Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Vybav si kuchyňu americkou chladničkou a získaj kuchynský robot ako darček

23.08.2022

Zakúp vybranú americkú chladničku a získaj kuchynský planetárny robot RM7030 v hodnote 199 € ako darček.

Na aké chladničky sa akcia vzťahuje?

x

Darček získaš, keď si zakúpiš jednu z deviatich určených amerických chladničiek. Medzi nimi nájdeš chladničky štvordverové, dvojdverové a typu French door, ktoré majú mrazničku vo forme šuplíkov. Akcia sa vzťahuje presne na tieto chladničky - LA8990ss, LA3891ds, LA7383ds, LA6983ss, LA6683ds, LA6983bc, LA7383bc, LA7383.

x

Čo musím urobiť, aby som získal darček?

x

Po nákupe chladničky je nutné sa zaregistrovať na tejto stránke najneskôr do 14 dní. V registračnom formulári vyplníš riadne všetky údaje a priložíš naskenovanú alebo ofotenú faktúru. Tiež zadáš miesto nákupu, pretože akcia sa vzťahuje aj na nákup na zážitkových predajniach. Po úspešnej registrácii dostaneš na zadaný e-mail potvrdenie o prijatí registrácie. Pokiaľ by ti potvrdenie neprišlo alebo by si mal akýkoľvek iný problém, obráť sa na nás, a to konkrétne na e-mail info@my-concept.sk. Podrobnejšie informácie nájdeš v Pravidlách marketingovej akcie.

x

Čo všetko vie kuchynský planetárný robot RM7030?

x

Kuchynský planetárny robot Concept RM7030 ELEMENT sa stane pomocníkom v každej kuchyni. Má príkon 1200 W a je vybavený šľahacou a miešacou metlou a hnetacím hákom. Robot si poradí s každým cestom, krémom či šľahačkou a vďaka planetárnemu miešaniu dokonale spracuje všetky suroviny do seba. Disponuje tiež 5 rýchlosťami a programom PULSE na okamžité dosiahnutie maximálnej rýchlosti. Kuchynský robot má kovové telo aj vnútorné prevody, takže sa môžete tešiť z dlhej životnosti spotrebiča. Detailnejšie informácie o produkte nájdete v produktovej karte RM7030.

x