Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

IL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age

IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO anti age; Profesionálny IPL technologie; 3x 500 000 impulzov; Funkcia starostlivosti o pleť; Multifunkčný IPL epilátor sa postará o odstránenie chĺpkov i omladenie pleti; IPL epilátor Concept IL5020 Perfect ...

Výrobca
Starostlivosť o telo
Kód

il5020

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
399.00 EUR
12 020.27 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Ako darček od nás dostanete:
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO anti age

  Profesionálny IPL technologie

  3x 500 000 impulzov

  Funkcia starostlivosti o pleť

  Multifunkčný IPL epilátor sa postará o odstránenie chĺpkov i omladenie pleti

  IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ponúka multifunkčné využitie pre ženy aj mužov v každom veku. Je vybavený štyrmi hlavnými nástavcami na epiláciu, omladenie pleti, odstránenie akné a upokojenie pokožky a dvoma magnetickými pre ošetrenie menších plôch. Pravidelným používaním získate nielen dokonale hladké telo bez chĺpkov, ale tiež mladistvý vzhľad a krásne čistú pleť. Doprajte si profesionálnu starostlivosť kozmetického salónu kedykoľvek v pohodlí svojho domova.

  Až 1,5 miliónov zábleskov, ktoré vám vydržia celý život

  Veľkou prednosťou tohto modelu je umiestnenie lampy v jednotlivých nástavcoch. Životnosť každej lampy dosahuje 500 000 svetelných impulzov, tzn. že máte k dispozícii celkom 1,5 miliónov zábleskov (nástavec na epiláciu, akné a omladenie). Najviac zábleskov bezpochyby využijete pri epilácii. Pokiaľ budete dodržiavať odporučené intervaly ošetrenia a pravidelne epilovať najbežnejšie partie (nohy, podpazušie a oblasť bikín), svetelné impulzy vám vystačia na celý život. Ide o priemerné výpočty použitých zábleskov na základe výsledkov testovacej skupiny žien (veľkosť M, výška cca 165 cm, váha cca 60 kg). V prípade potreby je možné každý jednotlivý nástavec nahradiť, bez toho aby ste museli investovať do nového prístroja.

  Priemerný počet zábleskov na jednotlivé partie tela:

  o lýtko = 60-90 zábleskov
  o stehno = 120-140 zábleskov
  o podpazušie = 5-7 zábleskov
  o bikiny = 16-20 zábleskov

  Voľnosť pohybu vďaka bezdrôtovému použitiu

  IPL epilátor IL5020 vám dáva maximálnu voľnosť pohybu. Môžete ho totiž používať aj bez kábla, čo oceníte najmä na cestách. Pri plne nabitej batérii vám epilátor poskytne až 1350 zábleskov na najnižšej a až 500 zábleskov na najvyššej úrovni. Pokiaľ sa vám počas ošetrenia vybije, stačí ho zapojiť do zásuvky a môžete pokračovať ďalej.

  Bezbolestná epilácia s dlhodobým účinkom

  Túžite po hladkej pokožke bez chĺpkov? S IPL epilátorom Concept IL5020 Perfect Skin Pro to môžete dosiahnuť v pohodlí svojho domova. Využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá bola podrobená viac ako 15 rokom klinických testov po celom svete. Táto vedecky overená technológia poskytuje rýchle a trvalé výsledky. Záblesky intenzívneho pulzného svetla sa počas epilácie dostávajú pod povrch pokožky, kde pôsobí na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný účinok efektívne a bezbolestne ničí chĺpky aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu. Pravidelným a správnym používaním získate hladkú pokožku až na niekoľko mesiacov.

  Nástavec na epiláciu celého tela a 2 režimy ošetrenia

  Nástavec na epiláciu je vhodný na odstránenie chĺpokov z celého tela. Využiť môžete dva režimy. Režim Gliss je vhodný na ošetrenie väčších plôch, ako sú nohy, ruky, hrudník, chrbát a pod. Epilátor vysiela plynulé záblesky v rade za sebou, čím umožňuje rýchlejšie a plynulejšie ošetrenie. Režim Precision je vhodný pre ošetrenie najhoršie dostupných a najcitlivejších partií, ako je tvár, podpazušie, oblasť bikín a pod. Prístroj vysiela jednorazové impulzy na základe stlačenia tlačidla pre uvoľnenie impulzu. V tomto režime odporúčame použiť prídavné magnetické nástavce (tvár + bikiny), s ktorými presnejšie zacielite na požadované miesto.

  Nástavec na odstránenie akné

  Nástavec na odstránenie akné má protizápalový a upokojujúci účinok. Je vhodný na odstránenie pupienkov a drobného akné. Ide o tzv. fototerapiu, ktorá je bežnou súčasťou dermatologickej liečby. Neodporúča sa však používať na otvorené rany. Pred ošetrením pleť vyčistite a vždy voľte najnižšiu intenzitu 1. Nikdy nevysielajte viac ako 3 záblesky na rovnaké miesto.

  Anti age nástavec pre omladenie pleti

  Nástavec na omladenie pleti zlepšuje textúru pleti a farebne zjednocuje pokožku. Tepelné ošetrenie obnovuje tvorbu kolagénu, zmierňuje tvorbu vrások, niektorých typov pigmentových škvŕn a drobných žiliek. Pleť je pevná, pružná a svieža. Nepoužívajte na pigmentové škvrny, ktoré nie sú hormonálneho pôvodu a na otvorené rany. Ošetrenie prevádzajte na čistej pleti každé 3 dni a používajte najnižšiu intenzitu 1. Nikdy nevysielajte viac ako 3 záblesky na rovnaké miesto.

  Nástavec na upokojenie pokožky

  Nástavec na upokojenie odporúčame používať ako záverečnú starostlivosť po odstraňovaní chĺpkov IPL epilátorom. Počas ošetrenia pokožku príjemne schladí a upokojí.

  Štýlové a bezpečné uskladnenie doma aj na cestách

  Veľkou prednosťou IPL epilátora Concept IL5020 je praktický kožený kufrík, ktorý je súčasťou základného balenia. Vďaka kvalitnému a pevnému spracovaniu ponúka bezpečné a zároveň štýlové uskladnenie vášho epilátora vrátane príslušenstva nielen doma, ale aj na cestách.

  Pre koho je IPL epilátor vhodný?

  Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

  Ako IPL epilátor správne používať?

  Pokožka, ktorú sa chystáte epilovať, musí byť pred použitím IPL epilátora čistá, suchá a oholená. Zvoľte vhodnú jednu z piatich úrovní intenzity svetla pre váš typ pokožky - čím svetlejší fototyp pleti máte, tím vyššiu úroveň intenzity zvoľte (odporúčané úrovne intenzity pre jednotlivé fototypy sú podrobnejšie popísané v návode - str. 17). Aplikačnú plochu epilátora pritlačte na pokožku. Stlačením tlačidla prístroj vyšle svetelný impulz. Vyvarujte sa uvoľneniu viac ako jedného pulzu na rovnakú časť pokožky počas jedného ošetrenia. Počas epilácie môžete cítiť mierny pocit tepla či brnenie, ale v žiadnom prípade nesmie byť bolestivá. Pokiaľ cítite bolesť, je nutné znížiť intenzitu žiarenia.

  Prvé výsledky už po 4 týždňoch používania

  Výsledky epilácie sa medzi jednotlivými užívateľmi môžu líšiť v závislosti na ošetrovanej časti tela, farbe chĺpkov a spôsobe aplikácie. Počiatočné úspechy môžete zaznamenať na svojej pokožke už po 4 týždňoch pravidelného používania. Pokiaľ s epiláciou začínate, odporúčame prvé 4 ošetrenia prevádzať v rozostupe 2 týždňov. Potom epiláciu opakujte každé 4 týždne, dokým nedosiahnete požadovaný výsledok.

  Senzor na ochranu očí

  IPL epilátor má zabudovaný bezpečnostný senzor, ktorý zabráni vyslaniu impulzu, pokiaľ epilátorom mierite do voľného priestoru. Vďaka tomuto senzoru bude prístroj správne pracovať len v okamihu, kedy je aplikačná plocha úplne v kontakte s pokožkou. Používanie prístroja je teda bezpečné a nehrozí riziko poškodenia očí, takže v priebehu epilácie nemusíte používať špeciálne ochranné okuliare. V prípade odstraňovania chĺpkov v oblasti tváre odporúčame počas záblesku zatvoriť oči. Predídete tak drobnému oslneniu zrovnateľnému so silou blesku pri fotoaparáte, ktoré síce nepredstavuje zdravotné riziko, ale môže byť nepríjemné.

  Nečakajte na leto

  Pokiaľ chcete mať v lete krásne hladkú pokožku, začnite s epiláciou v dostatočnom predstihu. Pokožka totiž nesmie byť vystavovaná slnečnému žiareniu minimálne 4 týždne pred a aspoň 2 týždne po použití IPL epilátora. Chráňte pokožku pred slnkom v priebehu celého ošetrenia. Vystavenie slnečnému žiareniu znamená pobyt na priamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu asi 15 minút alebo pobyt na nepriamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu 1 hodiny. Pokiaľ ste na pokožku aplikovali samoopaľovací krém, počkajte, kým opaľovací účinok krému úplne nevymizne. IPL epilátor môžu používať muži aj ženy staršie ako 18 rokov.

  Kedy IPL epilátor nepoužívať

  IPL epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným make-upem, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte. Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožnom ochorení, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žil alebo tehotným a dojčiacim ženám. Pokiaľ ste inak chorí alebo si len nie ste istí, či je pre vás IPL epilácia vhodná, poraďte sa s dermatológom alebo svojim lekárom. Prístroj nie je vhodný k odstráneniu mužských fúzov.

  Mobilná aplikácia

  S mobilnou aplikáciou Concept IPL získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia. Pomôže vám s výberom vhodnej úrovne intenzity impulzov podľa vášho odtieňa pokožky a postráži vám intervaly medzi jednotlivými procedúrami. Nechýba ani prehľadný videonávod, v ktorom sa dozviete, akým spôsobom epilátor správne používať, aby ste dosiahli efektívne a dlhodobé výsledky.

  Ako sa o IPL epilátor starať?

  Po ukončení epilácie prístroj vypnite, vypojte zo zásuvky a nechajte vychladnúť. Potom ho môžete očistiť vlhkou handrou. Nemenej dôležitá je údržba aplikačných plôch. Čistý prístroj uložte do kufríka a uskladnite.

  Technické parametre:

  • Bezpečná a dlhotrvajúca epilácia z pohodlia vášho domova
  • Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, tela, chrbta, oblasti bikín a tváre
  • Technológia intenzívneho pulzného svetla
  • Funkcia: epilácia, odstránenie akné, omladenie pleti, upokojenie pokožky
  • 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss
  • 4 hlavné nástavce: na epiláciu, omladenie pleti, odstránenie akné, upokojenie pokožky
  • 2 magnetické nástavce: bikiny + tvár (je možné kombinovať s nástavcom na epiláciu, omladenie a odstránenie akné)
  • Aplikačná plocha: 3,6 cm2 + nástavce 1,4 cm2 a 2 cm2
  • Senzor na ochranu očí
  • Indikátor pripravenosti
  • Integrovaný UV filter
  • LED displej
  • Mobilná aplikácia Concept IPL pre plánovanie ošetrenia
  • Životnosť lampy: 500 000 impulzov
  • Počet lámp: 3
  • Umiestnenie lampy vo vyberateľných nástavcoch (na epiláciu, omladenie pleti, odstránenie akné)
  • Napätie: 100-240 V ~ 50/60 Hz
  • Príkon: 36 W
  • Vlnová dĺžka: epilácia: 530-1200 nm, omladenie pleti: 600-1200 nm, odstránenie akné: 490-1200 nm
  • Frekvencia impulzov: použitie bez kábla: 1,46-3,4 s, použitie s káblom: 1,07-2,6 s
  • Intenzita svetelného impulzu: max. 4,4 J/cm2
  • Energia optického žiarenia: 4,7-15,6 J
  • Batéria: Li-Ion
  • Doba nabíjania: 60 min.
  • Možnosť použitia s káblom aj bez kábla
  • Počet impulzov pri plnom nabití batérie (použitie bez kábla): úroveň 1 - 1350 impulzov, úroveň 2 - 1000 impulzov, úroveň 3 - 700 impulzov, úroveň 4 - 550 impulzov, úroveň 5 - 500 impulzov
  • Rozmery: 17,5 x 7,5 x 14 cm (v x š x h)
  • Hmotnosť: 305 g
  • Napájanie: elektrická sieť + batéria
  • Uskladnenie: kufrík
  • Farba: čierna + taupegold


  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Na stiahnutie

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat:

       

  Kontaktujte klientské centrum

  Po-Pia: 7.30-15.30 h

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.