Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Zľavová nádielka od Conceptu

12.12.2022

Vianoce klopú netrpezlivo na dvere a vy ešte nemáte všetky darčeky? Pomôžeme vám s tým. Nielenže u nás nejdete tipy na vianočné darčeky pre blízkych, ale tiež vám darujeme zľavy na nákup, aby ste pred Vianocami ešte trochu ušetrili.

Najprv sa ale poďme pozrieť na zľavy, ktoré si pre vás Concept pripravil. Od 8. do 18. decembra môžete využiť na e-shope 20% na všetky malé spotrebiče. Medzi ne patria napríklad vysávače, kuchynské roboty, IPL epilátory, multifunkčné hrnce alebo prístroje na úpravu vzduchu. Zľavu získate po zadaní zľavového kódu VIANOCE20 v poslednom kroku objednávky.

s

Samozrejme sme nezabudli ani na veľké spotrebiče, na ne bude ale zľava iba chvíľu, takže neváhajte a nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť. Na vstavané aj voľne stojace spotrebiče bude platiť 10% zľava od 12. do 18. decembra. Aby sa vám zľava započítala, musíte v poslednom kroku objednávky vložiť kód VIANOCE10.

A teraz sa zameriame na to, čo blízkym pod stromček darovať. Inšpiráciu hľadajte v našich článkoch, kde sa zameriavame na ženy, mužov, rodičov, ale aj starých rodičov.s

f

f