Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT RM7000

Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT RM7000

60 dní na vyskúšanie

-11% s kódom ZLAVA11

Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT Concept RM7000; Planetárny systém miešania; Kvalitné kovové spracovanie; Bohaté príslušenstvo; Multifunkčný pomocník; Kuchynský planetárny robot ELEMENT v modernom grafitovo šedom prevedení sa stane nielen funkč...

Výrobca
Roboty, šľahače, mixéry
Kód

rm7000

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
289.00 EUR
8 706.29 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Kuchynský planetárny robot 1200 W ELEMENT Concept RM7000

  Planetárny systém miešania

  Kvalitné kovové spracovanie

  Bohaté príslušenstvo

  Multifunkčný pomocník, ktorý vám ušetrí množstvo času

  Kuchynský planetárny robot ELEMENT v modernom grafitovo šedom prevedení sa stane nielen funkčným, ale aj designovým doplnkom vašej kuchyne. Pomôže vám s prípravou ciest, krémov, dokonale ušľahá šľahačku i bielky. Naviac je vybavený mixérom, strúhadlom a mlynčekom na mäso s nástavcami na plnenie párkov, klobás a tvorítkom na cukrovinky. V jednom tele získate hneď niekoľko užitočných pomocníkov.

  Kompaktný robot, ktorý si nájde miesto aj v malej kuchyni

  Veľkou prednosťou kuchynského planetárneho robota ELEMENT je jeho kompaktný rozmer. Vďaka úspornej veľkosti a všestrannému využitiu si nájde miesto aj v menšej kuchyni. Nahradí hneď niekoľko kuchynských spotrebičov, takže ušetrí nielen množstvo práce, ale i miesta.

  Vysoký výkon a kovové spracovanie

  Kovové telo vrátane vnútorných prevodov sú zárukou dlhej životnosti. Vďaka vysokému príkonu 1200 W docielite dokonale spracované suroviny. Vyberať môžete z 5 rýchlostí a programu PULSE pre okamžité dosiahnutie maximálnej rýchlosti. Nechýba ani bezpečnostná poistka, ktorá zamedzí spustenie prístroja, pokiaľ nie je správne zostavený.

  Planetárny systém miešania zaistí dokonalé spracovanie surovín

  Multifunkčný kuchynský robot je vybavený moderným systémom planetárneho miešania. Metla či hák robota sa otáča okolo svojej osy, a naviac aj okolo obvodu misy. Vďaka tomu sú suroviny dokonale spracované a je docielený perfektný výsledok.

  Šikovne vymyslený spôsob vyberania metly a háku

  Multifunkčný kuchynský robot je vybavený moderným systémom planetárneho miešania. Metla či hák robota sa otáča okolo svojej osy, a naviac aj okolo obvodu misy. Vďaka tomu sú suroviny dokonale spracované a je docielený perfektný výsledok. Vďaka šikovnému zastaveniu Smart Stop Position robot ukončí prácu v optimálnej pozícii pre pohodlné vyberanie metly či hnetacieho háku.

  Šľahá, hentie, miesi

  Robot je opatrený tromi druhmi metiel, ktoré si ľahko a rýchlo poradia s prípravou najrôznejších ciest i krémov. Balónová metla je ideálna na šľahanie vajec, bielkov, šľahačky, ľahkých krémov, majonézy i omáčok. Hnetací hák si skvele poradí so spracovaním kysnutých ciest, napr. na buchty, chlieb alebo pizzu. Miešacia metla je vhodná na trené cestá a iné stredne ťažké cestá pre prípravu tort a koláčov. Využijete ju tiež na prípravu krémov, poliev a náplní.

  Mixér, v ktorom môžete mixovať horúce i studené pokrmy

  Súčasťou univerzálneho kuchynského robota RM7000 je aj výkonný mixér. Kvalitná sklenená nádoba s objemom 1,5 l umožní mixovať horúce i studené. Za okamih pripravíte lahodné krémové polievky, omáčky, pyré, kokteily alebo napríklad smoothie.

  Strúhadlo na hrubé a jemné strúhanie

  Potrebujete nastrúhať zeleninu alebo ovocie na váš obľúbený šalát, syr na cestoviny alebo spotrebovať staré pečivo na strúhanku? S robotom RM7000 to zvládnete raz dva. Stačí si len vybrať ten správny nástavec podľa hrubosti strúhania a môžete začať.

  Strúhadlo na krájanie tenkých a hrubých plátkov

  Tiež s krájaním vám tento robot ušetrí množstvo času i práce. Želáte si tenké alebo hrubé plátky? Či sa už rozhodnete akokoľvek, s týmto strúhadlom máte istotu, že bude jeden plátok ako druhý. Urýchli vám krájanie ovocia i zeleniny na prílohy, šaláty alebo k sušeniu. Zo zemiakov pripravíte tenučké plátky, z ktorých si usmažíte výborné domáce lupienky.

  Strúhadlo na domáce zemiakové placky

  Patríte medzi milovníkov domácich zemiakových placiek? Pokiaľ áno, iste oceníte špeciálne strúhadlo na prípravu tejto tradičnej pochúťky. Už vás nebudú bolieť ruky z nekonečného strúhania, robot RM7000 vám zemiaky i inú zeleninu nastrúha rýchlo a bez námahy.

  Mlynček na mäso

  Máte radšej domáce hamburgery, čevapčiči alebo lasagne? Výmenné nástavce na mletie mäsa s tromi rôzne veľkými otvormi vám umožní namlieť mäso podľa potreby. Husté sitko sa hodí pre prípravu zmesi na paštéty, stredné sitko na sekanú alebo karbonátky. Sitko s najväčšími otvormi môžete využiť napríklad k príprave zmesi na klobásy, ktoré potom jednoducho vytvoríte pomocou špeciálneho nástavca na plnenie párkov a klobás.

  Tvorítko na cukrovinky

  V základnej výbave kuchynského robota RM7000 nechýba ani nástavec na výrobu strojových cukroviniek. Je opatrený 4 otvormi, pomocou ktorých ľahko a rýchlo vytvarujete výborné domáce sušienky alebo vianočné cukrovinky rôznych tvarov i chutí.

  Ľahká údržba

  K čisteniu kuchynského robota RM7000 používajte vlhkú handričku. Časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, umyte v jarovej vode a pred opätovným zostavením nechajte dôkladne vyschnúť. Metly a misu môžete umyť v umývačke riadu.

  Kuchárka v balení

  V balení nájdete aj praktickú minikuchárku s inšpiráciou na rýchle a jednoduché pokrmy. Môžete sami vyskúšať a hlavne ochutnať, čo všetko s týmto robotom dokážete pripraviť.

  Technické parametre:

  • Planetárny systém miešania
  • Smart Stop Position - zastaví v optimálnej pozícii pre vyberanie metly či hnetacieho háku
  • Príkon: 1 200 W
  • Rozmer: 33 x 24 x 37 cm
  • Kovové telo
  • 5 rýchlostí + PULSE
  • Kovové vnútorné prevody
  • Bezpečnostná poistka
  • Minikuchárka v balení
  • Farba: grafitovo šedá
  • Napätie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz

  Príslušenstvo:

  • 5 l nerezová nádoba + plastové veko
  • Balónová metla
  • Hnetací hák
  • Miešacia metla
  • 1,5 l sklenená mixovacia nádoba
  • Mlynček na mäso (3 výmenné kotúče s rôznou hrubosťou mletia) + príslušenstvo na plnenie párkov a klobás + príslušenstvo na prípravu cukroviniek
  • Strúhadlo s 5 výmennými nástavcami

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: