Zdravý životný štýl a viac času pre seba v roku 2022. Šikovne vymyslené spotrebiče Concept, ktoré by vás mohli zaujímať TU.

VR3105 Robotický vysávač PERFECT CLEAN Laser

Výrobca
Vysávače
Kód

vr3105

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
359.00 EUR
10 815.35 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Robotický vysávač Laser Concept VR3105 Perfect Clean

  Aplikácia v slovenčine

  Vysoká sacia sila

  Zásobník na aromatickú tabletu

  Dokonalá orientácia

  Robotický vysávač VR3105 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná prahy dverí a iné prekážky až do výšky 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Model VR3105 môžete využiť aj pre upratovanie viacpodlažných domácností. Každé poschodie je však nutné samostatne zmapovať a potom navoliť v aplikácii cez históriu upratovania.

  Hovorí po slovensky

  Radi by ste si kúpili robotický vysávač ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3105 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovenský, anglicky, poľsky a maďarsky.

  Výkonný motor a vysoká sacia sila

  Vysávač je vybavený digitálnym bezuhlíkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má rad výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

  Li-Ion batéria

  Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 2600 mAh Li-Ion batériou, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 130 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15%, sa robot automaticky vráti do dokovacej stanice.

  Na všetky povrchy

  Robotický vysávač VR3105 je vybavený hlavnou kefou a dvoma bočnými kefami. Hlavná, špirálovitá kefa CARPET je tvorená kombináciou štetín a gumových lamelách. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. Bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestností a na ďalších ťažko prístupných miestach.

  CARPET turbo

  Funkcia Carpet turbo sa aktivuje v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpečenie efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

  Rozvonia každý kúsok vašej domácnosti

  Vysávač VR3105 je vybavený šikovne vymyslenou priehradkou na umiestnenie aromatickej tablety. Tá počas vysávania eliminuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne rozvonia a vám dodá pocit väčšej čistoty. Aromatická tableta nie je súčasťou balenia. Odporúčame vyberať vône do vysávačov tuhej konzistencie (vonné tyčinky, kolieska, granulované vône v uzavretých vreckách a pod).

  TOF senzor - dokonalá orientácia

  Robot je vybavený špeciálnym snímačom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž múrov. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, aby nedochádzalo k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch. Nechýba ani senzor proti pádu zo schodov.

  Ovládanie

  Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete zrovna doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte chytrý telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

  ROOMPLAN

  Múdra funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, začne upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

  Total Surface

  Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Ak sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

  Kompletné automatické upratovanie

  Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

  Zónové upratovanie

  Vďaka zónovému režimu robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí, kde robot upratovať nebude. V zvolenej zóne robot vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

  Lokálne upratovanie

  Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. S cieľom dosiahnuť dôkladnejšie upratovanie môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

  Tichý režim

  Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

  Vhodný aj pre alergikov

  Robotický vysávač VR3105 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

  <

  Jak vybrat vhodný robotický vysavač?

  Robotický vysavač představuje skvělého pomocníka, který vám dokáže ušetřit spousty času. Každá domácnost je však jiná a také nároky jejich majitelů jsou rozdílné. Jak tedy vybrat ten správný model, který bude svými parametry vyhovovat právě vám? To se dozvíte v našem videu.

  Technické parametre:

  • Navigačná technológia LaserTec 2.0
  • BLDC motor
  • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
  • Batérie LG BYD 2600 mAh - až 130 minút
  • TOF senzor
  • Senzor proti pádu zo schodov
  • CARPET turbo
  • Aplikácia Concept Robot v slovenčine
  • Robot hovorí slovensky
  • ROOMPLAN - rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zóny
  • Prachový zásobník s priehradkou na aromatickú tabletu
  • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
  • Total Surface
  • 3 režimy upratovania (kompletný, zónový, lokálny)
  • 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
  • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
  • Prekonanie prekážky do výšky až 1,8 cm
  • Plánovanie upratovania
  • Doba nabíjania 4-5 hodiny
  • Hlučnosť: 60-70 dB
  • Výška a priemer: 10 x 35 cm

  Príslušenstvo:

  • Nabíjacia stanica
  • CARPET hlavná kefa
  • 3x HEPA filter 13 + penový filter
  • Diaľkové ovládanie
  • Čistiaca kefa

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat:

       

  Kontaktujte klientské centrum

  Po-Pia: 7.30-15.30 h

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.