Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

8 dôvodov, prečo si zaobstarať dojčenskú váhu

23.06.2023

Priberá moje bábätko správne? To je otázka, ktorú si kladie plno čerstvých mamičiek. A to najmä tých dojčiacich, ktoré si len ťažko skontrolujú, koľko toho ich potomok vypil. Ak chcete mať istotu, že vaše bábätko správne priberá a tým sa uistiť o dostatočnej výživnosti materského mlieka, dojčenská váha by nemala vo vašej výbave chýbať.

Prečo si zaobstarať dojčenskú váhu Concept?

  1. Dodá vám okamžitý prehľad o hmotnosti dieťaťa v pohodlí domova
  2. Môžete pravidelne sledovať prírastok vášho bábätka a tým sa uistiť o dostatočnej výživnosti materského mlieka
  3. Môžete sledovať a porovnávať uložené dáta prostredníctvom mobilnej aplikácie
  4. Namerané hodnoty môžete zdieľať priamo s pediatrom
  5. Využijete ju po niekoľko rokov – je vhodná pre bábätká od narodenia do 20 kg strong>
  6. Môžete ju zdieľať v rámci rodiny alebo s kamarátkami – pamäť až pre 8 užívateľov
  7. Pohodlne zváži aj neposedné dieťa (funkce HOLD)
  8. Umožňuje odčítať veci vážené spoločne s bábätkom (funkcia TARE)

.

.

Dojčenskú váhu Concept VD4000 KIDO môžete prostredníctvom Bluetooth prepojiť s mobilnou aplikáciu Ailink, ktorá je zdarma dostupná pre iOS i Android. Vďaka možnosti prepojenia s mobilnou aplikáciou sa namerané hodnoty ukladajú, takže ich môžete medzi sebou porovnávať alebo je priamo poskytnúť vášmu detskému lekárovi. Aplikácia pojme až 8 užívateľov, preto ju môžete zdieľať s celou vašou rodinou alebo medzi kamarátkami.

Samozřejmostí kojenecké váhy KIDO je velmi přesné vážení s minimální odchylkou pouhých 5 g. Naměřené hodnoty můžete sledovat na velkém digitálním displeji. Díky ergonomickému tvaru je váha vhodná pro miminka od narození až do 20 kg, takže s ní bezpečně zvážíte i větší děti. Aby bylo pro maminky vážení co nejvíce pohodlné, je váha vybavená chytrými funkcemi TARE a HOLD. První jmenovaná umožňuje odečíst věci vážené s miminkem, např. ručník, plenu nebo oblečení, které má miminko na sobě. Druhá funkce vám usnadní vážení dětí, které nevydrží chvilku v klidu. S kojeneckou váhou KIDO zvážíte tedy každého neposedného raráška. Pokud váhu zapomenete vypnout, nic se neděje. Díky úspornému režimu se automaticky vypne po 30 s nečinnosti, čímž šetří životnost baterií.