Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

IPL epilátor PERFECT SKIN IL3000

IPL epilátor PERFECT SKIN IL3000

IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami, Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, oblasti bikín a tváre, Technológia intenzívneho pulzného svetla, 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss, Mobilná aplikácia pre plánovanie...

Výrobca
Starostlivosť o telo
Kód

il3000

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
119.00 EUR
3 585.11 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  IPL epilátor Concept IL3000 Perfect Skin

  Profesionálny IPL technológia

  Dlhotrvajúca epilácia

  300 000 impulzov

  IPL epilácia v pohodlí domova

  Túžite po hladkej pokožke bez chĺpkov? S IPL epilátorom Concept IL3000 Perfect Skin to môžete dosiahnuť v pohodlí svojho domova. Využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá bola podrobená viac ako 15 rokov klinických testov po celom svete. Umožňuje ošetrenie v 2 režimoch a 5 úrovniach podľa odtieňu pokožky. Je vybavený 2 vymeniteľnými nástavcami, s ktorými ľahko odstránite chĺpky na nohách, rukách aj v citlivých oblastiach bikín, podpazuší a tváre (tvár, horná pera, brada).

  IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami

  Táto vedecky ovarená technológia poskytuje rýchle a trvalé výsledky. Záblesky intenzívneho pulzného svetla sa počas epilácie dostávajú pod povrch pokožky, kde pôsobí na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný účinok efektívne a bezbolestne ničí chĺpky aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu.

  Nečakajte na leto

  Pokiaľ chcete mať v lete krásne hladkú pokožku, začnite s epiláciou v dostatočnom predstihu. Pokožka totiž nesmie byť vystavovaná slnečnému žiareniu minimálne 4 týždne pred a aspoň 2 týždne po použití IPL epilátora. Chráňte pokožku pred slnkom počas celého ošetrenia. Vystavenie slnečnému žiareniu znamená pobyt na priamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu asi 15 minút alebo pobyt na nepriamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu 1 hodiny. Pokiaľ ste na pokožku aplikovali samoopaľovací krém, vyčkajte, kým opaľovací účinok krému úplne nevymizne. IPL epilátor môžu používať muži aj ženy staršie ako 18 rokov.

  Pro koho je IPL epilátor vhodný?

  Epilácia pomocou IPL epilátoa je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

  Ako IPL epilátor správne používať?

  Pokožka, ktorou sa chystáte epilovať, musí byť pred použitím IPL epilátora čistá, suchá a oholená. Zvoľte vhodnú úroveň intenzity svetla pre váš typ pokožky – čím svetlejší fototyp pleti máte, tým vyššiu úroveň intenzity zvoľte (odporúčané úrovne intenzity pre jednotlivé fototypy sú podrobnejšie popísané v návode – str. 17). Aplikačnú plochu epilátora pritlačte na pokožku. Stlačením tlačidla prístroj vyšle svetelný impulz. Vyvarujte sa uvoľneniu viac ako jedného pulzu na rovnakú časť pokožky počas jedného ošetrenia. Počas epilácie môžete cítiť mierny pocit tepla či brnenia, ale v žiadnom prípade nesmie byť bolestivá. Pokiaľ cítite bolesť, je nutné znížiť intenzitu žiarenia.

  Kedy sa dostavia prvé výsledky?

  Výsledky epilácie sa medzi jednotlivými užívateľmi môžu líšiť v závislosti od ošetrovanej časti tela, farby chĺpkov a spôsobu aplikácie. Počiatočné úspechy môžete zaznamenať na svojej pokožke už po niekoľkých týždňoch pravidelného používania. Všeobecne platí, že na svetlej pokožke s tmavými chĺpkami sa výsledky dostavia rýchlejšie ako na tmavšej pokožke s svetlými chĺpkami. Pokiaľ s epiláciou začínate, odporúčame prvé 4 ošetrenia vykonávať v rozostupe 2 týždňov. Potom epiláciu opakujte každé 4 týždne, kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

