Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

Aktualizujte si svoju mobilnú aplikáciu Concept IPL

29.11.2022

Vzhľadom na rozšírenie sortimentu IPL epilátorov o nové dva modely sme v súčasnej dobe dokončili aj aktualizáciu mobilnej aplikácie Concept IPL. Hlavnou zmenou je pridanie používateľského rozhrania, v ktorom si môžete zvoliť váš typ epilátora. Vďaka tomu vám aplikácia v ďalších krokoch ponúkne konkrétne možnosti spojené s vašim prístrojom. Veríme, že túto zmenu uvítate a používanie aplikácie pre vás bude o krok komfortnejšie.

.

S mobilnou aplikáciou Concept IPL získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia. Poradí vám aj s výberom vhodnej úrovne intenzity podľa vášho fototypu a včas vás upozorní na ďalšie ošetrenie.

.

Ak ste už predtým mobilnú aplikáciu Concept IPL používali, stačí ju jednoducho aktualizovať. V opačnom prípade je mobilná aplikácia Concept IPL voľne dostupná pre iOS aj Android..

.

Obrázok, na ktorom je vzdialené, čierne, mobilný telefón

Automaticky generovaný popisIL5020

IL5000

IL3020

IL3000

Kontaktujte klientské centrum

Po-Pia: 7.30-15.30 h

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.