Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Produkt bohužiaľ nie je k dispozícii.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. 032 658 34 65 alebo emailom na info@my-concept.sk.

RM7010 Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT

RM7010 Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT

60 dní na vyskúšanie

Kuchynský planetárny robot 1200 W ELEMENT Concept RM7010; Planetárny systém miešania; Kvalitné kovové spracovanie; Bohaté príslušenstvo; Multifunkčný pomocník; Kuchynský planetárny robot ELEMENT v elegantnom bielom prevedení sa stane nielen funkčným, a...

Výrobca
Roboty, šľahače, mixéry
Kód

rm7010

 

  Podrobnosti o produkte

  Kuchynský planetárny robot 1200 W ELEMENT Concept RM7010

  Planetárny systém miešania

  Kvalitné kovové spracovanie

  Bohaté príslušenstvo

  Multifunkčný pomocník, ktorý vám ušetrí množstvo času

  Kuchynský planetárny robot ELEMENT v elegantnom bielom prevedení sa stane nielen funkčným, ale i designovým doplnkom vašej kuchyne. Pomôže vám s prípravou cesta, krémov, dokonale vyšľahanou šľahačkou aj bielkov. Naviac je vybavený mixérom, strúhadlom a mlynčekom na mäso s nástavcom na plnenie párkov, klobás a tvorítkom na cukrovinky. V jednom tele získate hneď niekoľko užitočných pomocníkov.

  Kompaktný robot, ktorý si nájde miesto i v malej kuchyni

  Veľkou prednosťou kuchynského planetárneho robota ELEMENT je jeho kompaktný rozmer. Vďaka úspornej veľkosti a všestrannému využitiu si nájde miesto aj v menšej kuchyni. Nahradí hneď niekoľko kuchynských spotrebičov, takže ušetrí nielen množstvo práce, ale i miesta.

  Vysoký výkon a kovové spracovanie

  Kovové telo vrátane vnútorných prevodov sú zárukou dlhej životnosti. Vďaka vysokému príkonu 1200 W docielite dokonale spracované suroviny. Vyberať môžete z 5 rýchlostí a programu PULSE pre okamžité dosiahnutie maximálnej rýchlosti. Nechýba ani bezpečnostná poistka, ktorá zamedzí spustenie prístroja, pokiaľ nie je správne zostavený.

  Planetárny systém miešania zaistí dokonalé spracovanie surovín

  Multifunkčný kuchynský robot je vybavený moderným systémom planetárneho miešania. Metla či hák robota sa otáča okolo svojej osy, a naviac aj okolo obvodu misy. Vďaka tomu sú suroviny dokonale spracované a je docielený perfektný výsledok.

  Šikovne vymyslený spôsob vyberania metly a háku

  Multifunkčný kuchynský robot je vybavený moderným systémom planetárneho miešania. Metla či hák robota sa otáča okolo svojej osy, a naviac aj okolo obvodu misy. Vďaka tomu sú suroviny dokonale spracované a je docielený perfektný výsledok. Vďaka šikovnému zastaveniu Smart Stop Position robot ukončí prácu v optimálnej pozícii pre pohodlné vyberanie metly či hnetacieho háku.

  Šľahá, hnetie, miesi

  Robot je opatrený troma druhmi metiel, ktoré si ľahko a rýchlo poradia s prípravou najrôznejších ciest i krémov. Balónová metla je ideálna pre šľahanie ľahkých zmesí. Za okamih získate krásne nadýchané krémy, výbornú šľahačku alebo tuhý sneh z bielkov. Hnetací hák si skvelo poradí so spracovaním kysnutých ciest, napr. na koláče, chleba alebo pizzu. Miešacia metla je vhodná na trené cestá alebo maslové krémy.

  Mixér, v ktorom môžete miešať horúce aj studené pokrmy

  Súčasťou planetárneho robotu RM7010 je i výkonný mixér. Kvalitná sklenená nádoba o objemu 1,5 l umožní mixovať horúce i studené. Za okamih pripravíte lahodné krémové polievky, omáčky, pyré, kokteily alebo napríklad smoothie.