  Senzor na ochranu očí

  IPL epilátor má zabudovaný bezpečnostný senzor, ktorý zabráni vyslaniu impulzu, pokiaľ epilátorom mierite do voľného priestoru. Vďaka tomuto senzoru bude prístroj správne pracovať iba v okamihu, keď je aplikačná plocha úplne v kontakte s pokožkou. Používanie prístroja je teda bezpečné a nehrozí riziko poškodenia očí, takže v priebehu epilácie nemusíte používať špeciálne ochranné okuliare. V prípade odstraňovania chĺpkov v oblasti tváre odporúčame počas záblesku zavrieť oči. Predídete tak drobnému oslneniu porovnateľnému so silou blesku pri fotoaparáte, ktoré síce nepredstavuje zdravotné riziko, ale môže byť nepríjemné.

  Epilácia citlivých partií pomocou režimu Precision

  Vhodný pre ošetrenie najhoršie dostupných a najcitlivejších partií, ako je tvár, podpazušie, oblasť bikín a pod. Prístroj vysiela jednorazovo impulzy na základe stlačenia tlačidla pre uvoľnenie impulzu.

  Plynulá epilácia veľkých plôch pomocou režimu Gliss

  Režim Gliss je vhodný na ošetrenie väčších plôch, ako sú nohy, ruky, chrbát a pod. Aplikačnú plochu epilátora priložte k pokožke a držte tlačidlo na uvoľnenie impulzu po celú dobu ošetrenia stlačené. Pomalým kĺzavým pohybom posúvajte prístrojom po pokožke bez toho, aby ste ho zdvíhali. Epilátor vysiela plynulé záblesky v rade za sebou, čím umožňuje rýchlejšie a plynulejšie ošetrenie.

  Kedy IPL epilátor nepoužívať

  IPL epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným make-upom, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte. Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožných ochoreniach, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žíl alebo tehotným a kojacim ženám. Pokiaľ ste inak chorí alebo si len nie ste istí, či je pre vás IPL epilácia vhodná, poraďte sa s dermatológom alebo svojím lekárom. Prístroj nie je vhodný na odstránenie mužských fúzov.

  Mobilná aplikácia

  S mobilnou aplikáciou získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia. Pomôže vám s výberom vhodnej úrovne intenzity impulzov podľa vášho odtieňa pokožky a postráži vám intervaly medzi jednotlivými procedúrami. Nechýba ani prehľadný videonávod, v ktorom sa dozviete, akým spôsobom epilátor správne používať, aby ste dosiahli efektívne a dlhodobé výsledky.

  Technické parametre:

  • IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami
  • Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, oblasti bikín a tváre
  • Technológia intenzívneho pulzného svetla
  • 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss
  • Senzor na ochranu očí
  • Indikátor pripravenosti
  • Mobilná aplikácia Concept IPL pre plánovanie ošetrenia
  • Automatické vypnutie pri nečinnosti
  • Uskladnenie: puzdro
  • Životnosť lampy: 300 000 impulzov
  • Napätie: 100-240 V ~, 50/60 Hz, 1,2 A
  • Príkon: 36 W
  • Aplikačná plocha: 3 cm?
  • Svetelné spektrum: 550-1200 nm
  • Frekvencia impulzov: stupeň intenzity 1 - impulzy po 1,6 s/stupeň intenzity 5 - impulzy po 3,6 s
  • Intenzita svetelného impulzu:

   stupeň intenzity 1 - 2 J/cm?

   stupeň intenzity 2 - 2,5 J/cm?

   stupeň intenzity 3 - 2,8 J/cm?

   stupeň intenzity 4 - 3,2 J/cm?

   stupeň intenzity 5 - 3,5 J/cm?
  • Rozmery: 13,5 x 7,5 x 3,5 cm
  • Hmotnosť: 0,22 kg
  • Napájanie: elektrická sieť
  • Farba: biela + rosegold
  • Z hygienických dôvodov nie je možné tento tovar vrátiť

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Na stiahnutie

  doporučujeme

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: