Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

VD4000 Detská váha s aplikáciou KIDO

VD4000 Detská váha s aplikáciou KIDO

Detská váha s aplikáciou Concept VD4000 KIDO; Funkcia HOLD; Funkcia TARE; Mobilná aplikácia; Prepojenie s mobilnou aplikáciou uľahčí sledovanie vývoja vášho dieťaťa; Detskú váhu Concept VD4000 KIDO môžete prepojiť cez Bluetooth s mobilnou aplikáciou Ai...

Výrobca
Starostlivosť o dieťa
Kód

vd4000

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
59.90 EUR
1 804.67 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Detská váha s aplikáciou Concept VD4000 KIDO

  Funkcia HOLD

  Funkcia TARE

  Mobilná aplikácia

  Prepojenie s mobilnou aplikáciou uľahčí sledovanie vývoja vášho dieťaťa

  Detskú váhu Concept VD4000 KIDO môžete prepojiť cez Bluetooth s mobilnou aplikáciou Ailink, ktorá vám pomôže uchovávať namerané hodnoty. Aktuálnu váhu dokáže porovnať s poslednými nameranými hodnotami a poskytnúť okamžitý prehľad o vývoji vášho dieťaťa. Tieto hodnoty budú užitočné nielen pre vašu potrebu, ale i pre pediatra. Aplikácia pojme údaje až 8 užívateľov. Váhu teda môžete zdieľať v rámci celej rodiny a sledovať vývoj vlastných detí i ostatných ratolestí svojich blízkych. Okrem váhy, ktorá sa do aplikácie prepíše automaticky, môžete sledovať tiež výšku bábätka a obvod hlavy. Tieto údaje je však nutné zadať ručne. K zisteniu hodnôt môžete využiť meter, ktorý je súčasťou balenia.

  Postráži správny prírastok na váhe vďaka presnému váženiu s odchýlkou len 5 g

  Detská váha s aplikáciou Concept VD4000 KIDO vám umožní postrážiť hmotnosť vášho bábätka v pohodlí domova. Kedykoľvek si tak môžete skontrolovať, či vaše dieťa správne priberá a uistiť sa o dostatočnej výživnosti materského mlieka. Ponúka veľmi presné váženie s nosnosťou 20 kg, takže ju využijete nielen pre novorodencov, ale aj pre väčšie deti. Nameranú hmotnosť môžete sledovať na prehľadnom digitálnom displeji.

  Funkcia TARE umožňuje odčítať veci vážené súčasne s bábätkom

  Veľkou prednosťou detskej váhy Concept VD4000 KIDO je šikovná funkcia TARE, ktorá umožňuje odčítať veci vážené súčasne s bábätkom. Stačí odvážiť napr. uterák, oblečenie alebo detskú plienku, ktorú bude mať dieťa počas váženia na sebe. Bábätko teda nemusíte vystavovať žiadnemu stresu, ktoré by mohlo vyvolať aj odobranie obľúbenej hračky. Váha automaticky vypočíta rozdiel a zobrazí len reálnu hmotnosť bábätka. Váženie sa tak pre vás i pre vaše dieťa stane iste príjemnejšie a pohodlnejšie.

  Funkcia HOLD pomôže zvážiť aj nepokojné dieťa

  Je vaše bábätko plné energie, a aj na váhe býva často nepokojné? Nič sa nedeje. Detská váha Concept VD4000 KIDO je pripravená na všetky situácie. Stačí stlačiť funkciu HOLD, vďaka ktorej ľahko a rýchlo zvážite každého neposedného nezbedníka.

  Úsporná funkcia automatického vypnutia

  Detská váha je vybavená funkciou automatického vypnutia, ktorá predlžuje životnosť vložených batérií. Pokiaľ ju zabudnete vypnúť, za 30 s nečinnosti sa automaticky vypne sama. Váha je vybavená indikátorom nízkeho stavu batérie a signalizáciou preťaženia.

  Technické parametre:

  • Maximálna nosnosť: 20 kg
  • Funkcia HOLD - spoľahlivo zaznamená hmotnosť, i pokiaľ je dieťa práve nepokojné
  • Funkcia TARE - umožňuje odčítať veci vážené súčasne s bábätkom
  • Prehľadný digitálny displej
  • Presnosť merania: 5 g
  • Mobilná aplikácia: Ailink
  • Pripojenie cez Bluetooth
  • Automatické vypnutie
  • Stabilná základňa zabraňujúca prevrhnutiu váhy
  • Signalizácia nízkeho stavu batérie a preťaženia
  • Pamäť: 8 užívateľov
  • Jednotky: g, kg, lb
  • Meter
  • Batérie: 3x AAA
  • Rozmer: 67 x 33 x 5,2 cm


  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat:

       

  Kontaktujte klientské centrum

  Po-Pia: 7.30-15.30 h

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.