Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Tipy na vianočné darčeky PRE MUŽA

15.12.2023

Ako vybrať darček pre muža, ktorý nič nechce? Tým si každoročne láme hlavu rada žien. Preto sme si pre vás pripravili pár tipov pre ľahšie rozhodovanie. Ako bonus pridávame 15% zľavu, ktorá platí na všetky malé spotrebiče zakúpené do 24. decembra 2023.

Pre jeho dokonalý vzhľad

.

Nielen ženy, ale tiež muži chcú vyzerať dobre. Obdarujte ich darčekom, ktorý im starostlivosť o zovňajšok uľahčí a spríjemní. Zamerať sa môžete na ich vlasy, fúzy alebo žiarivý úsmev, ktorý docielite pomocou sonických zubných kefiek.

.


.

Pre jeho kulinárske ambície

.

Patrí váš muž, priateľ alebo kamarát, ktorého chcete obdarovať, medzi kulinárskych nadšencov? Venujte mu darček, s ktorým vykúzli výborné pochúťky pre svojich blízkych.

.


.

Pre auto ako zo škatuľky

.

Potrpí si váš muž na dokonale čisté auto? Potom iste uvíta pomocníka, s ktorým rýchlo a jednoducho udrží jeho interiér ako zo škatuľky. Ručný vysávač s praktickým príslušenstvom pre ľahšie upratanie auta bude pre neho jasnou voľbou.

.


.

.


.

Vybrali ste? Pokiaľ áno, využite náš bonus v podobe 15% zľavy na všetky malé spotrebiče, ktoré zakúpite do 24.12.2023. Pri objednaní do 18. decembra polnci vám naviac garantujeme včasné dodanie do Vianoc.