 80 - 200 °C
  • Časovač
  • Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
  • Vyberateľný kôš s nepriľnavým povrchom a fritovacím nástavcom
  • Príkon: 1200 W

  Produkt manažer:

  Markéta INFO Petruželková,  info@my-concept.cz


  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: