Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Tipy na vianočné darčeky pre manžela a priateľa

08.12.2022

Darčeky pre muža bývajú najväčším orieškom Vianoc. Sami častokrát nevedia, čo chcú a ženy sa potom snažia vymyslieť niečo, čo by sa im mohlo páčiť a bolo by to aspoň trochu praktické. My sme si pre vás pripravili pár tipov na darčeky, ktoré váš muž zaručene potrebuje a rozhodne s nimi pod stromčekom zabodujete.

Obrázok, na ktorom je vnútri

Automaticky generovaný popis

Pre jeho šarm

x

Nie je nad to, keď má váš muž dokonale upravené fúzy a vás pri dotyku nič neškriabe. Už nemusíte svojho muža neustále nabádať k objednaniu do salónu na upravenie porastu, teraz si môže urobiť salón doma a v pokoji si upraviť fúzy i vlasy sám alebo s vašou pomocou. Ak chcete túto sadu dovŕšiť k dokonalosti, zaobstarajte mu elektrickú zubnú kefku, ktorá mu rozžiari úsmev nielen svojou funkčnosťou, ale tiež tým, že nebude musieť myslieť na nákup nových.

ZA7040

ZA7030

Obrázok, na ktorom je rôzne, usporiadané, niekoľko

Automaticky generovaný popisZK5001

Obrázok, na ktorom je text, biela tabuľa

Automaticky generovaný popisZK4011

x

Pre jeho kulinárske chvíľky

x

Podporte svojho muža v tom, čo rád robí, ale i v tom, čo rád je alebo pije. Ak si potrpí na grilovačkách a skvelom mäse, zaobstarajte mu domáci gril, vďaka ktorému môže pozvať priateľov na grilovanie aj mimo sezónu. Zároveň je prístroj prispôsobený na prípravu lahodných stejkov, takže váš manžel zaručene zabuduje u priateľov. Tiež môžete popremýšľať, či by mu neurobil radosť minibar, ktorý by si mohol nechať napríklad v garáži a vychladené nápoje by mal pri práci hneď po ruke.

GE2030

Obrázok, na ktorom je monitor, vnútri, čierne

Automaticky generovaný popisLR2047bc

Obrázok, na ktorom je text, biele, mikrovlnné, kuchynské spotrebiče

Automaticky generovaný popisLR2047wh

Obrázok, na ktorom je text, monitor, vnútri, elektronika

Automaticky generovaný popisLTR3047

x

Pre ľahšiu starostlivosť o auto

x

Máte občas pocit, že je váš muž až prehnane ochranársky, keď ide o auto? Ak áno, tak mu môžete pomôcť v tom, aby si ho jednoduchým a rýchlym spôsobom udržoval v čistote a poriadku presne tak, ako to má rád. Najlepšie sa mu to bude dariť s ručným vysávačom, ktorý vydrží dlho pracovať bez nabitia a zároveň má v základnej výbave príslušenstvo na upratovanie auta. Napríklad s dlhou úzkou flexibilnou hubicou povysáva všetky omrvinky aj v tých najhlbších škárach sedadiel.

Obrázok, na ktorom je spotrebič

Automaticky generovaný popisVP4420

Obrázok, na ktorom je text

Automaticky generovaný popisVP4353

Obrázok, na ktorom je text

Automaticky generovaný popisVP4354

VP4352