  Strúhadlo na hrubé a jemné strúhanie

  Potrebujete nastrúhať zeleninu alebo ovocie na váš obľúbený šalát, syr na cestoviny alebo spotrebovať staré pečivo na strúhanku? S robotom RM7010 to zvládnete raz dva. Stačí si len vybrať ten správny nástavec podľa hrubosti strúhania a môžete začať.

  Strúhadlo na krájanie tenkých a hrubých plátkov

  Tiež s krájaním vám tento robot ušetrí množstvo času aj práce. Želáte si tenké alebo hrubé plátky? Či už sa rozhodnete akokoľvek, s týmto strúhadlom máte istotu, že bude jeden plátok ako druhý. Urýchli vám krájanie ovocia i zeleniny na prílohy, šaláty alebo k sušeniu. Zo zemiakov pripravíte tenučké plátky, z ktorých si usmažíte výborné domáce lupienky.

  Strúhadlo na domáce zemiakové placky

  Patríte medzi milovníkov domácich zemiakových placiek? Pokiaľ áno, iste oceníte špeciálne strúhadlo na prípravu tejto tradičnej pochúťky. Už vás nebudú bolieť ruky z nekonečného strúhania, robot RM7010 vám zemiaky a inú zeleninu nastrúha rýchlo a bez námahy.

  Mlynček na mäso

  Máte radi domáce hamburgery, čevapčiči alebo lasagne? Výmenné nástavce na mletie mäsa s tromi rôznymi veľkými otvormi vám umožnia namlieť mäso podľa potreby. Husté sitko sa hodí pre prípravu zmesi na paštéty, stredné sitko na sekanú alebo karbonátky. Sitko s najväčšími otvormi môžete využiť napríklad k príprave zmesi na klobásy, ktoré potom jednoducho vytvoríte pomocou špeciálneho nástavca na plnenie párkov a klobás. Praktické je tiež tvorítko na cukrovinky so 4 rôznymi otvormi, vďaka ktorému dosiahnete dokonalých výsledkov za zlomok času.

  Tvorítko na cukrovinky

  V základnej výbave kuchynského robota RM7010 nechýba ani nástavec na výrobu strojových cukroviniek. Je opatrený 4 otvormi, pomocou ktorých ľahko a rýchlo vytvarujete výborné domáce sušienky alebo vianočné cukrovinky rôznych tvarov i chutí.

  Ľahká údržba

  K čisteniu kuchynského robota RM7010 používajte vlhkú handričku. Časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, umyte v jarovej vode a pred opätovným zostavením nechajte dôkladne vyschnúť. Metly a misu môžete mýt v umývačke riadu.

  Kuchárka v balení

  V balení nájdete i praktickú minikuchárku s inšpiráciou na rýchle a jednoduché pokrmy. Môžete sami vyskúšať a hlavne ochutnať, čo všetko s týmto robotom dokážete pripraviť.

  Technické parametre:

  • Elegantný a moderný design
  • Planetárny systém miešania
  • Smart Stop Position - zastaví v optimálnej pozícii pre vybratie metly či hnetacieho háku
  • Príkon: 1 200 W
  • Rozmer: 33 x 24 x 37 cm
  • Kovové telo
  • Kovové vnútorné prevody
  • 5 rýchlostí + PULSE
  • Bezpečnostná poistka
  • Minikuchárka v balení
  • Farba: biela
  • Napätie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz

  Príslušenstvo:

  • 5 l nerezová nádoba + plastové veko
  • Balónová metla
  • Hnetací hák
  • Miešacia metla
  • 1,5 l sklenená mixovacia nádoba
  • Mlynček na mäso (3 výmenné kotúče s rôznou hrubosťou mletia) + príslušenstvo na plnenie párkov a klobás + príslušenstvo na prípravu cukroviniek
  • Strúhadlo s 5 výmennými nástavcami

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: