Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Tipy na vianočné darčeky pre starých rodičov

09.12.2022

Krížovky alebo knihy. Zlatá klasika, ktorou starých rodičov možno tak trochu odbijete, pretože čo iného im vlastne darovať. My sme pre vás spísali tipy na vianočné darčeky, ktoré urobia radosť babičke aj dedkovi, a aj napriek tomu že ide o elektrospotrebiče, ich používanie je veľmi jednoduché a intuitívne.

Zdravé dýchanie

d

Dýchanie už pre starších ľudí nie je taká hračka ako pre mladých, a preto by ste svojim starým rodičom mali zaobstarať niečo, čo im bude zjednodušovať dýchanie. Týmto pomocníkom je čistička vzduchu, ktorá sa postará o perfektne čistý vzduch v každej miestnosti. Zbaví vzduch 99 % baktérií, vírusov, plesní i roztočov, čo je najmä u starších ľudí, ktorí nezvládajú toľko upratovať, napríklad. Prevádzka čističky je veľmi tichá, takže nebude starých rodičov rušiť počas obedného ani nočného spánku.

c

CA1010

CA1020

CA2000

CA3000

s

Pre teplo a pohodu

d

Poriadne si zahriať telo zvonku i zvnútra je v starobe veľmi dôležité. Starší ľudia sú totiž viac zimomraví a majú problém s tým sa dostatočne zahriať. Pomôžte im k fyzickej pohode a zaobstarajte im domov moderné ohrievače, ktoré sú krásne na pohľad, ale tiež veľmi funkčné. Vaši starí rodičia si ho môžu rovno postaviť ku kreslu, z ktorého si čítajú alebo sa pozerajú na televíziu. V rukách im pri televízii ale nemôže chýbať teplý čaj alebo káva, o ktorú sa postarajú rýchlovarné kanvice. Ponuka je široká, takže môžete vybrať presne tú, ktorá sa bude hodiť do ich interiéru.

x

KS4000

RO3311

RK3312

RK0062

d

Pre pohodlnejší život

d

Spríjemnite a zjednodušte život vašim starým rodičom tým, že im darujete niečo, o čom ani nevedia, že potrebujú. Bez týchto spotrebičov sa totiž obídete, ale ako už raz spoznáte, čo za službu vám urobia, nebudete chcieť inak. Zaobstarajte babičkám vlastnú pekáreň na chlieb alebo sušičku na ovocie a zeleninu. Tieto spotrebiče im uľahčia množstvo práce a my veríme, že z nich budú mať veľkú radosť. Pre rýchle upratovanie bez námahy im napríklad zaobstarajte tyčový vysávač, ktorý len zoberú do ruky a on za nich tu všetku prácu urobí.

d

PC5520